رکوردشکنی بلندگوی هوشمند آمازون در بازار
۸۱۲۵۷۶
۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
۷۷۹۹ 
در شرایطی که بررسی های علمی از برتری کیفی بلندگوهای هوشمند تولیدی گوگل خبر می دهد، فروش بلندگوهای آمازون در سال 2019 بیش از همه رقبا خواهد بود.

خبرگزاری فارس: در شرایطی که بررسی های علمی از برتری کیفی بلندگوهای هوشمند تولیدی گوگل خبر می دهد، فروش بلندگوهای آمازون در سال 2019 بیش از همه رقبا خواهد بود.

آمازون با عرضه اولین بلندگوی هوشمند خود موسوم به اکو در سال 2014 یک بازار جذاب دیگر برای محصولات فناوری اطلاعات ایجاد کرد و توانست از این طریق روش جدیدی برای ارائه خدمات تجارت الکترونیک و کلود خود بیابد. همین پیشتازی موجب شده اگر چه بعد از عرضه بلندگوی آمازون، رقبای قدرتمندتر و بهتری عرضه شوند اما این شرکت کماکان در بازار پیشتاز باشد.

رکوردشکنی بلندگوی هوشمند آمازون در بازار

یافته های موسسه تحقیقاتی ای مارکتر نشان می دهد که آمازون کماکان برترین تولیدکننده بلندگوهای هوشمند است و این پیشتازی در سال آینده هم ادامه می یابد.

آمازون در سال 2018 حدود 66.6 درصد از بازار مذکور را در اختیار داشته و این رقم در سال 2019 به 63.3 درصد کاهش می یابد. در این میان رتبه دوم متعلق به گوگل است که امسال 29.5 درصد از بازار مذکور را در اختیار دارد و رقم مذکور در سال آینده میلادی به 31 درصد افزایش می یابد.

بقیه شرکت های سازنده این نوع بلندگوهای هوشمند در مجموع امسال 8.3 درصد از بازار مذکور را در کنترل داشته اند که این رقم سال آینده به 12 درصد افزایش می یابد. از جمله دیگر شرکت هایی که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند، می توان به اپل هوم پد و دستگاه پرتال فیس بوک اشاره کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج