آتش زدن خانم دندانپزشک به دلیل اختلافات مالی
۸۱۳۵۲۹
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
۱۳۹۹۵ 
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف جنایتی خبر داد که در آن جسد یک خانم دندانپزشک پس از کشته شدنش به آتش کشیده شده بود.

عصر ایران: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف جنایتی خبر داد که در آن جسد یک خانم دندانپزشک پس از کشته شدنش به آتش کشیده شده بود.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت : ساعت 23:00 مورخه 20 آذر از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک آتش سوزی به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد . با حضور مأموران در محل اعلام شده در یک زمین کشاورزی در منطقه فشافویه ، جسد کاملا سوخته شده ای کشف شد که بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد .

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به یک خانم است که به علت شدت سوختگی عملا امکان شناسایی آن وجود نداشت .
همزمان با کشف جسد سوخته شده ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی سوابق پرونده فقدان افراد اطلاع پیدا کردند که پرونده فقدان یک خانم 40 ساله در کلانتری 126 تهرانپارس تشکیل و در حال رسیدگی است ؛ همسر این خانم پس از شناسایی جسد متعلق به همسرش ، در اظهاراتش عنوان کرد : همسر بنده در یک مطب پزشکی به عنوان دندانپزشک مشغول به کار بود و صبح روز مورخه 20 آذر نیز همچون روال همیشگی جهت رفتن به مطب با کرایه ی آژانس به محل کارش رفت اما پس از گذشت چند ساعت و در تماسی که با محل کارش داشتم ، همکارانش عنوان کردند که او مراجعتی به مطب نداشته است .

کارآگاهان اداره دهم با شناسایی راننده آژانس اطلاع پیدا کردند که مقتوله در مسیر رفتن به محل کارش ، به صورت تلفنی با شخصی مشاجره داشته و پس از پایان تماس خود از راننده آژانس خواسته تا با تغییر مسیر ، وی را به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب برساند ؛ راننده آژانس در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : زمانیکه خانم دکتر را به مقابل ایستگاه مترو رساندم ، ایشان سوار یک پرشیا سفید رنگ با یک سرنشین آقا شد و من نیز محل را ترک کردم .
با توجه به اظهارات راننده آژانس خودرو ، کارآگاهان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب مراجعه و در بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی محدوده ایستگاه موفق به شناسایی خودرو پرشیا سفید رنگی شدند که مقتوله در حال سوار شدن به آن بود .
با شناسایی مالک خودرو پرشیا به هویت سعید . ز ( 45 ساله ) در منطقه مشیریه ، کارآگاهان اقدام به دستگیری وی کردند ؛ سعید در اظهارات اولیه منکر هرگوه اطلاع از جنایت شد اما پس از ارائه دلایل و شواهد غیرقابل انکار بویژه تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته به ناچرا لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد .
سعید در خصوص ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت : چندی پیش سهامی به مبلغ 120 میلیون تومان خریداری کرده و پس از مدتی به پشتوانه ی سهام ، یک وام 60 میلیون تومانی دریافت کردم ؛ پس از مدتی تصمیم به فروش سهام خود گرفته و بواسطه یکی از دوستان سهام را به خانم دکتر فروختم و ایشان نیز تمامی پول سهام را پرداخت کرد .

در زمان انتقال سهام به مقتوله متوجه شدم که انتقال قانونی سهام تنها پس از تسویه ی کامل وام دریافتی امکان پذیر می باشد ؛ به همین علت از مقتوله درخواست زمان کرده تا وام دریافتی را تسویه کنم و ایشان نیز چندین نوبت به بنده فرصت دارد اما با این وجود نتوانستم وام خود را تسویه کنم تا اینکه صبح همان روز خانم دکتر با من تماس گرفت و زمانیکه به ایشان عنوان کردم که هنوز اقدامی در خصوص تسویه ی وام صورت نگرفته ، تهدید کرد که از بنده به اتهام کلاهبرداری شکایت خواهد کرد ؛ از ایشان خواهش کردم تا حضورا ملاقات کنیم و به پیشنهاد بنده به مقابل ایستگاه مترو جوانمرد قصاب آمد و آنجا سوار ماشین بنده شد ؛ در طول مسیر حرکت به سمت محل کار خانم دکتر از ایشان درخواست مهلت دوباره کردم اما ایشان دیگر حاضر به دادن فرصت نبود و مجددا تهدید خود مبنی بر طرح شکایت را تکرار کردند ؛ در یک لحظه کنترل خودم را از دست داده و با فشار دادن گلوی خانم دکتر ایشان را خفه کردم ؛ بی هدف به مسیر خود ادامه دادم تا از شهر خارج شده و وارد جاده منتهی به فرودگاه [ امام خمینی (ره) ] شدم . در نقطه ای خلوت جسد را از ماشین پیاده کرده و با بنزین داخل صندوق عقب ، جنازه را به آتش کشیده و به سرعت از محل دور شدم " .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی رئیس شعبه 102 دادگاه عمومی و انقلاب فشافویه صادر و متهم جهت انجم تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/10/08
خیلی بی ناموسی ، تو رو باید به صلیب کشید
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1397/10/08
بنزین در صندوق عقب معلومه نقش از قبل برای کشتن او داشتی ۶۰ ملیون ماشین خودت را میفروختی تو یک روانی هستی احمق ایکاش عکس این دیوانه را نشان میدادید!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
دقیقا مشخصه با هدف این اقدام جنایتکارانه رو انجام داده
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
واقعا مرتیکه روانی بوده خوب احمق میتونست به قول شما اون ماشین بی صاحبش رو بفروشه وام رو تسویه کنه ملت رسما روانی شدند چقدر راحت آدم میکشند و دو خانواده رو بدبخت میکنند
ganzaq
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
یعنی الان من که تو صندق ماشینم یه چهار لیتری بنزین دارم، قصد سوزوندن کسی رو دارم؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1397/10/08
ای خدا چقدر الکی یکی رو کشته
جان خودتون به اعصابتون مسلط باشید
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/10/08
خاک بر سرت.از حیوون پست تر هستی.حالا اعدام میشی.
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/10/08
هزینه دندانپزشکی در کشور خیلی بالا رفته ، دولت تدبیر و امید باید قیمتها را پایین بیاورد.
پاسخ ها
مهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
سنتی و صنعتی رو قاطی نکن عزیزم
حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
داری اشتباهی میزنی داداش سر یه موضوع دیگه بحثشون شده دهنت سرویس یه انتقادی هم از سازمان اتوبوسرانی میکردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
مهر وخصوصا حسام جواب دندانشکنی دادند
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/10/08
مرتیکه کلاهبردار ماشین زیر پاته میفروختی وامه تسویه میکردی
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
واقعابایدمجازات شود نامردچطوردلت امد این بنده خدا را بکشی و اتش بزنی بایدمردیکه را همانجا زنده زنده آتشش بزنند
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/10/08
خدالعنتت کنه بخاتر۱۲۰میلیون یک دکتروبااینهمه زحمت دکترشده ازداردنیاببریدخدالعنتت کنه خردیوانه
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1397/10/08
اشکال نداره حال باید چند تا 60 ملیون بده این مفت خور بیچاره
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/10/08
سرپول آدم کشتن یعنی خریت!
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1397/10/08
وشایدم به بهانه دادن بدهی از آژانس پیاده ش کردی و نقشه قتل را کشیدی بودی بنزین تو ماشینتم جزو نقشه بوده عوضی
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1397/10/08
باید این ادمها که راحت ادم میکشن سریعا مجازات بشن. بخدا خیلیهارو سراغ دارم سالهاس که ادم کشتن و توی زندانن.اگه سریعا اعدام بشن و مجازات دیگه از این غلطا نمیکنن
United Kingdom
15:51 - 1397/10/08
باید به وضع ایران آشفته گریست
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1397/10/08
هر۴نفر۱نفرروانین ازبیکاری وفقرعاقبتش این میش
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1397/10/09
به همین راحتی جان انسانی را گرفت هفت هشت سال زندان وبعد هم التماسهای شوراها ریش سفیدان وخلاص وجنایتی دیگر اما اگر شوهر این زن آدم باشه رضایت میده بعد خودش اون زندهزنده تکه تکه میکنه تمام بدنشو با اره می بره تا فریادش زمین وزمان را کر کند
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1397/10/09
معامله اش اصلا با هدف و نیت سو بوده از ابتدا نیت پلیدی داشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج