تمجید زائری از امام جمعه جدید تهران
۸۱۴۵۰۰
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
۶۵۵۶
محمدرضا زائری، روحانی و فعال سیاسی درباره انتخاب یک روحانی جوان به عنوان امام جمعه موقت تهران در اینستاگرام خود نوشت: خبر انتصاب استاد فرزانه و دانشمند اخلاقي نازنين حضرت حجت الاسلام والمسلمين حاج علي اكبري (و به اعتقاد من آيت الله تر از خيلي مدعيان) به امامت جمعه تهران خوش ترين خبر اين روزهاي تلخ و تيره بود.

برترین ها: محمدرضا زائری، روحانی و فعال سیاسی درباره انتخاب یک روحانی جوان به عنوان امام جمعه موقت تهران در اینستاگرام خود نوشت:

«مدتها بود حسرت حضور در نماز جمعه را داشتم! دلم تنگ شده بود براي آن فضاي شورانگيز و شوق آفرين سالهاي دور! حالم بد مي شد از اين نماز جمعه رسمي و تشريفاتي پيرمردي و دلم تنگ شده بود براي آن نماز جمعه كه گرماي حال و هواي جوان ها را داشته باشد!

خبر انتصاب استاد فرزانه و دانشمند اخلاقي نازنين حضرت حجت الاسلام والمسلمين حاج علي اكبري (و به اعتقاد من آيت الله تر از خيلي مدعيان) به امامت جمعه تهران خوش ترين خبر اين روزهاي تلخ و تيره بود. اين هفته مي توانم بعد از مدتها به نماز جمعه بروم! (و به همه دوستان جوان پيشنهاد مي كنم با حضور گسترده خودشان در نماز جمعه اين هفته نشان بدهند كه انتخاب درست و صحيح امام جمعه مي تواند نتيجه بخش باشد و نشان بدهند كه مشكل مردم با اصل نماز جمعه نيست بلكه با رفتار و گفتار سياسي و جناحي امامان جمعه مشكل داريم)

و كاش ايشان قبل از جمعه همين هفته دستور جمع كردن آن ميله هاي منحوس آهني را هم بدهند كه اين فاصله گذاري طبقاتي زشت هم از نماز جمعه تهران رخت بربندد و اندكي - اقلا به ظاهر - رايحه برادري و برابري نماز جمعه هاي اول انقلاب استشمام شود!
بعدالتحرير: بين خودمان بماند؛ از ته دل اميدوارم آقاي حاجي روزي مثل بقيه نشود و اين آخرين اميد باقيمانده را براي امثال من نقش بر آب نكند.»

تمجید زائری از امام جمعه جدید تهران

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1397/10/10
تا ببینیم جوجه رااخر پاییز می شمارند این روزها تا کسی به قدرت می رسد خود را از مردم جدا می کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در مملکت پیرمردها مرد پنجاه و پنج ساله جوان محسوب میشه هع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
...حل شد آقا...حل شد..دیگر مشکلی نیست ...این میره اون میاد
..
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1397/10/10
خوبی برای هم نوشابه باز میکنند
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/10/10
موافقم با انتصاب استاد علی اکبری و از رهبری تشکر میکنم
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1397/10/10
تبریک به جناب زایری عزیز برای نماز جمعه خوان شدن ایشان، البته لازم نیست برای تحسین یک اقدام یا تمجید از یک انتصاب جدید به همه ی گذشته مان نهیب بز نیم.
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1397/10/11
امام جمعه فقط طالقانی و رفسنجانی و الان هم فقط سید محبوب محمد خاتمی میتونه جوونا رو به نماز جمعه بکشونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج