روحانی: آمار اشتغال به مرز ۲۴ میلیون نفر رسید
۸۱۵۲۶۹
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
۵۴۲۲ 
رئیس جمهور با اشاره به گزارش ارائه شده در زمینه اشتغال گفت: این آمار در پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲۳ هزار نفر اشتغال خالص را نشان می دهد و این با توجه به شرایط کشورمان امیدوارکننده است و برای اولین بار آمار اشتغال خالص تقریبا به مرز ۲۴ میلیون نفر رسیده است.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت ، با بیان اینکه در جلسات این هفته هیات دولت ، وزرا و مسوولان گزارش های خوبی از اقدامات خود ارائه کردند که لازم می دانم ملت عزیز ایران از آن باخبر باشند، گفت: در 9 ماهه گذشته تراز تجاری ناشی از صادرات غیرنفتی با رقم حدود 750 میلیون دلار، دارای تراز مثبت بوده که این رقم نشان دهنده تلاشهای موفقیت آمیز فعالان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی است.

رئیس جمهور افزود: بر اساس گزارش وزیر نفت، فروش نفت به همان صورتی که مدنظر بود ادامه دارد و برخی مشکلات جزئی که وجود دارد قابل حل بوده و بزودی برطرف خواهد شد.

دکتر روحانی با اشاره به گزارش ارائه شده در زمینه اشتغال تصریح کرد: این آمار در پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 623 هزار نفر اشتغال خالص را نشان می دهد و این با توجه به شرایط کشورمان امیدوارکننده است و برای اولین بار آمار اشتغال خالص تقریبا به مرز 24 میلیون نفر رسیده است و این درحالی است که در آغاز دولت، تعداد شاغلان 20 میلیون و 600 هزار نفر بود و طی سالهای گذشته در مجموع 3 میلیون و 309 هزار نفر به میزان اشتغال خالص افزوده شده است.

رئیس جمهور تصریح کرد: این آمار نشان می دهد ما می‌توانیم بیکاری را مهار کنیم.

دکتر روحانی با اشاره به آمار رئیس بانک مرکزی گفت که این آمار هم امیدوارکننده بود و نشان می‌دهد که التهاب قیمت‌ها درحال کنترل است. آمار بانک مرکزی همچنین به شاخص قیمت‌های تولیدی در سطح عمده‌فروشی مربوط می‌شود و بر این اساس در ماه آذر نسبت به ماه آبان 4.5 درصد کاهش داریم و این خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای است.

رئیس جمهور افزود: آمار تورم در تولید، همیشه پیشخوان اعلام اقتصاد ماه‌های آینده است و این نشان می‌دهد مسیری که دولت و ستاد اقتصادی دولت انتخاب کرده ، مسیری درست و امیدوارکننده است و ان‌شاء الله این مسیر ادامه می یابد.

دکتر روحانی گفت: آمار نشان می دهد علیرغم اینکه بعضی‌ها ادعا می کنند دولت چشم به آسمان و زمین و غرب و شرق دوخته است ، چشم ‌ما ابتدا به رحمت خداوند بزرگ است که رزق و قدرت از اوست و دوم به بازوان پرتوان ملت عزیز ایران و نه کسی دیگر است.

دکتر روحانی در ادامه خطاب به اعضای هیات دولت و مجلس شورای اسلامی گفت: ما امسال باوجودی که تاحدودی مشکلات اقتصادی داشتیم، موفق شدیم لایحه بودجه را به موقع تقدیم مجلس شورای اسلامی کنیم و این کار بسیار مهمی است.

رئیس جمهور با قدردانی از تلاش سازمان برنامه و بودجه و همه وزرا و معاونان در روند تدوین بودجه اظهارداشت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهش می‌کنم که به دو اصل 52 و 126 قانون اساسی توجه کنند. اصل 52 اگر با اصل 126 دیده نشود، ممکن است مسیر غیردقیق انتخاب کنیم، طبق اصل 126 قانون اساسی، مسئولیت برنامه و بودجه کشور، مسایل اداری و استخدامی، مستقیماً در اختیار رئیس جمهور و با مسئولیت رئیس جمهور است و این نه صرفا برای دستگاههای اجرایی بلکه تمام بودجه کشور برای همه بخش ها است.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه تمام برنامه کشور ، مسایل اداری و استخدامی، طبق قانون اساسی صرفاً به عهده شخص رئیس جمهور است، گفت: رئیس جمهور در این حوزه ها یا شخصاً تصمیم می گیرد و یا نماینده‌ای را انتخاب می‌کند و ما باید توجه کنیم قدرت‌ها و حدودی که در قانون اساسی تبیین شده، مخلوط نشود.

رئیس جمهور افزود: البته بودجه سالانه هم طبق اصل 52 به مجلس ارسال می‌شود و نمایندگان لایحه بودجه را مورد رسیدگی و بررسی قرار داده و تصویب می‌کنند، اما اصل برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی کار دولت و کار دستگاه اجرایی است، همانطور که پیوسته با مجلس همکاری و هماهنگی کردیم امسال نیز با همکاری و هماهنگی، این بودجه به تصویب می رسد و در اختیار ما قرار می گیرد.

دکتر روحانی در ادامه به تشریح و تبیین مسایل منطقه ای پرداخت و گفت: ما اخیرا شاهد حادثه مهمی در منطقه بودیم. آمریکایی‌ها از سال 2003 میلادی مدعی هستند که عراق و افغانستان را نجات داده اند اما اگر این ادعا درست است چرا شما سفر رسمی علنی به عراق انجام نمی‌دهید تا در خیابان‌های بغداد و بصره ببینید عراقی ها چگونه از شما استقبال می‌کنند؟! اینکه مخفیانه و در شب تاریک وارد یک پایگاه کوچک نظامی می‌شوید و با چند نظامی عکس می‌گیرید و صحبت کوتاهی کرده و یکی دو ساعت بعد نیز از عراق خارج می‌شوید، این به معنای شکست شما است.

رئیس جمهور خطاب به سردمداران کاخ سفید افزود: این حرکت همچنین بدان معناست که شما موفق نبوده اید و می دانید مردم عراق از شما ناراضی هستند و جرأت آن را ندارید که در میان آنان ظاهر شوید، حالا سوریه ، لبنان و یمن را که اصلاً جرأت رفتن ندارید . پس کدام کشور منطقه و در میان کدام ملت منطقه شما محبوب هستید. امیدوارم این درس‌ها ، در سال 2019 برای کاخ سفید آموزنده باشد و از مداخله در زندگی ملت‌ها بویژه ملت فلسطین و موضوع قدس شریف که مربوط به جهان اسلام و همه مسلمان‌هاست، دست بردارد و با درس گرفتن از گذشته، در چارچوب قانون و مقررات عمل کند.

دکتر روحانی با بیان اینکه دست برداشتن آمریکا از مداخله در امور منطقه به معنای ایجاد منطقه امن و باثبات خواهد بود، اظهارداشت: هدف ما در این منطقه امنیت و ثبات کامل است و می‌خواهیم مردم در یک مردم‌سالاری که به دست خودشان حکومت‌شان برقرار می‌شود، بتوانند زندگی کنند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم توجه به همبستگی ملت ایران، گفت: همواره همه اقوام، مذاهب و همه استان‌ها در سراسر کشور در کنار هم بودیم و وقتی در کنار هم هستیم به معنای آن است که کارمان پیش می‌رود و دشمن از ما هراس دارد و البته تقویت همبستگی به اقدامات و علامت‌هایی نیاز دارد که اقدام اخیر وزارت خارجه در اینکه یک خانم بلوچ و از اهل تسنن را به عنوان سفیر انتخاب کرده ،یک علامت بسیار خوبی برای همبستگی ملی است.

وی افزود: شاید برای اولین بار در تاریخ ایران است که یک خانمی از اهل سنت مسئولیت سفارت یک کشورمان را به عهده می‌گیرد و این بدان معناست که در کشور ما کرد، بلوچ، ترکمن، عرب و آذری‌ها ، همه در کنار هم هستیم.

دکتر روحانی تصریح کرد: زبان ، لهجه ، مذهب و سلیقه های مختلف، مانعی برای اینکه همه ما یکپارچه در کنار اهداف بلندمان باشیم، نخواهد بود و با هم این راه را طی خواهیم کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 72
در انتظار بررسی:0
Germany
13:39 - 1397/10/12
خدایش کجایی؟ داری چکار میکنی، آمارات رو از کجا میاری؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
علی برکه الله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
چنتا حالت داره یا نمیدونه آمار یعنی چی یا مرز یا ۲۴ میلیون
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/10/12
این امار های مذحک و خنده دار را کجا میاره ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
اگه این رئیس جمهر می شد ای خوب بود
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/10/12
دروغگووووو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
کشور همش ۲۴ میلیون بیکار داره که شما ۲۴ میلیون شغل درست کردی مرد باش حرف درست بزن دختر من با هزار در بدری منشی یک کانون شده دوشیفت میره از ۸ صبح تا ۹ شب ۷۰۰ تونمان میدهند بدون بیمه فوق لسیاس برق کجا دنیای از یک منهدس برق ایطور استفاده میشود
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/10/12
آررررررره واااااااللللللللللا
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/10/12
اگر مستقیم به مردم بگی شما برده هستین دردش کمتره که هستیم
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/10/12
آقای رئیس جمهو ر تو را خدا این آمار را از کجا آوردی من دو فرزندم بیکار بودند الان هم کار ندارند بقول شماها که اولویت دارندواونی های که اولویت نداردقاعدتا بدترازما.پس کیا شاغل کردی.آیاآمارت افرادی مثل دامادت هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بچه های من با مدرک کارشناسی بیکارند . ما که عمرمان را کرده ایم ولی خدا به جوانهایمان رحم کند . امشب برای اولین بار برای این موضوع در خیابان گریه ام گرفت ولی خدا را شکر جز خود خدا کسی اشکم را ندید .
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/10/12
حسن جان اینجا ایرانه نه سوییس
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/10/12
بعد از بیست سال کار پیمانکاری تاسیسات
۸ ماهه بیکارم کاری هم نیست و اگه هم باشه اولویت اول همه فک و فامیل خودشونه
حسن کلید باز این آمارها رو از تو کجا در میاری میگی به خلق الله
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/10/12
این امار همش دروغ سد چم شیر گچساران بودم اخراجمون کردن روز به روز بیکارا بیشتر میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بسه اینهمه دروغ مردم چی فرز کردید¿
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/10/12
اع ایران کلا 20 میلیون کارمند داره 4 میلیونش چی میشه پس
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/10/12
کو کو کو چرا ما نمیبنیم این تراز مثبتو،اشتغالو.... چرا نمیبنیم عادت کردین به دروغ
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/10/12
همه به نحوی سرکارند دنبال کارت سوخت دنبال کارت ملی دنبال سبد کالا ,کلا همه سر کارند جناب رییس جمهور
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/10/12
آیا وقاحت حد و مرزی دارد ؟
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1397/10/12
فقط دروغ میگین بخدا قسم نمیدونم خدا چه صبری داره که داره اینارو تحمل میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/10/12
ای خدا سرم رو به کدوم دیوار بکوبم؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1397/10/12
اسنپ وحساب کرده بیشتر از ایناست ها
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/10/12
این هم اولین جوک۲۱۰۹
منتظر جوکهاب بیشتر از جناب روحانی وپرزیدنت ترامپ هستیم
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/10/12
واما ر فقر و گرانی افسار گسیخته و عدم نظارت نهادها و … ……… و فاصله طبقاتی دولتمردان و مردم .و^…………
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1397/10/12
خوشم میاد خوب مسخره کردید ملتو
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/10/12
از کجات این حرفهای دروغ را میزنی
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/10/12
حتما آقای روحانی خواب دیده !!
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/10/12
الان ایشون داره در مورد ایران حرف میزنه؟
چه مملکت گل و بلبلی داریم خودمون خبر نداریم
United States
14:53 - 1397/10/12
احسنتم جناب دکتر .خدا به شما کمک کند که اینقدر تلاش می کنید اینقدر جدی و با اراده هستید. تمام حقوق ملت ایران را به آنها باز گرداندی.و اینچنین اشتغال و رفاه عمومی را فراهم آوردید. خدا به شما نظر کند
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/10/12
کدوم کار صاحب خونه بادوتا بچه جوابم کرده پول پیشم رفته برای اجاره به خودتون بیاید
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/10/12
نه اقای روحانی اشتباه میکنید
آمار واقعی 80 میلیون الان در حال اشتغال هستند و سرکار میرن
شما 80 میلیون رو با حرفای خودتون سرکار میذارید و این خودش یه نوع اشتغال زایی هستش
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1397/10/12
کسى کارى ديده؟ خبرى دارى؟ تواين مملکت تغييرى احساس شده؟ ...
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1397/10/12
چه رسید بیکار به مرز بدبختی
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/10/12
شمابایدبشینی وبه آمارها وگفتهایت وبه بدبختی مردم بخندی ولی اینو بدون وقتی یه کشتی غرق میشود همه میمیرند فردا مثل احمدی نژاد این شهر اون شهرنری
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/10/12
واقعا چطوری روت میشه این حرف رو بزنی ؟!! من خودم با لیسانس بیکارم برادر و دامادمونم از کارخونه روغن به خاطر خوابیدن کارخونه اخراج کردن وپسر داییم از کارخونه یخچالسازی. بسه دیگه بابا خجالت بکشین...
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/10/12
اشتباه میکنی ۸۲ ملیون نفر سرکار گذاشتی همه به دعاگویی تو وخانواده ات مشغولند ان شاءالله که نام تودرتاریخ ثبت شود که باملت خودت چه کردی ...
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1397/10/12
بنازم بهت که ۲۴ ملیون روفریب دادی سرکارشون گذاشتی خدارو شکر م۱۷ ملیونیها تورو میشناختیمت که رای ندادیم
United States
16:45 - 1397/10/12
نصف mdfکارها بخاطر گرونی لوازم کابینت ببکار شدن بعد این چی میگه
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1397/10/12
حرف حرف حرف واقعا اینقدر وقاحت ودرغگویی!؟
خودت را ...حساب کردی یاملت را؟
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/10/12
به خدا قسم این روحانی باعث شد دیگه تاعمر دارم به هیچ کس رای ندم البته خدا را شکر وجدانم راحته که من به این شخص رای ندادم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
روحانی میگه درسال۸۰۰هزارشغل ایجاد میکنیم وکردیم وخودش میگه برای ایجاد۱ملیون شغل باید۷۰۰هزارمیلیاردتومان سرمایه گذاری بش یعنی ۱۰سال فروش نفت وگازمملکت پس چطوراین مقدارشغل میتونی درست کتی شماتوبودجه امسالتون موندین چطورمیتونیداعصاموسی داری مگه به جای کلیدت خراب وبه قول نمایندگان مجلس یعنی چی که بیش از۳ملیون افغانی فقط توکارساختمانی اشغال کردن وچندبرابران توشغلهای دیگه غیرقانونی وقاچاقی وبایداخراج بشن هرجااین جوربری ۶ناه زندان وبعداخراج وبااینکه توهرخانه۱تا۲نفربیکاریم واین یعنی بودجه بالا۱۰۰سال فقط توشغل ضرروهزینشون ...وبه خاطرهمین کشورثروتمندبالا۴۰ملیون فقیرداریم و۳۰کشوراروپایی ۱ملیون اوارجنگ زده سوریه ای قبول نکردن گفتن به ضررمردم وکشورمون ...وایران برعکس نمیزاربرن همش میخواهدامتیازبده بهشون بمونن چون به صرروطن وهم وطنان
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1397/10/12
بله امسال تا حدووودی مشکلات اقتصادی داشتیم ارباب!!!(تا حدودی)!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1397/10/12
آمار آشغال بوده نه اشتغال
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/10/12
چقدرخالی میبندی خسته نمیش
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1397/10/12
این امارا از کجا میاد!!!
پاسخ ها
پ ر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
۸۰ میلیون شغل درست کردی از انهذیی که متعاد از انهای تو سطل اشغالی می گردند از اونهای بازیافت پیداکند خسته خسته دلم مهواهد برم خودم بکشم حلول نسل خودم شرمنده هستم
France
17:56 - 1397/10/12
زباله گردی و شیشه ماشین پاک کنی و ضایعات جمع کنی وگل فروشی سر چهارراه هم شغل است دیگر؟
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/10/12
اب و صابون بدیم خدمت شما روحانی
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/10/12
انصافا من آمار بالای اشتغال را می بینم جوانهای که هریک گونی بدست سرشان را تا کمر در ظرفهای اشغال می کنند وبسیج شده اند تا نگذارند سرمایه ملی هدر رود وبرای هر ظرف آشغالی 30 الی 40 نفر مشغولند حتما آمار 4 میلیون افغانی که فرصت شغلی را از جوانان ما گرفته اند لحاظ شده چرا که من شمردم آمار 20 میلیون آشغال جمع کن بود
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
مگه زن و بچه و نوزاد افغانیا هم کارمیکنن که
نوشتی 4 میلیون کل کارگرای افغانی به یک میلیونم نمیرسه اگه از هر خانواده 5نفره که سرپرست خانواده باشه 1 نفر کارکنه میشه 600000 هزار نفر که در مقابل 15- 20 میلیون متقاضی کار 5 درصد هم نمیشه ضمن اینکه کارایی مثل کانالکنی و چوپانی و نگهبانی از نظر من و شمای ایرانی کار حساب نمیشن
بهش میگن حمالی خودت حاضری بری چاه فاضلاب بکنی یا طلوع افتاب تا وق وق سگ بالای ساختمون واسه 40-50 جون بکنی؟
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/10/12
الکاذبو عدوالله
پیشگاه خداوند چه جوابی داری فقط اطرافیان خودتون سرکارهستند
با لبخندت خدایی مردم رو مسخره گرفتی بس کن
رهبر عزیز مان را دغ دادید اگر کلام رهبر را گوش می دادیدروز گارمان این نبودبااین تدبیرهای غلط دست ملت رو باز کردید
تمام شرکت هارو خودتون تعطیل کردید کارخانه هارو تعطیل
کردید ۲۴ ملیون نفر کجا کار میکنند از خدا بترسید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/10/12
اگر اسنپ وتپسی رو حذف کنیم تقریبا صفر میشه. با اسنپ وتپسی شغل درست کرده
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1397/10/12
قانونی برای برخورد با ارائه کنندگان آمار و ارقام دروغ نداریم؟ یعنی هر کی هر چی به دهنش اومد بگه؟ و هر کاری دلش خواست انجام بده و بعد خداحافظ!!!!!؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/10/12
خب اره راست میگه خیلی وقته سرکاریم....بشکنه انگشتی که بهت رای دادم و خواهم شکست اگر دیگه اصلا رای بدم
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/10/12
گدایی وشیشه پاک کردن ودستفروشی سر چهار راه ویک ساعت کار درهفته راهم شاغل حساب کردید اگر راست میگویید امار بیمه شدگان را به عنوان شاغل حساب کنید هر چند که اکثر شرکتها ده بیست نفر ادم را بعنوان شاغل درلیست بیمه رد میکنند که هزینه هارو بیشتر نشان بدهند ومالیات کمتر بدهند
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/10/12
گدایی وشیشه پاک کردن ودستفروشی سر چهار راه ویک ساعت کار درهفته راهم شاغل حساب کردید اگر راست میگویید امار بیمه شدگان را به عنوان شاغل حساب کنید هر چند که اکثر شرکتها ده بیست نفر ادم را بعنوان شاغل درلیست بیمه رد میکنند که هزینه هارو بیشتر نشان بدهند ومالیات کمتر بدهند
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1397/10/12
اقا یکی محض رضای خدا به اینا بگه این امار بیکاریه مجید عزیزم..
این امار اشتغال نیست ..این امار اشغاله..الی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1397/10/12
حق بجانب شما
ست آخه ازقدیم گفتتد
دروغ هر چه بزرگتر باشه باورش آسونتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1397/10/12
خیلی شعور چیز خوبیه البته اگر وجود داشته باشه التهاب بازار کم شده !! کدوم بازار ؟ کجا؟ دیه مردم میتونن چیزی بخرن ؟ قیمتها چسبیده به سقف این التهاب نیس زخم ترکیده عفونی هست که گندش و همه جا گرفته
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1397/10/12
آقای روحانی آن همه دروغ ها.را از کی یاد پیگیری لابد نوبخت یاد میدهد شما میدانی از کجا کتک میخوری آنقدر آن دولت آن دولت گفتی هزاران دورود بر آن دولت باز زمان آنها مردم یکمی روحیه داشت شما کاری کردی 90 درصد مردم از بی پولی افسردگی گرفتند نمیدانم چه جوابی در آخرت داری ولی من میدانم چه بگویی بگو بخاطر تشنه ریاست نتوانستم میز را ره کنم مردم از گشنگی هم بمیرد من نتوانستم میز را ترک کنم
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/10/12
.. حسن آقای فریدون خواب دیدی خیره حتما ۲۴۰۰۰ بوده ....؟
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/10/12
یکی میگفت که ما همش اول خطیم. وقتی که بهش گفتند مدرک بیار گفت :از آخر صف اول خط هستیم. در طول پنج سال اخیر فقط کارخانجات بودند تعطیل شد ه اند و ورشکسته. این آمار کیلوئی از کجا آمده جناب آقای دکتر روحانی کلید!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/10/13
آقای رئیس جمهور خودت میدونی که واقعیت نداره.البته اگه این دست فروشها ودوره گردهای خیابونگرد مفلس روکه هراز چندگاهی گرفتار دژخیمان شهرداری میشن روحساب کنی، اون دله دزدای شبگردبینوا روهم بذاری روشون،آره درسته شغل ایجادشده اما بازهم نه دراون حدی که میفرمایین!.بیاین بیرون یه چرخی تواجتماع بزنین تا متوجه بشین مردم پشت سرتون چقدر.....میکنن.خوشم میادطوری لبخندمیزنین که انگارنه انگارشما بودیدکه اقتصادایران رو زیرو رو کردین ومردم روبه خاک سیاه نشوندید!بقول مهران مدیری"میشه بسه؟!"
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1397/10/13
ریس جمهور عزیزم ریس جمهور خوشگلم من میدونم شما چقدر تلاش میکنی چقدر زحمت و کوشش میکنی ولی این مردم نادان قدر شما رو نمیدونند ...
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1397/10/13
فقط میتونم بگم واست بدجور
متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج