نویل: راشفورد بازیکن ویژه‌ای برای یونایتد خواهد شد
۸۱۵۶۴۵
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
۳۶۸۶
گری نویل، اسطوره منچستریونایتد به تمجید از مارکوس راشفورد پرداخت و مدعی شد که او بازیکن ویژه ای برای یونایتد خواهد بود.

ورزش سه: گری نویل، اسطوره منچستریونایتد به تمجید از مارکوس راشفورد پرداخت و مدعی شد که او بازیکن ویژه ای برای یونایتد خواهد بود. مهاجم 21 ساله در یونایتد توانسته عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و در فصول اخیر خود را به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان معرفی کند. هر چند که او جایگاه فیکسی در یونایتد پیدا نکرده ولی همواره اعتماد مربیانش را به خود جلب کرده است.

او تحت هدایت سولسشر در خط حمله تیمش به عنوان مهاجم اصلی به میدان می‌رود و شب گذشته موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. پس از بازی، نویل به تمجید از راشفورد پرداخت و تاکید کرد که او بازیکن ویژه ای خواهد بود.

اسطوره انگلیسی گفت:" یونایتد رو به ضد حمله آورده بود و راشفورد در خط حمله آماده استفاده از موقعیت ها. او نزدیک 150 بازی برای تیمش در سن 21 سالگی انجام داده و توانایی این را دارد که پا را فراتر گذاشته و بهتر از اینها کار کند. مردم راجع به روملو لوکاکو صحبت می‌کنند و بازگشت او به تیم ولی از این بابت نگران نباشید، نگران پسری بچه ای باشید که فعلا بازی می‌کند و تیم های حریف را نابود کرده است.

حریفان برای مهار او به انرژی بیشتری نیاز دارند. لوکاکو در بهترین فرمش نبوده است. فرصت به او داده شد و توانسته بهترین استفاده را ببرد. به نظرم او در مسیری قرار دارد که بتواند به دستاوردهای فوق العاده بزرگی برسد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج