ضیافت اندرسن برای رای دهندگان اسکار!
۸۱۶۳۸۰
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
۳۵۸۰ 
پل توماس اندرسن ماه گذشته نمایش خصوصی «یک مکان آرام» ساخته جان کرازینسکی را برای رای دهندگان اسکار برگزار کرد.

دنیای تصویرآنلاین: پل توماس اندرسن ماه گذشته نمایش خصوصی «یک مکان آرام» ساخته جان کرازینسکی را برای رای دهندگان اسکار برگزار کرد.جان کرازینسکی در مصاحبه با نیویورک تایمز این خبر را اعلام کرد و گفت:«به همسرم فقط ماجرا را گفته بودم. چرا اینجا مطرح نکنم. ماه گذشته ایمیلی از توماس اندرسن دریافت کردم که نوشته بود لازم است با شما تماس بگیرم.باهم تلفنی حرف زدیم. خیلی جدی و صادق نسبت به فیلم حرف زد.او با من همیشه در کارمهربان بوده. ویژگی عشق توماس اندرسن به سینما را دوست دارم.»

ضیافت اندرسن برای رای دهندگان اسکار!

پل توماس اندرسن و جان کرازینسکی مدتهاست که با هم آشنا هستند.کرازینسکی در ادامه از درس بزرگی که اندرسن به او داده به نیویورک تایمز گفت.این دو در جشن تولد سی سالگی کارسینسکی با هم درباره فیلمی گپ می زدند که کرازینسکی دیده بود.کرازینسکی به پل می گوید فیلم خوبی نیست. اما پل توماس اندرسن او را مودبانه دعوا می‌کند.

«با مهربانی من را کناری کشید و به آرامی گفت این حرف را نزن که فیلم بد است.اگر از نظر تو فیلم بد است،اشکالی ندارد اما ما در صنعت سینما باید از هم حمایت کنیم.»

آن فیلم مورد بحث هنری بود. پل توماس اندرسن در ادامه به من گفت که باید از این مضامین حمایت کنیم. اگر اعلام کنی که این فیلم خوب نیست.به ما اجازه نخواهند داد فیلم های بیشتری از این دست بسازیم.»

جان کرازینسکی درباره پل توماس اندرسن گفت:«او از ارزش های تجربیات هنری دفاع می کند.پل توماس اندرسن همه چیز را دوست دارد برای همین فیلمساز شده است.از آن پس دیگر هیچ وقت نگفتم از فیلمی متنفرم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج