کنترل ماشین لباسشویی با ساعت هوشمند
۸۱۶۷۲۳
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
۵۲۲۸
یک شرکت تجاری از سازگار کردن ماشین لباسشویی و دستگاه خشک کن تولیدی خود با ساعت های هوشمند مجهز به سیستم عامل ویر او اس گوگل خبر داده است.

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری از سازگار کردن ماشین لباسشویی و دستگاه خشک کن تولیدی خود با ساعت های هوشمند مجهز به سیستم عامل ویر او اس گوگل خبر داده است.

کنترل ماشین لباسشویی با ساعت هوشمند

این بدان معناست که از این پس می توان ماشین های لباسشویی و دستگاه های خشک کن تولیدی شرکت Whirlpool را از راه دور و با ساعتتان کنترل کنید. قرار است این خدمات به زودی برای افرادی که از ساعت های هوشمند شرکت اپل نیز استفاده می کنند، در دسترس قرار بگیرد.

این شرکت اپلیکیشن تلفن همراه دستگاه لباسشویی و خشک کن خود را هم به روز کرده تا شخصی سازی مراحل شستشوی لباس ها و همین طور کنترل از راه دور دستگاه های یادشده با گوشی ساده تر شود. قرار است از این اپلیکیشن جدید در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹ رونمایی شود. البته این اپلیکیشن قرار است برای استفاده در ساعت های هوشمند نیز بهینه سازی شود.

کنترل ماشین لباسشویی با ساعت هوشمند

به روزرسانی این اپلیکیشن رهایی از شر لکه های سمج و مزاحم لباس ها و مخصوصا لکه های سس و برخی آلودگی های دیگر را از روی پارچه تسهیل می کند. همچنین اپلیکیشن یادشده هوشمند شده و با دریافت اطلاعاتی در مورد نوع لباس های کثیف موجود بهترین دستورالعمل برای شستشوی آنها را پیشنهاد می کند.

یک بخش دیگر به روزشده این اپلیکیشن امکان مدیریت امور برای اعضای مختلف خانواده به طور جداگانه است. شرکت مذکور به روزرسانی قابلیت کنترل صوتی تولیدات خود با استفاده از الکسای آمازون و گوگل اسیستنت را هم در سال ۲۰۱۹ در دستور کار قرار داده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج