پی سی کامپکت هزار دلاری ساخته شد
۸۱۶۷۹۷
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
۴۴۶۴
یک تولید کننده رایانه، پی سی کامپکتی رونمایی می کند که شبیه یک بلندگوی هوشمند است. این دستگاه ۳۶ درصد از رایانه های رومیزی کم سر و صداتر است.

خبرگزاری مهر: شرکت ایسوس قبل از آغاز نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی رایانه های پی سی کامپکت خود را ارتقا داده است. پی سی کامپکت Mini PC ProArt PA۹۰ آخرین پی سی این خانواده است که مجهز به جدیدترین پردازشگر Core i۹-۹۹۰۰K است. همچنین به گفته شرکت عملکرد و قدرت آن برای طراحان و خالقان محتوا مناسب است.

این رایانه بیشتر شبیه یک بلندگوی هوشمند است.

هرچند مدل برتر Mini PC ProArt PA۹۰ مجهز به پردازشگر Core i۹-۹۹۰۰K است اما مدل دیگری از آن با پردازشگر Core i۷-۹۷۰۰K نیز ساخته شده است. هر دو رایانه کامپکت نسخه آپدیت شده نسل قبلی رایانه های Mini PCs هستند که عملکردشان ۳۰ درصد ارتقا یافته است.

پی سی کامپکت هزار دلاری ساخته شد

درکنار این موارد Mini PC ProArt PA۹۰ با گزینه های انتخابی گرافیک Nvidia Quadro P۴۰۰۰ یا P۲۰۰۰ عرضه می شود و به این ترتیب قدرت مورد نیاز برای فعالیت های پردازش ویدئو، ادیت عکس و فعالیت های دیگر را فراهم می کند.

تمام این دستگاه ها مجهز به یک خنک کننده مایع CPU هستند و به همین دلیل ۳۶ درصد از رایانه های رومیزی کم سروصداتر هستند.

این رایانه ها برای انجام فعالیت مختلف و همزمان مناسب هستند. RAM دستگاه ها با گزینه انتخابی ۶۴ گیگابایت نیز عرضه می شود اما RAM استاندارد ۳۲ گیگابایت است. فضای ذخیره آن بسیار زیاد است و کاربر می تواند بین دو گزینه ۵۱۲GB M.۲ PCIe SSDs و ۱TB ۲.۵-inch HDD انتخاب کند.

این دستگاه مجهز به پورت USB۳.۱ در جلو و عقب، چهار پورت نمایشگر در پشت است.

قیمت پی سی های کامپکت هنوز مشخص نیست اما تخمین زده می شود بیشتر از هزار دلار باشد. این پی سی کامپکت در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی نمایش داده می شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج