تلویزیونی که در چند ثانیه کوچکتر یا بزرگتر می‌شود!
۸۱۷۰۹۷
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
۵۴۲۳
یک تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از نمایشگری رونمایی کرده که می توان در چند ثانیه آن را کوچکتر یا بزرگتر کرد تا منطبق با نیاز کاربر شود.

خبرگزاری مهر: سامسونگ سال گذشته در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی(CES) سال گذشته از یک تلویزیون «میکرو ال ای دی» عظیم رونمایی کرد. اما در نمایشگاه امسال از یک تلویزیون ۷۵ اینچی ۴K رونمایی کرده که برای خانه ها مناسب تر است. در این تلویزیون از همان فناوری «میکرو ال ای دی» استفاده می شود که در تلویزیون Wall وجود داشت.

تلویزیونی که در چند ثانیه کوچکتر یا بزرگتر می‌شود!

به عبارت دیگر همان طراحی ماژولیWall در این نمایشگر وجود دارد و می توان آن را در هر سایز و وضوح دلخواه شخصی سازی کرد.

در این تلویزیون پنل های میکرو ال ای دی ترکیب می شوند تا در چند ثانیه تلویزیونی کوچکتر یا بزرگتر بسازند.

«جان هی هان» رئیس بخش نمایشگر در سامسونگ دراین باره گفت: این نمایشگر قابل شخصی سازی است و می توان آن را در هر نقطه ای از خانه قرار داد. اگر ماژول های بیشتری به این نمایشگر ۷۵ اینچی اضافه کنیم، دستگاه را می توان به ۸۰ یا ۹۰ اینچ رساند.

با افزایش سایز، تعداد پیکسل های تلویزیون نیز بیشتر می شود و این به معنای افزایش وضوح تصویر است. «هان» در رونمایی نمایشگر گفت: تماشاچیان دیگر مجبور نیستند فقط به وضوح ۴K یا ۸K اکتفا کنند.

تلویزیونی که در چند ثانیه کوچکتر یا بزرگتر می‌شود!

در عوض صاحبان تلویزیون های میکرو ال ای دی می توانند تلویزیون ایده آل خود را برای فضای شخصی شان طراحی کنند. به گفته «هان» طراحی قابل شخصی سازی تلویزیون به افراد این امکان را می دهد تا تصویری با وضوح،۴K، ۶.۵K، ۸K و حتی ۱۰K و فراتر از آن تماشا کنند.

البته هان جزییات بیشتری درباره محتویاتی که در نمایشگرهایی با کیفیت وضوح ۸K و ۱۰K قابل مشاهده است، عنوان نکرد.

جالب آنکه شخصی سازی میکروال ای دی چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. در نمایشگاه یکی از کارمندان ساسوسنگ ماژول های میکروال ای دی مربع شکل را بدون هیچ ابزار مخصوصی اضافه یا کم کرد.

تلویزیونی که در چند ثانیه کوچکتر یا بزرگتر می‌شود!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج