سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه
۸۱۷۳۷۳
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹
۸۵۳۷ 
مادر و دختر زاهدانی با همدستی سه عضو دیگر خانواده طراحان سناریوی سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه بودند.

ایران نوشت: مادر و دختر زاهدانی با همدستی سه عضو دیگر خانواده طراحان سناریوی سرقت مسلحانه از آرایشگاه‌های زنانه بودند.

از چند هفته قبل پلیس زاهدان در جریان سرقت‌های مسلحانه سریالی از آرایشگاه‌های زنانه در این شهر قرار گرفت. در تحقیقات اولیه مشخص شد که این سرقت‌ها با شگردی یکسان و توسط یک باند انجام شده‌اند.

سردار طاهری - جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان - در تشریح این خبر بیان کرد: مأموران پلیس با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره‌گیری از فناوری‌ها و شیوه‌های نوین پلیسی موفق شدند اعضای این باند 5 نفره را که 3 مرد و 2 زن بودند در کمتر از یک هفته شناسایی کنند.

مأموران پلیس با کنترل نامحسوس پس از شناسایی مخفیگاه این باند در یک عملیات غافلگیرانه همه آنها را دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه این متهمان یک قبضه تپانچه دولول و مقدار 2 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سارقان در ابتدا منکر هرگونه جرم ارتکابی شدند اما با ارائه اسناد و ادله به ناچار لب به اعتراف گشودند.

وی درباره نحوه سرقت این باند گفت: سارقان که اعضای یک خانواده بودند با استفاده از یک دستگاه خودروی پژوپارس، آرایشگاه‌های مورد نظر را شناسایی می‌کردند سپس 2 خانم که مادر و دختر بودند به بهانه گرفتن نوبت وارد آرایشگاه‌ها شده و در موقعیتی مناسب به سایر اعضای باند که دو پسر و داماد خانواده بودند خبر داده تا آنها نیز وارد شوند و سپس همگی اقدام به سرقت طلا، پول‌های نقد واموال باارزش داخل آرایشگاه می‌کردند.

با توجه به اینکه پول های حاصل از فروش اموال مسروقه به حساب مادر خانواده واریز می‌شد حساب وی مسدود و مالخری هم که اقدام به خرید طلاهای سرقتی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/10/18
خدا مرگ او مادر بده بری بچه های دزدی که خود معلونش تربیت کرده....همچین شیاطینیه باید از صفحه روزگار محو کرد که بودنشان ظلم به بشریته
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/10/18
خدا لعنتش کنه بری مادری که هست
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/10/18
عجب ادمای کثیفی واردارایشگاه های زنانه میشدن استغفرا... واقعا خسته نباشیدنیروهای فعال وپرکارنیروانتظامی ایناروبایداعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1397/10/18
همیشه پای چند تا نر در میانست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
کلا شما با نرا مشکل داری
سهیل.زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اول کارمادرماده بوده.تملم نقشه مادرته
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/10/18
تپانچه دولول??یاللعجب دزدی وسرقت هم تواون مناطق رنگ وبوی عتیقه گی میده مثل باقی کارهاشون/معمولاتپانچه راتوموزه هاوآثارباستانی میبینیم نه دردست دزدان آنهم برای سرقت!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ازماست برماست اول بگین دلیل دزدی چیه بعدفحش بدین فقربیادایمان میروقتی همون زاهدان هیلمن وهامون ...حق ابش افغانستان گشنه عقب مونده اویزون کثیف نمیده وخشکسالی بیکاری واسم وسرطانی کردعواقبش این میش وازماست برماست ووقتی نمایندگان مجلس گفتن یعنی چی که بیش از۳ملیون افغانی فقط توکارساختمانی اشغال کردن وچندبرابران توشغلهای دیگه این یعنی چی بااینکه توهرخانه۱تا۲نفربیکارداریم واینهاقاچاقی بدون مدرک میان وهرجای دنیا۶ماه زندان دار وبعداخراج نه ایناراحت کاروزندگی کنن واینجارواشغال کنن وصاحب بشن واین یعنی بودجه بالا۲۰۰سال مملکت ومردم عواقبش این میش بااین بیکاری وفقرنجومی بی ابی این تعدادزیاداینجاچه غلطی میکنن برن منلکتشون و
سهیل.زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تپانچه که شنیدی کالیبر۱۲ میخورد..فشنگ کمرشکن
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/10/18
فقط باید اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/10/19
تپانچه دولول من باهاش عکس دارم که از پدر بزرگ پدر دوستم بهش رسیده و عتیقه هست وکاربری ندارد .مگر یک مورد دولول جدید که خیلی کوچک و کارایی نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج