مورینیو اجازه صحبت علیه منچستر را ندارد
۸۲۰۳۷۸
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
۱۰۳۲۸
ژوژه مورینیو ماه گذشته از هدایت منچستریونایتد برگنار شد و جای خود را با سولسشر داد.

ورزش سه: ژوژه مورینیو ماه گذشته از هدایت منچستریونایتد برگنار شد و جای خود را با سولسشر داد.

 مورینیو که در دو فصل و نیم حضورش در منچستر توانست 4 جام با این تیم به دست بیاورد، پس از شروع ضعیف در فصل جاری و کسب نتایج دور از انتظار، در نهایت اخراج شد.

مورینیو این روزها قرار است در بی این اسپورتس، کار تفسیر بازی های جام ملت های آسیا را با دیدار قطر و عربستان شروع کند و سپس برای بازی حساس آرسنال و چلسی، به استودیو این شبکه اضافه خواهد شد. او برای تفسیر هر بازی بیش از 60 هزار پوند دستمزد دریافت می کند که رقم هنگفتی محسوب می شود.

مورینیو اجازه صحبت علیه منچستر را ندارد

بسیاری از هواداران منچستر که این روزها تیم شان با سولسشر روند بسیار خوبی را طی می کند، نگران این هستند که مورینیو در میان صحبت هایش بر علیه یونایتد نیز حرف بزند و به نوعی جنگ روانی را شروع کند اما نشریه تایمز امروز ادعا کرد که آقای خاص بر اساس توافقی که با منچستریونایتند داشته، اجازه صحبت علیه باشگاه سابقش را ندارد؛ چرا که در غیر این صورت او بخش بزرگی از 15 میلیون پوند غرامتی که پس از اخراج قرار است از باشگاه انگلیسی دریافت کند را از دست خواهد داد.

این نشان می دهد که سران یونایتد در هنگام اخراج مورینیو با توجه به شناختی که از او داشتند، تا چه اندازه آینده نگری کرده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج