توضیح درباره خبر گلایه هاشمی از روحانی
۸۲۰۹۸
۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۴
۷۳۵۱ 
محمد هاشمی درباره خبر تذکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رییس جمهور گفت: موضوعی که در این جلسات مطرح شد نظر مستقیم خود رییس جمهور را نیاز داشت ، البته آقای طیب نیا و انصاری نیز در این جلسه حضور داشتند ، اما مرتب ناگزیر بودند مطالب را در خلال جلسه تلفنی با رییس جمهور هماهنگ کنند ، لذا آقای هاشمی تذکر دادند که خود رییس جمهور باید در این جلسه حاضر می شد.
تابناک: برادر آیت الله هاشمی گفت : دو هفته ای هست که اقای روحانی در جلسات مجمع حضور ندارند البته معاون رییس جمهور و وزیر در جلسه حاضر بودند .

پایگاه خبری ایران خبر نوشت: محمد هاشمی درباره خبر تذکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به رییس جمهور گفت: موضوعی که در این جلسات مطرح شد نظر مستقیم خود رییس جمهور را نیاز داشت ، البته آقای طیب نیا و انصاری نیز  در این جلسه حضور داشتند ، اما مرتب ناگزیر بودند مطالب را در خلال  جلسه تلفنی با رییس جمهور هماهنگ کنند ، لذا آقای هاشمی تذکر دادند که خود رییس جمهور باید در این جلسه حاضر می شد.

محمد هاشمی همچنین گفت : این هم درست است که رییس مجمع به موضوع همزمانی این جلسه با سخنرانی رییس جمهور در دانشگاه اشاره کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد : نمی دانیم از دوستانی که در جلسه حاضر بودند چه کسی این موضوع را خبری کرده است ، بالاخره آقایان همگی صاحب رسانه هستند و اینکه خبرگزاری ها این خبر را چگونه و با چه هدفی شاخ و برگ داده اند نیز بر ما معلوم نیست ، اما اصلا بحث گلایه آقای هاشمی مطرح نبود ، بلکه صحبت از لزوم حضور آقای روحانی بود.

وی همچنین تاکید کرد : هر هفته برای اعضا دعوتنامه فرستاده می شود و رییس جمهور از این موضوع که بحث جلسه مرتبط با ایشان بوده است ، اطلاع داشتند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج