لاریجانی: آمریکا حقوق بشر را برای دیگران می‌سُراید
۸۲۱۹۹۰
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
۴۰۷۶ 
رئیس مجلس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: رخورد غیر قانونی با خبرنگار پرس تی وی نشانگر آن است که امریکا حقوق بشر را برای دیگران می سراید و خود به سبک دولت های پیرو در برخورد با خاشقجی ملتزم است. اگر حوادث بسیار ضعیف تر از سنخ آنچه در امریکا نسبت به این خبرنگار رخ داده بود یا در فرانسه نسبت به تظاهرات کنندگان در ایران رخ داده بود کوس دفاع از حقوق بشر گوش عالمیان را کر می کرد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس مجلس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: رخورد غیر قانونی با خبرنگار پرس تی وی نشانگر آن است که امریکا حقوق بشر را برای دیگران می سراید و خود به سبک دولت های پیرو در برخورد با خاشقجی ملتزم است. اگر حوادث بسیار ضعیف تر از سنخ آنچه در امریکا نسبت به این خبرنگار رخ داده بود یا در فرانسه نسبت به تظاهرات کنندگان در ایران رخ داده بود کوس دفاع از حقوق بشر گوش عالمیان را کر می کرد.

 علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: شهادت دخت گرامی پیامبر عظیم اشان حضرت فاطمه زهرا (س) را به ملت عزیز و نمایندگان محترم تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

وی تاکید کرد: فاطمه زهرا از زنان بلند مقداری است که در تاریخ بشریت نظیر نداشته و به قول شیعه و سنی آیه تطهیر در شان پنج تنی نازل شد که فاطمه زهرا نیز جزو آنان بود.

رئیس مجلس در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت: بزرگی در مکتب فاطمی به گذشت و فداکاری حاصل می شود، سختی‌ها کلید پیروزی ها است و تحمل ناگواری‌ها در زندگی آن بزرگوار صحنه‌های تاریخی را برای پیروان آن حضرت ورق زد و امروز ملت ایران که شیفته آن حضرت هستند سربلندی خویش را در سراط فاطمی می‌دانند.

لاریجانی ادامه داد: نکته دیگری که باید متذکر شویم رفتار سبوعانه رژیم امریکا نسبت به خبرنگار پرس تی وی است. برخورد غیر قانونی با این خبرنگار نشانگر آن است که امریکا حقوق بشر را برای دیگران می‌سراید و خود به سبک دولت‌های پیرو در برخورد با خاشقجی ملتزم است. اگر حوادث بسیار ضعیف تر از سنخ آنچه در امریکا نسبت به این خبرنگار رخ داده بود یا در فرانسه نسبت به تظاهرات کنندگان در ایران رخ داده بود کوس دفاع از حقوق بشر گوش عالمیان را کر می کرد. این هم نمونه دیگری از سیاست ورزی دروغین در صحنه بین المللی است که خشونت حکمرانی خود را در الفاظ فریبکارانه مخفی می‌کند.

وی تصریح کرد: نکته دیگر سقوط هواپیمایی است که در جهت خدمت به هم نوعان رخ داد، حادثه سوزناک و متاثر کننده ای بود به همه خانواده های داغدار تسلیت عرض می کنیم و از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیزان آرزومندیم و لازم است کمیسیون عمران رسیدگی به این امر و علت سقوط را به طور جدی دنبال کند و برای پیشگیری از این حادثه پیشنهادات لازم را با دستگاه های لازم پیگیری کند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
09:21 - 1397/10/30
در مورد علت قاچاق گوشت هم بررسی کنید
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1397/10/30
همش حرفهای تکراری بابا به فکر مردم باشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج