ازغدی: با کمک آمریکا می‌خواهند تخریبم کنند
۸۲۶۱۳۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
۵۷۴۸ 
دفتر عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ‌ به برخی جوسازی‌های رسانه‌ای درمورد اظهارات وی درخصوص طرح کودک همسری اطلاعیه‌ای صادر کرد.

خبرگزاری فارس: دفتر حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ‌ به برخی جوسازی‌های رسانه‌ای درمورد اظهارات وی درخصوص طرح کودک همسری اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی»

"پیرهمسری"، "کودک همسری" و تروریزم رسانه‌ای علیه استاد رحیم‌پور

1-عملیات “ترور شخصیت”، به ویژه از نوع «تروریزم دولتی» با بودجه بیت‌المال و در چند رسانه و خبرگزاری وابسته، علیه پروژة فرهنگی جناب رحیم پور وارد مرحله جدیدی شده است که بی‌ارتباط با توطئه دیگری که در آینده، اطلاعاتی از آن در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و از سوی مافیای خاص ، هدایت می‌شود، نیست. جریان فاسد رسانه‌ای با سر شاخه‌ هایی در تهران و قم و هماهنگ با رسانه‌های مقیم آمریکا و انگلیس، بویژه در ماه‌های اخیر، در جهت تخریب شخصیت و تحریف سخنان ایشان، تقسیم کار کرده‌اند.

تکنیک رائج در ترور فرهنگی و رسانه‌ای، کماکان تقطیع، مونتاژ و تحریف عبارات در سخنرانی‌ها و سپس مقاله‌سازی و مصاحبه با این و آن و طرح سوالاتی غلط انداز ، در جهت نسبت های جعلی است واین روش غیر علمی و ناجوانمردانه در ماه های آینده ادامه خواهدداشت. این گروه ، حقوق می گیرند تا بگردند و با گزینش و چسب وقیچی ، از میان 2500 ساعت گفتار و درسگفتارهای ایشان ، بالاخره چند کلیپ چند دقیقه ای ساخته و یورش آورند . این شیطنت حتی با همین اطلاعیه از طریق تک تکه کردن و تحریف آن صورت خواهد گرفت.

آخرین نمونه از این دست ، اتهام دعوت به "کودک همسری" و تیتر «با کودکان، ازدواج کنید»!! در روزهای اخیر در خبرگزاری‌هایی چون خبر آن‌لاین، روزنامه قانون ، روزنامه دولتی ایران، جماران، انتخاب، و ... نیز صفحات فضای مجازی که در مواردی نیز با پول بیت‌المال ، تغذیه می‌شوند، همزمان با بی.بی.سی و تلویزیون آمریکا و رسانه‌های سلطنت‌طلب و منافق در یک هماهنگی کم سابقه، از یکی از 85 جلسه تدریس «فقه خانواده» و "حقوق کودک" ایشان در سال‌های گذشته، چند جمله را جدا کرده و به یکدیگر دوخته و بافته اند تا بتوانند آن را هدف قرار دهند .

این جریان "سیاست زده" و "جنون ژورنالیستی" از جمله ، همان جریان پیروان سند 2030 و کنوانسیون های غربی در عرصة حقوق زنان و حقوق کودک نیز هستند که احکام شریعت اسلام را تحریف، و سپس مسخره می‌کنند.

چندین صفحه مجازی در فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام و تلگرام به نام استاد رحیم پور فعال شده اند که هیچ ارتباطی با ایشان ندارند و جالب است که چند نمونه از این صفحات بنام ایشان توسط همین جریان فاسد، امّا در جهت تخریب ایشان ، راه‌اندازی شده و به تقطیع و تحریف، مشغولند. بار دیگر اعلام می شود که تنها مرجع مورد تأیید در مورد دیدگاه‌های استاد رحیم پور، پایگاه rahimpour.ir است که ضمنا" در دهه فجر امسال تاچند روز دیگر به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با بازسازی وساختار جدید ، فعال و رو نمایی خواهد شد ، تنها صفحات مجازی مورد تأیید و قابل استناد در مورد دیدگاه‌های ایشان، از طریق همان پایگاه به اطلاع می‌رسد وبس.

2_در نمونه اخیر این وقاحت رسانه ای ، سخن ایشان دالّ بر این که اسلام برای ازدواج، شرط سنّی نگذارده و راه را بر ارتباط مشروع و معقول در هر شرائطی باز گذارده است، تبدیل شد به (توصیه رحیم‌پور به ازدواج با کودکان)!!

چنانچه ده سال قبل نیز نقل قول از یک قاضی دادگستری در مورد یک پرونده خاص را که باعث چند طلاق شده بود ، به ایشان ، عبارت (مرده‌شور هیکل همه زنان را ببرد!!) نسبت دادند و هر از چندی ، آن را تکرار می کنند . این گروه های شارلاتان‌ ، به جای نقل صحیح و نقد دقیق، همچنان به شکل های کثیف از تقطیع و تحریف و تهمت و دروغ و سپس توهین و... مشغولند و از این راه ارتزاق می‌کنند.

استاد رحیم پور در 85 جلسه درسگفتار در حوزه «فقه و حقوق مستحدث خانواده» و... به موضوعات گوناگون از جمله مقولة «سنّ بیداری قوای عاطفی و جنسی» و راه حل‌های آن پرداخته است. در عرصه فرزندآوری، از "حقّ برنامه‌ریزی زوجین" در خصوص زمان و تعداد فرزندآوری، دفاع کرده و چهار رویکرد در نظامات حقوقی جهان معاصر را در این موضوع، به بحث گذارده سپس با استناد به قرآن و حدیث ، از دو مقولة "فرزندآوری بدون برنامه" و «فرزندنیاوری راحت‌طلبانه»، انتقاد و به توطئة "عقیم‌سازی ملت ایران"در قالب پروژه های سازمان های غربی اشاره کرده است.

3_همچنین ایشان در خصوص سنّ ازدواج و انواع ارتباطات عاطفی و جنسی میان مذکر و مونث به 18 نکتة فقهی و حقوقی، «روانشناسی جنسی»، «اقتصاد خانواده» و خطر نقض حقوق متقابل دو جنس در روابط خارج از خانواده و... اشاره و همگی را به تفصیل ، تحلیل کرده است.

استاد رحیم پور همچنین چند سال قبل، در پاسخ به یکی از پرسش‌ها در یکی از این جلسات، به مقوله ی "پیر همسری"، "موج تجّرد" و تهدیدهای متوجه به "نهاد خانواده" در جامعه کنونی پرداخته است.

از جمله، یکی از شبهات طرح شده این بوده است که (چرا اسلام در مقولات جنسی، سخت‌گیری و تابوسازی می‌کند و از ارتباط دو جنس با یکدیگر، وحشت دارد؟! حال آن که در غرب، حتی از دوران دبستان، پسر و دختر ، دوستی و حتی رابطة جنسی دارند و از آزادی اجتماعی برخوردارند؟ و گاه حتی یک پیرمرد با یک دختر جوان یا یک پیرزن با یک پسر جوان، شریک جنسی و عاطفی‌اند؟! امّا در فقه اسلامی ، دعوت به سرکوب "میل جنسی" و حرام سازی "معاشرت دو جنس" می شود ؟! و چرا هر نوع رابطه بدون خانواده ، نفی می شود ؟!)

و مضمون بخشی از پاسخ های مفصّل استاد به این سؤال از جمله ، چنین بوده است که هیچ وحشت و تابوسازی در فقه اسلام ، در کار نیست. اگر مراد، رابطه درست و اخلاقی و با رعایت حقوق طرفین باشد، اسلام ، مانع روابط دوستانه و حتّی عشقی نیست و شرط سنّی هم برای ازدواج نگذارده؛ و به شرط رعایت مصلحت و حقوق طرفین ، راه را کاملا" باز گذارده است. اما اکنون مشکل اصلی جوامعی چون ما، 12 میلیون ازدواج «دیر شده» و موج پسران و دختران مجّرد «پیر شده» و خطر «پیرهمسری» و یا روابط آزاد خارج از ازدواج حتی با دختران خردسال و نوجوان است.

4_ ایشان همچنین توضیح داده اند که چرا غرب، در عرصة خانواده، الگوی بسیار بد و ناکارآمد و نامشروع را تبلیغ می‌کند: در آن سبک زندگی ، با "ازدواج و تشکیل خانواده" , مبارزه می‌کنند و می‌کوشند ازدواج را به تأخیر انداخته یا حتی تعطیل کنند. آنان این جنایت را ابتداء با جوامع خود کردند. واینک در جوامعی چون ما تعقیب می کنند . دختر زیر 18 سال را "کودک" می‌خوانند که حق ازدواج ندارد اما حق رابطه نامشروع تا حدّ بارداری و سقط جنین را دارد. در دبستان‌هایشان ، آموزش جنسی و نیز روش سقط جنین و پیشگیری از بارداری به دختران دبستانی می‌ آموزند زیرا رابطه جنسی دختران از دبستان‌ و سنین ده ، دوازده سالگی ، آغاز می‌شود. این بیماری متاسفانه تحت تاثیرسبک زندگی غربی ، به این‌جا هم سرایت کرده و مقوله "دوست پسر" برای دختر دبستانی (یعنی 9 تا 13 ساله که بالغ شده است.) در برخی شهرها و طبقات اجتماعی ، به وضوح دیده می‌شود..

در مواردی در دبستان‌های دخترانه، حتی گزارش "جنین های سقط شده" ، از دختران 12ساله داشته ایم . پس بویژه با توجه به "مسئولیت ناشناسی" مسئولین فضای مجازی و بی در و دروازگی "فضای مجازی" و توسعة رسانه های ضدّ اخلاق و هدفگیری میلیونی دختران و پسران نوجوان ما در فضای مجازی و بمباران فرهنگی ماهواره ها و "بلوغ زودرس" در جامعه ، متاسفانه حتی در سنین پائین ، رابطه های نادرست و نامشروع، در حال گسترش است که حتما" باید به نحو درست و مشروع، مدیریت شوند و "لازم به سرکوب" و حتی" قابل سرکوب" نیستند . جامعه‌ای که در آن ، زنا کاری و روابط سکسی نامشروع در سنین مختلف ، "موجّه" و مقوله‌ای "مدرن" و "روشنفکری" ، محسوب شود و "ازدواج عاطفی و جنسی" در سنین گوناگون را امری قبیح و غیر اخلاقی بدانند ، دچار اشتباه بزرگی شده است. شرع مقدس اسلام، مانعی نمی‌بیند که دختر و پسر نوجوان ، تحت نظر خانواده (نظارت ولیّ) با رعایت حقوق و مصالح طرفین، پیمان ازدواج (با تعیین انواع حدود و شرایط) ببندند و در تحت سرپرستی اقتصادی و تربیتی والدین خود، با یکدیگر رابطه دوستی ، عاطفی و همزیستی و حتی فراتر از آن داشته باشند. این کجا و روابط مخفی و خطرناک، نامشروع و غیر بهداشتی و غیر عادلانه رائج از نوع "دوست پسر" و "دوست دختر" کجا؟!

5_"ممنوع نبودن" ازدواج میان دو نوجوان، به مفهوم جواز آن و صرفا" بمعنای "ممنوع نبودن" است و هرگز دعوت به ازدواج "مطلق و ناسنجیده" نوجوانان یا توصیه بی حساب و کتاب به "ازدواج های زود هنگام" که خود ، تهدیدی دیگر است ، نیست. و روشن است که در هر ازدواجی، شرط «مصلحت و عدالت» به نفع طرفین باید رعایت شود که در سنین پایین، با «اذن و نظارت اولیاء» تأمین می‌شود وطبیعی است که برای ازدواج و تشکیل خانواده، صِرف "بلوغ جنسی"، کافی نیست ، بلکه "تربیت اجتماعی" و"تامین اقتصادی" نیز لازم است.

ازدواج در نوجوانی و جوانی ، تحت "نظارت و ولایت" خانواده ها ، پاسخی به روابط رائج غیر اخلاقی به دور از نظارت در میان نوجوانان و جوانان است و جنبة جایگزینی بجای ازدواج در سنینی مناسب تر ندارد .

مشکل کنونی جامعه ما البته «پیر همسری»، ازدواج‌های "عقب افتاده"، "کثرت طلاق" در ازدواج‌هایی که در سنین بالا صورت می‌گیرد، گسترش "روابط نادرست" از سطح دختر بالغ دبستانی و پسر دبیرستانی تا ارتباط بدون ازدواج میان "پیردختران و پیرپسران" است که در حال گسترش می باشد . نباید بگذاریم پسران به 40 و 45 سالگی و دختران به 35 و 40 سالگی برسند و دچار فساد جنسی و فحشا و یا گرفتار محرومیت و عقده های جنسی بمانند و یا مجبور به ازدواج سفید (سیاه) و روابط غیر مسئولانه که از مزایا و شفافیت حقوقی " ازدواج موقت" هم محروم است ، گردند.

ایشان توضیح داده است که چرا راه حل این "فتنة جنسی"، نه بالا بردن سنّ قانونی ازدواج و نه توجیه "روابط بدون قرارداد ازدواج" و نه کپی‌برداری از راه حل‌های غربی، بلکه تسهیل ازدواج در همة سنین و در شرایط گوناگون با رعایت مصالح و حقوق طرفین و آموزش «سبک زندگی اسلامی» به نسل جوان و نوجوان است.

به آمار رسمی قربانی شدن میلیون‌ها دختر کودک و نوجوان باردار زیر دوازده سال در غرب و جوامع غربزده که دائما" سقط جنین می‌کنند، بنگرید .آنان "سکس آزاد و بدون ازدواج" دختران نابالغ را جزء "حقوق کودک و نوجوان" دانسته و ازدواج دختر بالغ زیر 18 سال را «کودک همسری» می‌نامند و هیچ راه حلی برای بیماری رائج «پیر همسری» و یا میلیون‌ها دختر و پسر مجرّد جز گسترش فحشا و اباحه‌گری و سکس آزاد و فروپاشی اخلاق و خانواده، و بویژه قربانی کردن دختران نوجوان و یا ایجاد عقده‌های جنسی و سپس انحرافات جنسی در میلیون‌ها دختر و پسر نوجوان و جوان ندارند. آنان "جامعه جهانی" را به سوی زنا، لواط، مساحقه، استمناء و یا عقده‌های جنسی سوق می‌دهند و این خیانت به انسان و تابوسازی از «ازدواج» است. اغلب پنجاه کشوری که در صدر فهرست خشونت جنسی و تجاوز به کودکان در جهان قرار دارند ، همگی ،کشورهای باصطلاح "توسعه یافته" و یا مدعی "حقوق کودک" ومخالف با اصل "حجاب و پوشش" وطرفدار "رابطه آزادند".

این خط انحراف در رسانه‌ها، دانشگاه و حتی در بخشی از دولت و مجلس ما نیز آگاهانه و خائنانه، و یا ناآگاهانه و ابلهانه تعقیب و تبلیغ می‌شود و کاش این "شارلاتانیزم رسانه ای" ، اهل گفتگو و نقد منطقی بودند نه تهمت و تحریف و توهین.

6_رسانه های غرب از یک سو "اسلام" را متهم به "رهبانیت" و سرکوب "میل جنسی" و ندیدن تمایلات عاطفی دو جنس مخالف و سرکوب سازی "عشق و لذّت" جوانان می کنند و در عین حال از سوی دیگر ، آن را یک "دین سکسی" و "مذهب شهوترانی" می خوانند و این تناقض گویی ، همان شارلاتانیزم است که گفتیم . اما "فقه جنسی اسلام" ، نه "اباحه گر" و نه "سرکوبگر" است و توصیه به "تعادل"و"عدالت" جنسیتی می کند و لذّت را نه"مطلق"ونه "سرکوب"، بلکه به مشروع و نامشروع ، و به درست و نادرست ، تقسیم میکند .

رحیم پور از رابطه دختر و پسر نوجوان حتی از دوران دانش آموزی و دانشجویی که غریزه جنسی ، فعال شده و صدها هزار و خیلی بیشتر از آنان را در گیر روابط مخفی ، غیر اخلاقی و بدون نظارت دلسوزانه خانواده ها می کند ، سخن گفته و توصیه میکند که دختران وپسرانی که به یکدیگر علاقه دارند ، این رابطه ها را "شرعی" کنند و "کنترل شده" به پیش ببرند و نیز دختران وپسران دانشجو و دانش آموزانی که متاسفانه در قالب "دوست دختر و پسر" ، روابط عاطفی وحتی جنسی نادرستی دارند آن را در قالب ازدواج های آسان و بدون تشریفات ، حتی اگر شده ، "ازدواج های موقت" تحت نظر خانواده ها کنترل و مدیریت کنند .

جالب است که در سطح جهان، آنانکه بجای پاسخ منطقی و حقوقی به این دیدگاه اسلامی ، از موضع ریاکارانه و رهبانیت تصنّعی ، به آن توهین می کنند خود غالبا"، گرفتار مشکلات اخلاقی وانحرافات جنسی بوده و هستند .
چون برخی مردان فمنیست مشهود در ایران که با زنان متعدد ، رابطه داشته و حقوق آنان را پایمال کرده و حتی آنان را کتک می زنند و یا چون برخی کشیشهای کلیسا که قرن هاست اسلام را "دین جنسی" و "مذهب شهوترانی "خوانده و "ازدواج" را امری "غیر معنوی" نامیدند و اینک ده ها هزار پرونده کشیشهای همجنس باز و کودک آزار ، در سراسر جهان ، افشاء شده است.

و امّا مخالفان سکولاریست "نهضت ازدواج" نیز تکلیفشان روشن است که چقدر مضحکند وقتی ریاکارانه ، مصلح اخلاقی و مدافع کودکان 18 ساله می شود !! و دقیقا" آنگاه که از "اخلاق جنسی "، میگویند ، دماغ شان با دماغ پینوکیو ، مسابقه می گذارد. حکایت آنان ، حکایت قاچاقچیان کلان است وقتی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق در جهان می شوند . آری این بود بخشی از قصة «پیرهمسری» و «کودک همسری» در سخنرانی استاد رحیم پورکه هدف تروریزم رسانه ای قرار گرفت .اما این قصه ، ادامه دارد و خبرهای شگفت تری در راه است . . . . تابعد.

موسسه نشر آثار استاد حسن رحیم پور (ازغدی)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 71
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1397/11/10
درود بر پورازغدی
...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
خخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
یکی نیس بگه آخه تو کی هستی که ابرقدرت دنیا بخواد تخریبت کنه،چه برا خودش نوشابه وا مبکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
درود بر تو پور ازغدی تو کلا خراب هستی، نیازی نیست تخریبت کنن، اونم با کمک آمریکا....!!!
بدون نام
United States
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
"انتقاد به فرزند نیاوری راحت طلبانه؟"
قول میدم اصطلاحش هم مال خودتونه
البته حق هم دارید سالها مونده تا مفهوم حق تعیین سرنوشت و سبک زندگی را که از حقوق اولیه هر انسانی است درک کنید

به شما انتقاد می کردند چرا در غرب پیرها با بچه ها شریک جنسی عاطفیند بعد شما گفتید ما هم از این ظرفیت ها داریم؟
آها پس خوبه در یک مورد بی اخلاقی به غرب رسیدیم

میفرمایید چرا حق ارتباط دوستی در نوجوانان هست ولی ازدواج خیر؟
و چرا آموزش مسائل جنسی ، پیشگیری و نهایتا سقط جنین میبینند؟
اینها همه در این راستاست که اگر ناخواسته ارتباط هم کلامی و دوستیشان به ارتباط جنسی انجامید نوزاد بیگناهی متولد نشود، ارتباط هم از یک سنی به بالا مجاز است
ضمن اینکه ارتباط جنسی و ازدواج تفاوت بسیار دارد و آن مسئولیت های بیشمار نگهداری و تربیت فرزند و مسئولیت های خانواده است که مثلا دختر و پسر بچه 10 ،15ساله نمی دانند و نمی توانند
ولی انگار این مسائل خیلی برای شما مهم نیست
بدون نام
Canada
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
حالا در یک شرایطی هم حرف از کاهش سن ازدواج تا کودکی زدند آقای ازغدی ، یکی ندونه فکر میکنه هم رتبه غول های اقتصادی جهان شدیم
نمی دونن برای یه کف دست گوشت یخ زده مردم باید کارت هویت ملیشونو دست بگیرن برن توی سرما کل گوشت بدنشون یخ بزنه
لااقل کمی موقعیت شناس باشید
بدون نام
Switzerland
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
واقعا این ایدئولوژی ها برای خیلی ها خوبه
فلان مسئول دولتی اومده بود در مصاحبه حقوقش که 19 میلیون بود
که مطمئنم کلی مزایا و اضافه حقوق الکی میاد روش و چند برابر میشه
ماشینش هم در راستای حمایت از کالای داخلی گفت لکسوسه
برای چنین شخص زجر کشیده ای در راستای رسیدن به بهشت چی کمه؟ کودک همسری
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
ترامپ به دنبالت می گردد مواظب باش
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
رحیم پور ازغدی هم انسان است و به حکم انسانیت هم حرف خوب می زند و هم حرف ناخوب
ازدواج کودکان رو نباید می گفت تا بر علیه اش بسیج ایجاد نمی شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
برترينها انقدر حقير هستي كه مني كه ديروز از ايشون حمايت كردم و ازش تعريف كردم به عنوان يه سياستمدار زورت امد منتشر كني شماها ....
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
انسان با سوادیست
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/11/10
چقدر حرف زده ، این آقا پول این دفتر و تشکیلات را از کجا آورده ؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
چقدر خودتو دست بالا گرفتی آقای رحیم پور ديگه وقت چرت وپرت گفتن گذشته
همراه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
یعنی اینم جای سوال داره ؟ بقیه از کجا میارن ؟ اصلا کی هستن اینا ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
چی میزنه این؟ ساقیشو باید عوض کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
یعنی همه اش را خوندی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/11/10
چطور وقتی سخنرانی های روحانی و ظریف را تقطیع و تحریف میکنید و بزرگان و مراجع تقلید را بر علیه آنان تحریک میکنید خوبه حال فریاد وا اسلاما سر داده اید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
اصلا کی تو رو میشناسه که خودت رو به امریکا می چسبانی
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/11/10
شما بودجه از کجا میگیری که علیه غیر خودی‌ها دم به ساعت رگبار میزنی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/11/10
دو خط انتقاد کردند مردم... شونصد تا خط داره توجیه میکنه!!! از متن میشه فهمید که چقدر دست پاچه و عصبی متن رو نوشته...
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/11/10
واااای اصلا قبولش ندارم فقط حرافی
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/11/10
با کمک آمریکا!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ایشون دقیقا چی در مورد خودشون فکر کرده؟ خیلی اعتماد به سقفی ماشالله
پاسخ ها
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
مطمئن هستم به خودت زحمت ندادی همین یک صفحه متن رو هم بخونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
جهت اطلاع شما

اسم ایشون در لیست ترور بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
حیف ترور ! ازغدی لیاقت ترور رو هم نداره !
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
بدون کمک آمریکاهم ایشون تخریب شده خدایی هست
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1397/11/10
احتیاجی به آمریکا نیست خود شماها دارین این کار را انجام میدهید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
دقیقا منم می خواستم همین و بگم دیدم گفته شده شما نیازی به دشمن نداری با این چرتی که درباره کودک دبستانی گفتی خودزنی کردی یعنی تو خودت بچه دبستانی نداشتی من که وقتی به بچه هابم نگاه می کنم و یاد حرف ازغدی میوفتم حالم بد می شه
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/11/10
خودت خودتو تخریب میکنی اینکه اسلام برای ازدواج سن نگذاشته و فقط شرط بلوغ جنسی است .خب حرف بدی است .و مرتبه انسان را تا حیوان پایین میاورد و این سوال پیش میاید بوع فکری نیازی نیست.و ایا با بلوغ جنسی تنهامیتوان تر بیت فرزند کرد
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/11/10
آدم با بی عقلی و افراطی بودن خودشو خراب میكنه، احتیاجی به كسی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
احسنت
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/11/10
توکی هستی که بخوان تخریبت کنن
یه حرف زن واظها نظر کن وازهمه طلبکارباش
اگه راست میگی یه دوره رئیس جمهوربشو وبه حرفهایی

که میزنی عمل کن
انتقادوحرف قشنگ زدن همه بلدند کو مرد عمل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
فقط ازغدی رو کم داریم !!!!!!!
Canada
11:37 - 1397/11/10
هرکسی هر چرندیاتی که دلش میخواد میگه و دستی دستی خودشو تخریب میکنه، بعدشم انقدر خودشو تحویل میگیره که یعنی انقدر حرف حق زدم که همه ی دنیا برای تخریب من دست در دست هم دادنو متحد شدن. منشا این همه اعتماد به نفس غیر از حماقت چی میتونه باشه؟!
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1397/11/10
چقد خودتو دس بالا میگیری
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1397/11/10
چقد خودتو دس بالا میگیری
Poland
11:39 - 1397/11/10
فکرکرده شخصیت مهمیه.؟ توهم زده.
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/11/10
خیلی خودتو دست بالا گرفتی
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1397/11/10
خخخ ناموسا اخه تو کی هستی امریکا اصلا بشناستت خودتو مهم فرض کردی؟؟ همین ایرانم خیلیا نمیشناسنت
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/11/10
تو مگه شخصیت داری که کسی بخواد ترورش کنه؟
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1397/11/10
آخه آمریکا به تو چکار داره
شدی دایی جان ناپلئون،با توهم انگلیس هراسی؟
دست بردارید،
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
مطمئناً از وقتی که ساقیش عوض شده دریوری زیاد میگی. به این میگن خودشیفتۀ متوهم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1397/11/10
فقط ایشون همکار تدبیر وامیده
پول می گیره وحرف تحویل میده احتمالا خودش دا داره آماده می کنه برای انتخابات!؟
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1397/11/10
خوب حقه ای بلدی برای دیدن وبزرگ کردن خود
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1397/11/10
نظریاتت به درد خودت می‌خوره
Germany
12:35 - 1397/11/10
خیلی خودشا قبول داره باین آدم ها میگن خود خواه.
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/11/10
شما کمک نمی‌خوای . سخنرانی هاتون کفایت می‌کند
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/11/10
نترس تو خودت تخریب گری عزیز
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
علامه سوپر اسلام شناس،دچار توهم شدی؟
نکند فکر میکنی خیلی چیز میدانی؟
زمانی بزرگ مردان پژوهشگر فلسفه و حکمت اسلامی در دانشگاه های معتبر جهان از ایران دارای کرسی تدریس بودند!
نام علامه طباطبایی را شنیده ای که هنری کربن فرانسوی برای سه ماه آمد که با آن بزرگوار مجالست داشته باشد به مدت سی سال مرید آن بزرگوار شد!! کتب متعددی در زمینه شیعه نوشته،که همگی از فیض حضور آن علامه است.
آمریکا چه کار ب تو دارد،دکتری شفیعی کدکنی را دعوت میکند که برود آنجا تدریس کند!
دچار توهم واوهام شدی،اینقدر جوگیر شدی؟ یک روانشناس خوب پیدا کن یک تک پا برو ویزیت شوی،حیف است ،آدم قاطی کند.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/11/10
تشکیل خانواده قبل از بلوغ فکری کارامد ، باعث ایجاد خانواده های متزلزل و نابودی جامعه میشود .یک فرد هر چقدر هم فهیم باشد نمی تواند خود بی نیاز از : واقعیتها ، امار ، پژوش علمی گروها و نهادها ، دیدگاه های دیگران ،.... بداند به این میگن خودبینی و جهل مفرط .
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1397/11/10
ازغدی بس دیگه بابا حال مردم از چرندیات گزاافه گویی تو بهم خورد کاسه داغتر از آش شدی یک زمانی حرفات خریدار داشت ومردم برنامه هایت را با دقت توجه میکردند الان هویت و چرت پرت گفتند دیگه مشتری نداذد شناخته شده هستی دستت رو شد فکر نکنم امریکا برای تو یکی وقت داشته باشد بخواهد خرابت کند خراب شده توسط خودت هستی حنایت رنگی ندارد
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/11/10
یعنی تو اینقدر مهمی که آمریکا خواسته را تخریب کنه خودشیفته!
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/11/10
باور کن آمریکا به تووامثال عباسی ورایفی پور فکر هم نمی کنه ،بیخود برای خودت نوشابه باز نکن .
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/11/10
بی سوادی که تو همه زمینه ای متخصصه.در حدی نیستی که بخوان تخریبت کنن
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/11/10
از غده ای هم سرش را می خواهد بیارد داخل سرها تو خودت قند وعسلی نمکی دیگه بسه حرف نزن
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/11/10
خخخخ واقعاً این باورش شده کسی هست
آخه تو اصلاً ارزش داری کسی بخواد تورو تخریب کنه اونم با کمک آمریکا شما ها خودتون با حرف ها و تفکرات عصر حجریی که دارین تخریب شده و داغون هستین
United Kingdom
14:44 - 1397/11/10
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
روزی سه مرتبه صبح و ظهر و شام!
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/11/10
قابل ذکرست:دادگاه میتواندشفافسازی وحقگویی اصل مطلب نمایدفلذاایشان میتواندازاین شیوه که دادگاهی علنی با تکتک ذینفعان باشدادای مظلومیت نماید.
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/11/10
حداقل مرد باش و روی حرفی که زدی بمون
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/11/10
غلط میکنن بخوان تخریبت کنن
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/11/10
چی میزنی ازغدی جون
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1397/11/10
از عباسی خبری نیست . اینجا هرکی یه رکنی شده واسه خودش همه کمبود بزرگی دارن بیچاره بما مردم که میان این مغز فندقیها گیر افتادیم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/11/10
اقی ازغدی گرامی کسی هیچ وقت نمیتونه شما رو خراب کنه مطمئن باش....چون هیچوقت اصلا آباد و آدم به حساب نمیومدی .
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1397/11/10
تبلیغات بیگانگان نمی تواند خدشه ای بر شخصیت استاد ازغدی وارد کند.
United States
00:52 - 1397/11/11
خداییش، راست و حسینی، کی کل متن رو واو به واو خوند؟ من که دو تا بندش رو خوندم و خسته شدم.
راستی، عمو ترامپ خودش خیلی مشکلات داره. الان وقت و حوصله نداره استاد خخخ
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1397/11/11
این آقا بلد نیست حرف بزند .کی می خواد او را تخریب کند حتما دار و دسته خودش است هر چه خواست علیه دولت می گوید حوزه را قبول ندارد با این حرف ها می خواهد خودش را بزرگ کند!!!
United Kingdom
00:43 - 1397/11/22
جناب ازغدی بیخود موضوع رو بزرگنمایی نکن، شما گویا توهٌم داری، چه ربطی به آمریکا داره، شما سعی کن صحبتهای غیرمنطقی انجام ندی، اونوقت کسی هم با شما کاری نداره،وقتی حرفهای غیر منطقی میزنی باید هم انتظار اینو داشته باشی که مردم فهمیده و فرهیختهٔ کشور صحبت شما را نقد کنند،کمی با خودتون فکر کنید و خواهید دید که چه اشتباهی مرتکب شدی، شما خودت با دست خودت داری خودتو تخریب میکنی نا آمریکا، امید است متوجه شده باشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج