جواد رضویان: ۲۵ سال دغدغه بازیگری داشتم
۸۲۸۰۳۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
۵۲۵۴
جواد رضویان کارگردان فیلم سینمایی «زهر مار» گفت: 25 سال دغدغه کار بازیگری دارم و الان هم که به کارگردانی رو آورده‌ام، احساس می‌کنم هر دو را دوست دارم و نمی‌توانم بگویم کدام برایم مهم‌تر است.

روزنامه آرمان: جواد رضویان کارگردان فیلم سینمایی «زهر مار» گفت: 25 سال دغدغه کار بازیگری دارم و الان هم که به کارگردانی رو آورده‌ام، احساس می‌کنم هر دو را دوست دارم و نمی‌توانم بگویم کدام برایم مهم‌تر است.

جواد رضویان: ۲۵ سال دغدغه بازیگری داشتم

جواد رضویان کارگردان فیلم سینمایی «زهر مار» که این شب‌ها در حال اکران در جشنواره فیلم فجر است، در حاشیه نمایش این فیلم در پردیس سینمایی ملت در جمع خبرنگاران گفت: به نظر من کارگردانی سینما کاملا نگاه و دیدگاه متفاوتی نسبت به بازیگری می‌طلبد و کامل تجربه جداگانه‌ای است که البته آن را با آغوش باز پذیرفتم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چطور شد این فیلم را کار کردید، گفت: اگر این فیلم نه، فیلم دیگری، فرقش چیست؟ به‌هر حال یک موضوعی را باید کار کنیم. من مدت‌ها بود که دوست داشتم از فضای معمولی کاری جدا شوم و کار دیگری را تجربه کنم و الان هم این اتفاق افتاد.

رضویان در پاسخ به سوالی که کارگردانی یا بازیگری الان کدام را بهتر انجام می‌دهد، گفت:‌ البته در این زمینه بقیه باید نظر بدهند، اما من ۲۵ سال دغدغه بازیگری داشتم و نمی‌توانم قاطع بگویم که کدام را الان دیگر بیشتر دوست دارم.وی اظهار داشت:‌ من مدت‌ها کار نکردم. دندان روی جگر گذاشتم تا کار نویی را انجام دادم. الان هم صندلی بازیگری را دوست دارم و امیدوارم لیاقت این را داشته باشم که در کار کارگردانی ادامه دهم و مردم دوستم داشته باشند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج