کودک آزار با شکنجه، جان دختربچه ۶ ساله را گرفت
۸۲۸۳۵۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۳
۱۳۷۷۹ 
انگشترفروش دوره‌گردی که با شکنجه‌های وحشتناک در منزلش، دختر شش ساله‌ای را به کام مرگ فرستاد، در حالی پرده از مرگ این دختر بیگناه برداشت که بیش از یک ماه از این حادثه تلخ می‌گذرد.

پارسینه نوشت: انگشترفروش دوره‌گردی که با شکنجه‌های وحشتناک در منزلش، دختر شش ساله‌ای را به کام مرگ فرستاد، در حالی پرده از مرگ این دختر بیگناه برداشت که بیش از یک ماه از این حادثه تلخ می‌گذرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی در مورد جزئیات این ماجرای تلخ گفت: یازدهم دی گذشته، نیروهای اورژانس اجتماعی بهزیستی مشهد که در پی تماس کارکنان بیمارستان امدادی (شهید کامیاب) به مرکز درمانی رفته بودند با مشاهده وضعیت وخیم کودک شش ساله‌ای که آثار سوختگی با سیگار و سیم داغ بر پیکر نحیف‌اش نمایان بود بلافاصله موضوع را به پلیس و مراکز ذیصلاح اطلاع دادند.

سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و اظهارنظر پزشکان معالج مبنی بر احتمال مرگ دختر بچه، زوج جوانی که این کودک را به مرکز درمانی برده بودند با صدور دستور قضایی در حالی بازداشت شدند که قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) برای بررسی دقیق ماجرا عازم بیمارستان شد و بدین ترتیب گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز به فرماندهی سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی) و برای انجام تحقیقات تخصصی در کنار مقام قضایی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به بررسی‌های مقدماتی در مرکز درمانی تاکید کرد: آثار کودک آزاری هولناک با آتش سیگار و سیم داغ درحالی روی پیکر دختر کوچک مشاهده می‌شد که بخشی از پیکر او و برخی از نقاط حساس بدن وی با آب‌جوش سوخته بود!

به همین دلیل و با دستور قاضی میرزایی، بازجویی‌های تخصصی از زوج جوان دستگیر شده آغاز شد، اما آن‌ها در مراحل اولیه تحقیقات مدعی بودند که دختر مذکور ظرف آب جوش روی اجاق تک شعله را ناخواسته روی خودش ریخته است و آن‌ها نقشی در ماجرای سوختگی‌های شدید روی پیکر وی نداشته اند!

بنا به گفته سرهنگ بیات مختاری، مرد ۳۰ ساله که سیاوش نام دارد و معتاد به انواع مواد مخدر از جمله شیشه و کریستال است در ادامه بازجویی‌ها ادعا کرد: دختر بچه شش ساله را حدود دو هفته قبل از وقوع این حادثه وحشتناک، زنی که در پنجراه مشهد گدایی می‌کرد به او سپرده است تا در کنار سه فرزند دیگرش از وی نگهداری کند که این حادثه رخ داد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با تاکید بر این که این دختر ساعاتی بعد از انتقال به مرکز درمانی دچار مرگ مغزی شد و جان سپرد، در تشریح معمای این جنایت اضافه کرد: با تشکیل پرونده جنایی درباره چگونگی وقوع این حادثه مرگبار، گروه ویژه کارآگاهان با کسب راهنمایی‌های قضایی به تحقیقات خود ادامه دادند، ولی زوج جوان همچنان هرگونه دخالت در ماجرای مرگ دختر بچه را انکار می‌کردند تا این که بعد از گذشت بیش از یک ماه از این حادثه دردناک، سیاوش (متهم) در اعترافاتی تکان دهنده پرده از این کودک آزاری هولناک در شکنجه گاه مخوف برداشت و گفت: من انگشترفروش دوره گرد هستم که در پنجراه مشهد بساط می‌کنم و نه تنها به انواع مواد مخدر اعتیاد دارم بلکه هر نوع قرص مخدردار یا خواب آوری را نیز استفاده می‌کنم.

در روزهای اول دی، زن گدایی را دیدم که در آن سرمای سوزان دختر بچه‌ای را همراه داشت و به خاطر اعتیادش نمی‌توانست از آن دختر نگهداری کند به همین دلیل او این دختر (مقتول) را به من سپرد تا در کنار سه فرزند خردسال خودم مدتی هم از او سرپرستی کنم.

من هم پذیرفتم و آن دختر را به منزل آوردم! ولی او مدام جیغ می‌کشید، گریه می‌کرد و آرام و قرار نداشت. در این حال من هم که با مصرف شیشه و کریستال و انواع قرص‌های شیمیایی، دچار توهم می‌شدم برای این که او را ساکت کنم با سیگار یا سیم داغ استعمال مواد مخدر، او را می‌سوزاندم!

با وجود این دختر بچه مذکور که مادرش او را «حدیثه اسماعیل زاده» صدا می‌زد و من هم با این نام صدایش می‌کردم باز هم بیشتر جیغ می‌کشید و فریاد می‌زد به طوری که دیگر کنترل خودم را از دست می‌دادم و ...

سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری با اشاره به ادامه اعترافات این متهم ۳۰ ساله درباره چگونگی وقوع حادثه مرگبار افزود: این متهم که اهل یکی از شهرهای شمالی کشور است درباره تشنج کودک در شب وقوع حادثه گفت: «به خاطر این که سوختگی‌های روی پیکر «حدیثه» دچار عفونت شده بود و او از شدت ناراحتی فریاد می‌زد، او را زیر دوش حمام بردم تا بدنش را برای از بین بردن عفونت‌ها شست وشو بدهم.

ولی آب دوش حمام جوش بود و اندام این دختر دچار سوختگی شد در همین حال بود که ناگهان حدیثه تشنج کرد و من که با دیدن وضعیت وخیم او ترسیده بودم بلافاصله همسرم را از خواب بیدار کردم و او را با آژانس تلفنی از خیابان کوشش (محل سکونت متهم) به بیمارستان امدادی رساندیم.

به گفته رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی، این متهم به قتل ۳۰ ساله که چند فقره سابقه کیفری در زمینه سرقت دارد در ادامه اعترافاتش افزود: به دلیل این که می‌ترسیدیم ما را دستگیر کنند ابتدا سوختگی با ظرف آب جوش را مطرح کردیم، اما وقتی دیدم این حرف‌ها مورد توجه قاضی قرار نمی‌گیرد مجبور شدم واقعیت را در حضور کارآگاهان شرح دهم.

گفتنی است، با دستور ویژه قاضی میرزایی برای شناسایی پدر و مادر حقیقی دختری که هم اکنون به نام «حدیثه» شناخته می‌شود تحقیقات سرهنگ علی بهرامزاده (افسر پرونده) در کنار گروه ویژه کارآگاهان درحالی آغاز شده است که هنوز زوایای پنهان دیگری در این ماجرای وحشتناک وجود دارد و فرضیه‌های مهمی، چون کودک ربایی نیز مورد کنکاش‌های پلیس قرار گرفته است چرا که احتمال می‌رود نام واقعی کودک «حدیثه اسماعیل زاده» نباشد و فرد یا افرادی او را ربوده باشند در عین حال بررسی‌های کارآگاهان با راهنمایی‌های قاضی کاظم میرزایی در این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 49
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/11/16
خوشبحالت عزیزم راحت شدی از اینهمه درد. لعنت به کسایی که تو رو شکنجه کردن امیدوارم عمرشون طولانی باشه و دردی که تو کشیدی رو هر روز بکشن و شبانه روز آرزوی مرگ کنن ولی نمیرن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
بچه رو می سپرد بهزیستی. چه کاری بود. حتی تو خیابون می ذاشت این بلاها سرش نمی اومد
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/11/16
خدا مرگش بده
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
الهی به بدترین وضع ممکن بمیره با زجر زیاد . مرگ راحت با طناب به درد نمیخوره .
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
خدالعنتش کندنامردمعتاد باید این انگل جامعه ازبین ببریدخیلی نامرده دل سنگ آب میشود
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/11/16
یا خدا تا کجا تاکجا.......
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
حالا کو ؟ ماشالله مشهدیها دارن در هر زمینه ای مقام اول رو میگیرن . خدا لعنت کنه .
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/11/16
خیلی خیلی بی رحمید چرا؟
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/11/16
وای خدای من داریم به کجا میرسیم ...چقدر درناک خدایا این همه ظلم وترس رو این بچه که دنبال مادرش بوده چطور تحمل کر ده...خدا از این سگ صفت مفنگی نگذره .....باید چی گفت واقعا اعدام کمشه اول باید باسیخ تمام بدنش رو سوزوند و دوتا سیگار توی چشماش خاموش کرد بعد...خدا لعنت کنه اون مواد فروش و اون معتاد رو که هرچی بدبختی و آوارگی و جنایت هست زیر سرشونه
Australia
03:09 - 1397/11/16
واقعا از حیوان پست تر است . خودش بچه را شکنجه میداده و زنش خواب بوده.
Australia
03:10 - 1397/11/16
باید این کثافت به همان روش شکنجه شود و زیر اب جوش برود.
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1397/11/16
هرکس فهمیدلطفاکوتاه توضیح دهد..
United Arab Emirates
03:18 - 1397/11/16
مرز کشور دوست و برادر افغانستان و ببندید تا انقدر مواد مخدر نیاد
پاسخ ها
mehraban
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
چرت نگو.الان چه ربطی به افغانی ها داره.هر گندی رو میزنی پای اونا
Germany
03:38 - 1397/11/16
و همچنان هيچ كس مواد مخدر رو حرام اعلام نميكنه و مواد افيوني همچنان باعث وحشتناك ترين جنايات ميشود
United Arab Emirates
03:52 - 1397/11/16
وای خدای من قلبم سوخت ، بگردم اون بچه چقدر زجر کشیده، خدا جیگر اون زن و مرد رو بسوزونه، باید هر دو شون رو با همون شکنجه‌های که بچه رو کردن به سزای عمل کثیفشون برسونن، یا امام رضا همه ی بچه های رو از این افراد کثیفت حفظشون کن و کمک کن این جهان از همه ی این جونورها پاک شه... آمین
پاسخ ها
ستایش
United Arab Emirates
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اشد مجازات ین مرگ ب بدترن نوع ممکن
Iran, Islamic Republic of
05:35 - 1397/11/16
عطفا پیگیری کنید ..چون تشابه زیلدی به دختر گمشده همدانی دارد...
Iran, Islamic Republic of
05:57 - 1397/11/16
یکبار مرگ کمه برای این افراد! باید باهاشون کاربثی کنن که روزی یکبار بمیرن و...
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1397/11/16
ان شالله به حق علی نسل تون ازروی کره خاکی ورداشته بشه. دلم دردگرفت چقدر حیوانی بی مروت چطور دلت امد همچین‌کاری کنی میداشی به بهزیستی
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1397/11/16
الهی همه ی باعث و بانیا به حق پنج تن با شکنجه جون بدین که این وسط یه دختر بچه ی بی گناه و معصوم قربانی اعتیاد و خودخواهی یه مشت آدم عوضی شد امیدوارم خداوند از اون زن بی شعور نگزره که بچه رو به یه آدم معتاد سپرده تف به ذاتت زنکه ی معتاد .......
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1397/11/16
از فقر و نداری همش.چرا باید مادری بچه شو به دست همچین لجنی بده؟ مشکل اساسی رو باید حل کرد. با اعدام و . . آیا کمتر شده این جنایت ها؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1397/11/16
بمیرم واست دختر کوچولو ،بابا در این مشهد رو ببیندید خسته شدیم همش مشهد مشهد عه
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1397/11/16
چرا کودکان و حتی بزرگان مفقود شده را با نمایش عکسشان رسانه ای نمیکنند، چرا عکس طفل معصوم را در جراید نمیگذارند تا خانواده ای کودک گم کرده بداند چه بر سرش آمده چرا گدایان همه کاره در شهرها برای احراز هویت بچه های همراهشان زیر سوال نیستند
United Arab Emirates
08:28 - 1397/11/16
اگر این کثافت جانی را اول قصاص و بعد اعدامش نکنید بخداوندی خدا در جرم این کثافت شریک هستید
باید قصاصش کنید و بعد اعدام
نباید این کثافتها زنده بمانند اخه بچه درد میخورن
جز قتل و جنایت چی بلدند
United Arab Emirates
08:29 - 1397/11/16
خب نکبت بی وجدان کثافت میسپردیش به بهزیست
اخه چرا دادیش به به یه ...
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/11/16
اینم از اثرات جامعه در حال فروپاشی ماست، کم کم اخلاق داره محو میشه،،،،، نمیدونم چرا خدا مارو فراموش کرده، دلم داره اتیش میگیره،،،،،
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1397/11/16
این جهنم مشهد چقد کثیف و لجن شده نود و نه درصد خبرهای وحشتناک و حال بهم زن از همین خراب شد ست تو حومه مشهد فقر و بدبختی بیداد میکنه و بی نهایت جنایتها که ..... گفتن اگه امام رضا نبود مشهد کافرستان میشد ،،، دیگه حرمت امام هم از بین رفته
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/11/16
یاخدا ظهور آقامون رو برسون ک دیگه خسته ایم تحمل شنیدن اینجور حوادث هولناک رو نداریم فساد داره بیداد میکنه
پاسخ ها
سهیل زاهدان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
فعلاخبری ازاقانیست..تاامدنش خیلی مانده..هروقت گوشت همدیگرخوردیم.
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1397/11/16
من ک طاقت نیاوردم قسمت شکنجهای دختر معصوم بخونم.این آقا از داعش هم بدتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
یا ابالفضل.خداازمادر گداش نگذره .
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/11/16
وای چه ادامای احمق بیشعوری این حیوون غیرازشکنجه شایدازارجنسی انجام داده خدایااااااااا
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1397/11/16
این کونه جانیها را باید با اسید زره زره سوزاند تا هر ثانیه هزار بار آرزوی مرگ کنند .
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1397/11/16
این خوک کثیف رو اعدام کنید
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1397/11/16
هرچه جنایته وکثافته تو مشهده نمی دونم چرا جرم وجنایت وفساد وفحشا، درگیری، قتل، غارت وکودک آزاری اکثر ا تومشهده یه نگاهی به خبر حوادث بندازیم میبینیم که نام این شهر در صدر این خبرهاست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
چون که از همه جای کشور خودمون میرن برا زیارت وبیشتر حوادث رو شهر مشهد داره
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/11/16
باید سازمان حمایت از کودکان قوی در ایران تشکیل بشه،مثل اطلاعات ایران،چقدر سهل انگاری
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/11/16
انسانیت را ازش حرفی نمیزنن که این به هیچ معیار انسانی وموجود دوپا همخوانی ندارد و فقط باگفتن قاتل یا متهم انواع مواد مخدر مصرف میکرده !!! خیلی موارد مشابه بوده که معتاد هم نبودن بهتراست یکبار خودمسئولان حوادث را محرمانه انالیز کنن قطعا به نتیجه میرسن .البته اگر وجدان باشد ! مادر کودک گدایی میکرده و متهم دوره گردی !!! دخترک نگون بخت بخاطر نداری مادرش به این پست سپرده شده
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/11/16
اگر به دورغ ها وتوجیه هات ادامه بدید نمیدونم چه میشود ؟ در هرشهری خبرهای هولناک هست و مسئولان شجاعانه والبته گردنی کج از مرگ یه نفر با گاز co میگن وبقیه حوادث یا جاده لغزنده یا .......خجالت بکشید مملکتی با منابع عظیم گدایی در وسط یه شهر عادی و تکدی گری هم دارا وندار شغل شده ولی این بدون شک از نوع ندار بوده و بعدا نگید انقدر پول از مادرش کشف شد !!! اولش بگم شاید یکم توجیه هات را کم کنید در پایتخت مانند این دختر زیاد هستن بیاید جنوب شهر ببینید
Netherlands
15:02 - 1397/11/16
لعنت و نفرین همه عالم به تو و اون زن گدا و اون مواد فروش بی ناموس و اون زنت که توی اون قبرستونت زندگی میکردی.
دختر نازنینم راحت بخواب که دنیای کثیف و حیوانهای درنده انسان نماش تحمل وجود گل بهشتی مثل تو رو نداشت
خدایا توی این دنیا جوابی برای کار این شیاطین که بشه تاوان کاراهاشون رو ببینن وجود نداره تو رو به وحدانیتت تا خدایی میکنی کل ظالمین روی زمین رو بردار و توی اخرت بدترین عذابها رو روز افزون بهشون بده علی الخصوص کسی که بچه های معصوم و بی گناه رو ازار میده
France
23:34 - 1397/11/16
بای ذنب قتلت؟لعنت اله علی القوم الظالمین وسیعلمن الذین ای منقلبون.
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/11/17
حدایا آیا در وجود مسئولین ما قلب هم هست! چرا مردم انقلاب کردند چون میخواستند ظلم نباشد اینهمه اخبار در مورد کودک آزاری را مسئولین نمیشنوند! چرا قوانین محکم در این موارد تصویب نمی شود ؟ تا این قاتلین کمی بترسند و اینقدر بی مهابا این عمل قبیح را انجام ندهند ؟ آیا این کودکان چون کودک هستند و نمی توانند از خود دفاغ کنند باید اینهمه زجر بکشند ؟این مسئولین که این اخبار را میشنوند آیا می توانند راحت بخوابند ؟ آیا انسانیت زنده است یا مرده ؟
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/11/18
خدایا اینهمه درد برای این بچه ,کجایی که به داد این بچه ها نمی رسی
Germany
09:27 - 1397/11/18
بی شرف اشغال
شدیم ملتی بی رگ ریشه و وحشی
خدایا خودت برس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج