مرکز زیبایی و لاغری مری الین - مشاوره رایگان
۸۳۲۰۶
۰۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
۵۲۴۴۷ 
مرکز مشاوره زیبایی مری الین
خدمات جراحی زیبایی، خدمات پوست و زیبایی،خدمات لاغری و تناسب اندام،خدمات کاشت مو، ابرو و مزوتراپی
 
کلیه خدمات و مشاوره فوق تخصصی زیبایی و لاغری روز دنیا

پروتزهای گونه، بینی، سینه، باسن، لب و چانه، ترمیم خط خنده و ابرو

لیفتینگ تخصصی صورت و گردن، آبدو مینو پلاستی، مامو پلاستی

تزريق ژل، بوتاكس، چربی، فيلر و مزوتراپی

اصلاح معده و بالون گذاری، اصلاح الگوی غذایی

لاغری پیشرفته (Cryolipolysis,LPG ,Ultra-Cavitation,RF vacum,Ultrasound )

جوانسازی پوست صورت و بدن

متعادل سازی چهره و اندام ها، انتقال بافت چربی

پیوند مو و ابرو به روش های FIT ، FUT، ترکیبی و فوق ترکیبی

انواع لیزرهای پیـشرفته درمـانی، زیبایی

رفع موهای زائد، سلولیت، رفع چین و چروک و خطوط ناشی از بارداری و پیریخدمات جراحی زیبایی

جراحی پیشانی: لیفتینگ پوست پیشانی توسط دستگاه اندوسکوپیک بدون جای بخیه در صورت

جراحی بینی : با برش لیزر بدون خونریزی و درد و در صورت نیاز، گذاشتن پروتز

جراحی گونه : پروتز گونه، تزریق ژل و چربی در ناحیه گونه

بلفاروپلاستی: از بین بردن افتادگی پلک های بالا و پایین و چین و چروک اطراف چشم بوسیله جراحی

جراحی چانه : گذاشتن پروتز چانه و تزریق ژل و چربی

از بین بردن غبغب : توسط لیزر لیپولیز

لیفتینگ صورت و غبغب و گردن به روش جراحی و کشیدن پوست

جراحی سینه : کوچک و بزرگ نمودن سینه، لیفتینگ سینه، پروتز، تزریق ژل و چربی

جراحی شکم: جراحی های شکم و پهلو به صورت تامی تاک (جراحی باز برای حجم های زیاد چربی)

لیپوساکشن و لیزر لیپولیز برای کلیه نواحی شکم، پهلو، بازو و ران ها


خدمات پوستی و زیبایی

دستگاه A - One Face Analyzer : پیشگیری بهتر از درمان است. با این دستگاه عوارض و بیماری های پوست خود را زودتر بدانید و جلوگیری نمایید. این دستگاه منافذ، چروک ها و لک های موجود در صورت را اسکن نموده و نتایج جز به جز و تجویز مناسب و برنامه های درمانی هدفمند را فراهم می نماید. بهبودهای موثر بعد از درمان را نشان داده و نتایج موثر آنرا به مرور زمان مشخص می کند. تراکم خال ها، حساسیت، میزان رطوبت، چروک و رنگ پوست را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. این دستگاه قابلیت تشخیص و تحلیل مشکلات پوستی را جهت انتخاب روش درمانی مناسب و پیگیری درمان را دارد.


 
دستگاه (Thor Low Level Laser Therapy (LLLT :
در روش لیزر درمانی ضعیف (LLLT) با تابش اشعه، ترمیم بافت های بدن افزایش یافته و درد و التهاب کاهش می یابد. این کار توسط پزشک متخصص انجام می شود. مدت درمان حدود 10 دقیقه بوده و معمولا دوبار در هفته یا بیشتر (بسته به نظر پزشک و مورد درمانی) توصیه می شود. این دو روش برای صدمات ناشی از حرکات ورزشی، بهبود ورم مفاصل، سندروم دردهای عصبی، کمر درد و گردن درد مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه که دارای تائیدیه FDA و CE اروپا می باشد متناسب با نوع پوست، ژنتیک و نژاد هر فرد و بدون عوارض جانبی به کاربر اجازه می دهد موثرترین انرژی را به بدن بیمار منتقل کند.

 دستگاه RF جراحی ساخت شرکت ERBE آلمان :
این دستگاه یک وسیله الکتروسرجری است که از جریان High Frequency جهت تخریب بافت هدف و Coagulation آنها استفاده می کند. امواج رادیویی بعد از عبور از بافت با ایجاد حرارت، منجر به تخریب بافت می شود.  با توجه به تنوع هندپیس ها امکان درمان انواع ضایعات پوستی با کمترین میزان خونریزی و عارضه وجود دارد.
کاربردهای بالینی:
• برداشتن خال، زگیل، میخچه، فیبروما، میلیوم و انواع ضایعات پوستی
• درمان ضایعات عروقی مانند تلانژکتازی
• از بین بردن موهای زائدخدمات لاغری و تناسب اندام

 دستگاه Slimlipo Liposuction Palomar امریکا : در این دستگاه، چربی توسط لیزر با طول موج 924 نانومتر به صورت انتخابی مورد هدف قرار می گیرد. لیزر Slimlipo به کمک تجزیه و تحلیل چربی به افراد اجازه می دهد با تغییر شکل کمتر، بدون کبودی و از دست دادن خون به شکل و فرم دلخواه بدن برسد. بیمار می تواند پس از یک یا دو روز بعد از درمان به فعالیت های روزانه خود بازگردد.

ویژگی های دستگاه : انتخاب طول موج منحصر به فرد و سرعت فوق العاده طراحی پروب های درمان منحصر به فرد و قابل انعطاف، متناسب برای نواحی قوس دار و بافت های فیبروز، کنترل خروجی موج پیوسته که اثرات حرارتی را کنترل می کند. چربی های اضافه بدن را به آرامی از بین می برد و نتایج مطلوب تر و بدنی صاف و یکدست را برای بیمار به ارمغان می آورد.


دستگاه 3Max Cool Shaping :
این دستگاه که مورد تایید سازمان FDA آمریکا می باشد با استفاده از تکنولوژی های Cryo ، Vacum ، LED Ultrasound و Multipolar RF در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون درد سلولهای چربی را از بین می برد.


 دستگاه New Age Cavitation : این دستگاه در دنیای ورزش، تناسب اندام و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و از لحاظ تکنولوژی منطبق با استانداردهای جهانی می باشد.

دستگاه Inbody 170 : کلینیک ما مجهز به دستگاهی است که با اندازه گیری فاکتورهای زیر، وضعیت بدن را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. این فاکتورها عبارتند از : کل آب بدن، چربی آزاد، شاخص توده بدن، نسبت چربی به وزن، نسبت دور شکم به دور باسن، میزان چربی احشائی و حداقل میزان انرژی مورد نیاز بدن برای فعالیت ارگانیسم های بدن، لاغری موضعی (حجم، میزان) چاقی موضعی (حجم، درصد، میزان)، اندازه گیری درصد عضله، چربی نسبت به مقدار استاندارد، مقاومت بدنخدمات کاشت مو، ابرو و مزوتراپی

 روش های مختلف کاشت مو :


1- Follicular Unit Transplantation F.U.T :
در این روش ابتدا از پشت سر نواحی باریکی (Band Strip) طی یک جراحی سطحی برداشته می شود و سپس بخیه بسیار ظریفی با نخ نایلون 0.4 زده می شود، به طوری که یک خط ظریف با قطر حداکثر یک میلیمتر در پشت سر می ماند که در زیر موها محو می شود. سپس نوار برداشته شده توسط تیم تکنسین ها به گرفت های 1 تا 4 تار مویی جداسازی می شود. این فولیکول ها در قسمت های تاس سر که قبلا توسط تیغ های بسیار ظریف سوراخ شده است کاشته می شود. برداشت این نوار پوستی از پشت سر نیاز به بیهوشی نداشته و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد هیچگونه درد یا ناراحتی در طی عمل نخواهد داشت.


2- Follicular unit extraction F.U.E : که در ایران به روش غیرجراحی و نیز FIT معروف است. در این روش توسط پانچ های ظریف 1 میلیمتر و 0.75 میلیمتری گرفت ها از پشت سر برداشته می شود و مانند روش قبل در قسمت تاس سر کاشته می شود. در این روش پس از برداشت دیگر نیازی به جداسازی فولیکول ها نیست. این روش خود به چند نوع مختلف تقسیم می شود:
الف) روش Follicular isolation technique FIT : یکی از انواع کاشت مو به روش غیرجراحی است، که اساس آن بر پایه پانچ تیز با دسته خود محدود کننده می باشد.
ب) روش surgically advanced follicular extraction  Safe System : این روش نسبت به FIT جدیدتر و کارآمدتر می باشد. در این روش ابتدا با پانچ  تیز پوست را خراش می دهیم و سپس با پانچ کند وارد می شویم تا به ریشه ها آسیبی نرسد و بعد از آن فولیکول توسط پنس خارج می شود. به این روش تکنیک سه مرحله ای نیز گفته می شود.
3- ترکیبی: ترکیبی از FIT ، FUT
4- فوق ترکیبی: ترکیبی از FIT ، FUT ، مزوتراپی و PRP


  کاشت ابرو:
امروزه کاشت ابرو بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از خانم ها به دلایل متعددی مثل تاتو، جراحی، وجود جای زخم و بالا بردن ابروها کاندید این عمل می باشند. برای کاشت ابرو می بایست به زاویه خواب موهای کاشته شده و همچنین سوراخ های ایجاد شده دقت کرد. برای مثال ما در این کلینیک از سوزن شماره 23 یا آبی رنگ استفاده می کنیم که حداکثر قطر آنها 0.65 میلیمتر می باشد. با این قطر کم، می توان در هر 1 سانتیمتر مربع حداکثر تا 110 تار مو کاشت ولی هر چه قطر سوزن بزرگتر شود از تراکم موهای کاشته شده هم کاسته می شود.

 مزوتراپی :

مزوتراپی روشی است که در آن مواد دارویی با تزریقات مکرر و با مقدار بسیار کم وارد بافت هدف می شود. در این روش با دسترسی سریع و مستقیم به بافت هدف می توان بدون نیاز عبور دارو از جریان سیستمیک و گوارشی باعث شروع اثر دارو در زمان کوتاه در بافت هدف شد که به طور عمده شامل لایه های مختلف پوستی و بافت چربی می باشد . با مزوتراپی و تزریق داروهای مربوطه می توان باعث بهبود کیفیت پوست، کاهش سلولیت و کاهش بافت چربی زیر پوست شد.
    

• چربی های موضعی
• درمان اسکارهای پوستی
• درمان ریزش مو
• درمان آکنه
 کاربردهای بالینی:
• درمان افتادگی پوست
• جوانسازی
• درمان ضایعات پیگمانته
• سلولیت


PRP:
موارد مصرف تکنیک PRP بدلیل روز آمد بودن همواره در حال افزایش می باشد و در حال حاضر می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
• رینکل ها و خطهای ظریف (Fine Lines and Wrinkles)
• بهبود بستره پوست (Textural improvement)
• پوست خشک بی حالت (Dull dry skin)
• تحریک رشد مو (Hair-growth stimulation)
• مفاصل و رباط ها (Joint & Ligament)
• اسکارهای ناشی از سوختگی، جوش، آبله، پارگی و ... (Various Scar)
• بهبود کامل جای بخیه در پس از جراحی برای مثال سزارین، پلاستیک و .. (Scar of surgery)
• جوانسازی کامل صورت (Full-face rejuventation)
• بالا و پائین چشم (Eye area both upper and lower eyelids)
• نواحی سینه، دکولته (Decolltage)
• پشت دست (Back of hands)
• زخم های دیابتیک (Diabetic Wound


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج