قاتل سه عضو یک خانواده دستگیر شد
۸۳۲۲۷۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
۱۰۸۹۷
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: فردی که سه عضو یک خانواده در شهرستان خدابنده را به قتل رسانده بود، توسط عوامل پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شد.

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: فردی که سه عضو یک خانواده در شهرستان خدابنده را به قتل رسانده بود، توسط عوامل پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز شنبه افزود: این جنایت تلخ و ناگوار، روز چهارشنبه /24 بهمن/ با ورود مخفیانه قاتل به منزل مسکونی مقتولان، اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه قاتل با استفاده از چوب دستی، مرتکب این قتل ها شده است، اظهار داشت: مقتولان که زن 60 ساله، مرد 80 ساله و مرد معلول جسمی 45 ساله (زن و شوهر و فرزند) بودند با ضربات وارده به سر با چوبدستی به قتل رسیده اند.

رحمتی افزود: مادر خانواده در آستانه اتاق و پدر و پسر نیز در رختخواب پهن شده در کرسی به قتل رسیده بودند که پلیس آگاهی توانست پس از اطلاع از وقوع قتل، در کمتر از پنج ساعت قاتل را شناسایی و دستگیر کند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: پلیس آگاهی شهرستانهای خدابنده و زنجان با عملیاتی کردن فرضیه ها و بررسی های فنی و علمی پلیسی در نهایت به فردی معتاد و معلوم الحال مظنون شده و نسبت به دستگیری متهم به قتل اقدام کردند که وی در بازجویی های به عمل آمده و با وجود شواهد و دلایل، به انجام این جنایت معترف شد.

رحمتی افزود: در تحقیقات و بازجویی ها، مشخص شد که قاتل مدتی قبل به عنوان مستاجر در این خانه سکونت و نسبت به وضعیت خانواده و محیط منزل آشنایی کامل داشته است.

وی تصریح کرد: قاتل که معتاد به مصرف مواد مخدر سنتی و صنعتی ازجمله هرویین و شیشه است به قصد کشتن اعضای این خانواده وارد منزل شده و هر سه نفر را در فاصله زمانی کمی به قتل رسانده و سپس محل را با برداشتن 2 گونی برنج 10 کیلویی، ترک کرده است.

رحمتی ادامه داد: قاتل که جوانی 26 ساله است قبل از ترک منزل، آلت قتاله (چوبدستی) را به درون چاه منزل انداخته و پس از پرسه در خیابانها در نهایت به مخفیگاه خود می رود.

وی یادآور شد: روز بعد از جنایت، همسایه ها وقتی متوجه غیبت این خانواده می شوند نسبت به موضوع مشکوک شده و پلیس را در جریان می گذارند که با هوشیاری پلیس، قاتل در چنگ قانون گرفتار می شود.

رحمتی افزود: قاتل سابقه سرقت و ضرب و شتم دارد و کارآگاهان طی تحقیقات صورت گرفته متوجه شدند که بدسرپرست بوده و زندگی آشفته ای را دارد و در زمان قتل تعادل روحی و روانی نداشته و قبل از جنایت نیز موادمخدر مصرف کرده بود.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 25 نفر در این استان به قتل رسیده اند که همه قاتلان به جز یک فقره قتل رخ داده در شهرستان ابهر، دستگیر شده اند.

رحمتی افزود: در رابطه با این یک فقره قتل نیز، یک مظنون دستگیر شده، یک نفر متواری و پلیس آگاهی نیز در صدد دستگیری این متهم فراری است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/11/27
برترین ضمن تشکر از پوشش خبری هرچند کوتاه خیلی بهتر از خبرگزاری .....هست که مردم را به تمسخر گرفته و تیتر قاتل سریالی و ماجرای مرگ زن و شوهر هولناک راتیتر و متن میزد گاز منو اکسید کربن !!!؟ شفاف سازی در خبر وحوادث کمک بزرگی به جامعه میکند و اینکه ماده مخدر گل به راحتی به دبیرستانها رسیده نمیزنن !!ویا هشدار نمیدن به خانواده ها چون سرکار گذاشتن را اموختن تا دلسوزی و رسالت خبری !؟
Germany
15:44 - 1397/11/27
خاک بر سرش به خاطر دو گونی برنج سه نفر را به قتل رسانده؟
United Arab Emirates
16:06 - 1397/11/27
این جنایت در همسایگی ما رخ داده... وحشتی در محله و شهرمان پیدا شده که نگو و نپرس
پاسخ ها
راستگو
France
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
برای چی انها را کشته توضیح بده اقا رضا
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1397/11/27
پس منظورتون اینه آزادش میکنید تا هنوز ادم بکشه
United Arab Emirates
09:24 - 1397/11/28
روزی برسه که بخاطریه نون هم آدم بکشن؟
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/12/01
اگه خدای نکرده معتاد تو خانواده دارید که نمیخواد ترک کنه .و خیلی اقدام کردین و نمیشه .پول در اختیارش بذارین چون اینها برای خرید مواد دست به هرکاری میزنند چون بیمارند و مقصر نیستند دست خودشون نیست
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
این حماقتها از وقتی شروع شد که گفتن اعتیاد بیماریه
در صورتیکه کاملا غلطه
همه معتادها رو باید اعدام کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج