جوان پدرکش از قصاص نجات یافت
۸۳۲۵۱۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
۹۴۷۰ 
پسرجوانی که در یک درگیری خونین پدرش را در خانه‌ای حوالی تهران به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان محاکمه شد.

روزنامه ایران: پسرجوانی که در یک درگیری خونین پدرش را در خانه‌ای حوالی تهران به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان محاکمه شد.

علی متهم 22 ساله درهمان بازجویی‌های ابتدایی اتهام قتل محمود 52 ساله را پذیرفت اما ادعا کرد تنها برای دفاع از خودش ناچار به این کار شده است.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند سپس اولیای دم از قصاص متهم چشم پوشی کردند.

همسر مقتول گفت: شوهرم اعتیاد داشت همه درآمدش را صرف خرید مواد مخدر می‌کرد و پسرم علی - متهم - هزینه زندگی من و دخترم را تأمین می‌کرد. روز حادثه هم همسرم پس از مصرف افراطی شیشه به جان پسرم افتاد و او را بشدت کتک زد. پسرم فقط برای دفاع از خودش با چاقو ضربه‌ای به پای پدرش زد، برای همین هم ما اطمینان داریم که عمدی در کار نبوده و او را بخشیده‌ایم.

در ادامه متهم درباره روز حادثه به قاضی زالی گفت: آن روز پدرم مقداری زیادی شیشه مصرف کرده و کنترل رفتارش را از دست داده بود . من را مورد ضرب و جرح قرار داد و در آخر هم قصد داشت با گذاشتن پایش بر گلویم خفه‌ام کند که برای نجات جانم با چاقوضربه‌ای به ران پای او زدم تا خودم را رها کنم اما فکر نمی‌کردم آن ضربه باعث مرگ او شود.

قاضی زالی از متهم پرسید: اگر تو قصد کشتن پدرت را نداشتی چرا پس از زدن ضربه به او کمک نکردی؟متهم جوان در پاسخ گفت: نمی‌دانستم ضربه‌ای که به پایش زدم باعث مرگ او می‌شود.پس از پایان اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1397/11/28
هر بلایی سرمون میاد از اعتیاد میاد. دزدی. قتل و ...
Germany
08:47 - 1397/11/28
یکی هم پیدا بشه شوهرمرا بکشه بچه ها ومن از دستش خسته شده ایم خیلی وحشی ویه دنده ودلجباز وخسیس وبددهن وعصبی وبی نهایت بد است
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/11/28
درسته پدرت ضالم بوده ولی توحق نداشتی پدرتوبکشی حضرت علی علیه السلام فرموندهرپسری پدرشوبکشه جوون مرگ میشه
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1397/11/28
بنظرم خوب کرد کشتش وقتی پدر بی مسئولیت بجای تهیه مخارج تو این گرونی بی کاری و اوضاع بد زندگی رفته زده تو کار اعتیاد و اتفاقا مصرف شیشه که دیگه درگیری و مشاجره خطرناک با اعضای خانواده هم داره خرج زندگی خواهر و مادر بدبخت خانواده هم به دوش پسر پول مصرف شیشه آقا رو هم پسر بدبخت در میاره حضرت عباسی اگه پدر من بود دل و رودشو در میاوردم بهاش تیرکمون درست میکردم دم همون در مینشستم تا یکی بیاد جرأت کنه منو بگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
خجالت بکش روانی.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/11/28
این پدر وهمسر کثیف باید کشته میشد دستش درد نکنه اینکار را باید خود شما انجام میدادید چقدر بگوییم معتاد جماعت انگل جامعه است آنها را بکشید سگها را زنده نگهدارید وغذا ب هید ولی این آشغالها را بکشید از طرف سگها ممکنه سالی یک مسئله پیش بیاد ولیمعتادها هم به خانواده هم به جامعه بسیار ضرر میرسانند چقدر بگوییم ولی گوش شنوایی وجود ندارد شاید هم چون خودشان هم معتاد هستند کوتاهی میکنند
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1397/11/28
به درک واصلش کرده مرتیکه معتاد مفنگی رو
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1397/11/28
پسر ومادر با پدر بد بودهاند در صورتی اگر پدر معتاد بود دیگر زورش به پسر نم رسید دارند سر دادگاه کلاه می گذارند چون پدر کسی را ندارد که طرفش باشد پسر بایستی قصاص شود تا هر پسری پدرش نکشد
پاسخ ها
جنوبی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
لایک دقیقا دارند تبانی بدروغ می کنند.انشاا.... جوانمرگ بشی .بروی زیر18چرخ
بامادرت البته.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج