نام قسمت جدید «جیمز باند» مشخص شد
۸۳۴۷۴۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
۴۲۵۶ 
گفته می شود «شاترهند/Shatterhand» عنوان انتخابی قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» در مدت زمان فیلمبرداری فیلم است.

خبرگزاری صبا: گفته می شود «شاترهند/Shatterhand» عنوان انتخابی قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» در مدت زمان فیلمبرداری فیلم است.

نام قسمت جدید «جیمز باند» مشخص شد

نام رسمی «جیمز باند» جدید مشخص شدبه گزارش صبا به نقل از ایندیپندنت، پروژه «باند ۲۵» که ممکن است پس از آنکه گفته شد تاریخ اکرانش به تعویق افتاده است بار دیگر نیز تاریخ اکرانش به تعویق بیفتد.

خبر دیگر اینکه سرانجام یک نام رسمی برای این پروژه پیدا شده و «شاترهَند/Shatterhand» عنوان انتخابی فیلم در زمان فیلمبرداری اعلام شده است.

بنا به شنیده ها، فیلمبرداری فیلم قرار است ۶ آوریل در استودیوهای پاینوود لندن آغاز شود و پس از آن گروه به شهر ماترا ایتالیا عظیمت خواهد کرد.

طبق گفته ها این قسمت فرنچایز «جیمز باند» آخرین حضور دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ نیز خواهد بود.

عنوان «Shatterhand» از نام مستعاری گرفته شده است که پیش از این توسط شخصیت بلوفِلد (کاراکتری که توسط کریستوف والتز در آخرین قسمت باند بازی شد) در رمان «تو فقط دوبار زندگی می کنی» استفاده شد.

طبق اخباری که در چند روز گذشته از این پروژه به دست رسیده گفته شده است که اسکات زد. برنس فیلمنامه نویس فیلم های «التیماتوم بورن» و «شیوع» نیز برای بازنویسی فیلمنامه قسمت جدید «جیمز باندن» به کارگردانی کری فوکوناگا استخدام شده است.

طبق برنامه ریزی ها قسمت جدید «جیمز باند» ۸ آوریل ۲۰۲۰ راهی سینماها خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج