توضیح فرماندار شوش درباره تجمع بازنشستگان
۸۳۵۷۸۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
۸۹۲۵
فرماندار شوش با اشاره تجمع تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، گفت: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد.

خبرگزاری ایسنا: فرماندار شوش با اشاره تجمع تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، گفت: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد.

عدنان غزی اظهار کرد: تعدادی از بازنشستگان و نی‌برهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز مانع ورود تریلرهای حامل نیشکر به درون کارخانه شدند که خوشبختانه با صحبت‌های انجام‌شده این مشکل حل شد.

وی افزود: این بازنشستگان حدود ۴۰۰ نفر بودند که با توجه به دوران بازنشستگی هنوز سنوات خود را دریافت نکرده‌اند اما با صحبت‌های انجام گرفته سرانجام رضایت دادند تا این تریلرها وارد کارخانه شوند.

فرماندار شوش تصریح کرد: این بازنشستگان در جلسه‌ای که با مدیریت شرکت داشتند، در بحث نحوه پرداخت این سنوات به توافق رسیدند و مشکل این کارگران حل شده است.

غزی در خصوص کارگران فصلی (نی‌برهای) این شرکت نیز عنوان کرد: در این زمینه به کارگران فصلی نیز گفته‌ایم که درخواست‌های خود را مکتوب کنند تا مشکلاتشان را از طریق اداره کار دنبال و پیگیری کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته و حل مشکل ورود نی به درون کارخانه، بهره‌برداری و تولید شکر در کارخانه نیشکر هفت تپه از امروز آغاز شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/12/06
پس اعتراض و تعطیل کردن کارخانه جواب میدهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج