کلاهبردار ۷ میلیاردی در گلستان به دام افتاد
۸۳۶۳۳۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰
۴۵۴۶ 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری متهمی که از شهروندان گرگانی 7 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

پایگاه خبری پلیس: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری متهمی که از شهروندان گرگانی 7 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

سرهنگ "مجتبی مروتی" در گفت و گو با خبرنگار در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، موفق به شناسایی یک کلاهبردار حرفه ای در شهرستان "گرگان" شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: طی بررسی های پلیس مشخص شد، متهم با راه اندازی یک شرکت تجاری و تبلیغات اغوا کننده در فضای مجازی، با وعده تحویل فوری خودرو در کمتر از 10 روز و با قیمتی پایین تر از بازار، تعداد زیادی از شهروندان را فریب داده و مبالغ هنگفتی از آنان دریافت کرده است.

سرهنگ مروتی تصریح کرد: پس از گذشت مدتی طولانی و عدم تحویل خودروها، صاحب شرکت هر روز با بهانه های مختلف برای عمل نکردن به تعهدات خود، خریداران را سردرگم کرده و برای فرار از دست قانون متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: سرانجام متهم که دائما در حال تغییر محل اختفای خود بود، طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی ضربتی در شهرستان گرگان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

سرهنگ مروتی گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به 7 میلیارد ریال کلاهبرداری از 30 نفر از شهروندان اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج