چمنیان: باید بازیکن در اختیار کرانچار بگذارند
۸۳۶۴۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
۲۷۴۲ 
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران درباره برنامه های تیم فوتبال امید ایران گفت: آرزوی هر فوتبالدوست ایرانی راهیابی تیم امید به المپیک است که برای رسیدن به این هدف همه باید کمک کنند.

خبرگزاری مهر: عباس چمینان درباره بازی های پیش روی تیم فوتبال امید ایران برای راهیابی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: یکی از آرزوهای دو دهه اخیر فوتبال ایران مربوط به تیم امید بوده است که بتواند به المپیک راه پیدا کند. الان فرصت مناسبی برای این تیم به وجود آمده است تا بتواند به المپیک راه پیدا کند.

سرمربی تیم نوجوانان فوتبال ایران افزود: تدارکات یک تیم باید مناسب باشد تا بتواند نتیجه خوبی بگیرد. اما مهم تر از این تدارکات، همکاری با کادرفنی امید است. باشگاه ها حق دارند نگران از دست دادن بازیکنان آینده دار خود باشند اما باید به این هم فکر کنند که تیم امید نیاز به هماهنگی فنی بیشتر دارد و باید بازیکنان خود را در اختیار کرانچار قرار دهند.

وی درباره شانس ایران برای راهیابی به المپیک ۲۰۲۰ نیز صحبت کرد و گفت: تیم امید در چندسال اخیر هرگز بازیکنان خودش را بطور کامل در اختیار نداشته است. این موضوع از انرژی تیم کم می کند. رفتن به المپیک محال نیست اما باید برنامه ریزی داشت. مربی باید بازیکن داشته باشد تا تیمش را بتواند آماده کند.

چمنیان در پایان خاطرنشان کرد: باید باور کنیم اگر می خواهیم به موفقیت برسیم باید بازیکنان را در تعاملی که با فدراسیون دارند در اختیار آقای کرانچار در تیم امید قرار دهیم. آنچه به نظر می رسد فدراسیون فوتبال نهایت همکاری را با تیم امید دارد. ساختار فنی این تیم هم می تواند ما را امیدوار به کسب نتیجه کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج