شاهرودی: همکاری باشگاه‌ها سرنوشت ساز است
۸۳۶۵۶۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
۶۵۰۲ 
مربی تیم ملی فوتبال امید معتقد است همکاری باشگاهها در آخرین اردوی این تیم سرنوشت ساز خواهد بود.

ورزش سه: مربی تیم ملی فوتبال امید معتقد است همکاری باشگاهها در آخرین اردوی این تیم سرنوشت ساز خواهد بود. رضا شاهرودی در این باره می گوید: پیش از این هم گفته شده که این اردو برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است. ماه ها تلاش کرده ایم و نفرات زیادی را در اردوهای مختلف و بازی های تدارکاتی ارزیابی کردیم. حالا که تقریبا به فهرست نهایی رسیده ایم اردوی آخر برای آماده سازی تیم امید از اهمیت زیادی برخوردار است.

مربی تیم امید ادامه داد: همه چیز برای برگزاری یک اردوی بسیار خوب در بهمن ماه فراهم بود اما متاسفانه تعداد زیادی از نفرات در این اردو حاضر نشدند و نتوانستیم از فرصت پیش آمده به خوبی استفاده کنیم. اردوی اسفند آخرین فرصت در آستانه آغاز مسابقات است وطبیعتا حضور همه بازیکنان دعوت شده برای ما اهمیت زیادی دارد.

باید آخرین مرحله از کارهای تاکتیکی و برنامه های کادر فنی را در این اردو انجام بدهیم تا با آمادگی کامل وارد رقابت ها شویم. کمتر از 20 روز تا آغاز مسابقات باقیمانده و امیدواریم باشگاه ها این شرایط را درک کنند. در واقع همکاری باشگاه ها برای تیم امید تعیین کننده و سرنوشت ساز است.

رضا شاهرودی در پایان گفت: امیدوارم نتیجه زحمات تیم را به خوبی در این اردو ببینیم و تمرینات با حضور تمامی نفرات کامل شود. قطعا کار آسانی نخواهیم داشت و در مسابقات فروردین ماه با حریفان قدرتمندی دیدار می کنیم. همراهی و حمایت باشگاه ها با حضور تمامی نفرات می تواند باعث شود تیم امید در این رقابت ها به نتیجه خوبی دست یابد و با قدرت به مرحله بعدی مسابقات صعود کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج