حسن‌زاده به رحمتی: دو روز است به تهران آمدی!
۸۳۸۳۶۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
۱۱۸۶۱
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اظهارنظر مهدی رحمتی واکنش نشان داد.

خبرگزاری تسنیم: اسماعیل حسن‌زاده که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می‌کرد، درباره تقاوت حوزه رسیدگی کمیته انضباطی و کمیته اخلاق گفت: در این مورد باید آیین‌نامه کمیته انضباطی و کمیته اخلاق به طور کامل مطالعه شود و به نظرم با یک نگاه اجمالی هم می‌شود به راحتی تفاوت حوزه رسیدگی این دو نهاد را متوجه شد.

وی در مورد اتفاقات دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال و مجروحیت یکی از هواداران نوجوان تیم استقلال تصریح کرد: در تمام مسابقات نکات انضباطی توسط مقامات رسمی برای تمام اتفاقاتی که در حین، قبل و بعد از بازی رخ می‌دهد برای ما ارسال می‌شود و حتی طبق آیین‌نامه جدید کمیته انضباطی اتفاقاتی که در اطراف ورزشگاه نیز رخ می‌دهد برای ما گزارش می‌شود. چیزی که در گزارش‌ها آمده باشد به آن رسیدگی و حتما رای نیز در مورد آن صادر خواهد شد. اگر هم در گزارش‌ها چنین چیزی نیامده باشد باید شکایتی مطرح شود تا پرونده به دست ما برسد.

رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به این موضوع مجروحیت هوادار استقلال به کمیته انضباطی مربوط می‌شود گفت: در مورد اینکه این حوادث به ما ارتباط داشته یا خیر در حال جمع‌آوری مدارک هستیم. این اتفاق در گزارش داور و ناظران مسابقه نیامده اما خود من زمانی که این موضوع را شنیده‌ام به دنبال جمع‌آوری اطلاعات و رسیدگی به آن هستم.

حسن‌زاده در مورد اینکه آیا فقط اتفاقات داخل زمین به کمیته انضباطی مربوط می‌شود و اتفاقات خارج ورزشگاه مربوط به کمیته اخلاق است گفت: منظور از داخل زمین نه فقط چمن ورزشگاه است به طور کلی در زمان فعال مسابقه هر اتفاقی بیفتد در حیطه وظایف کمیته انضباطی است. به طور مثال در ورزشگاه آزادی اگر مسابقه‌ای برگزار شود تمام اتفاقات اطراف ورزشگاه نیز به کمیته انضباطی مربوط می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رسیدگی به درگیری فرهاد مجیدی با مامور راهور نیز جزو وظایف کمیته انضباطی است یا خیر گفت: همین اندازه بگویم که این اتفاق هیچ ارتباطی به کمیته انضباطی ندارد اما معمولا رسیدگی‌ به این برخوردها که برخلاف شأن ورزشکار است در حیطه صلاحیت کمیته اخلاق است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد انتقاد مهدی رحمتی از او (حسن‌زاده) و بحث دو شغله بودنش تصریح کرد: بخشی از رفتارهای امروز ورزشکاران خصوصا، جوانی که دو روز است به تهران آمده و معروف شده این است که به خود اجازه می‌دهد علیه وزیر صحبت کند یا مثلا در بخش مصاحبه‌های فوتبالی از زمین و زمان صحبت می‌کنند. این نظر شخصی رحمتی است.

این یک درد و رسم شده است که همه می‌توانند علیه هم صحبت کنند. یک جوان که هنوز تهران را به خوبی نمی‌شناسد و فقط به واسطه شهرتش صحبت می‌کند علیه وزیر حرف می‌زند؛ این موضوع باید کالبدشکافی شود. الان هم رسانه‌ها این مسئله را پررنگ می‌کنند تا چیزی از آن در بیاید.

حسن‌زاده ادامه داد: در این وضعیت بودن یا نبودن هر فردی به تشکیلات سازمانی آن بستگی دارد، مثل اینکه الان من بگویم چرا رحتمی چند سال است در استقلال حضور دارد یا فلان مربی چرا چندین سال است در فلان تیم حضور دارد؟! این ادبیات باید کالبدشکافی شود و همه باید به قوانین احترام بگذاریم. متاسفانه رسانه‌های ما هم حاشیه‌ دوست دارند. رحمتی نظر شخصی خود را گفته و من نباید الان در مورد نظر او صحبت کنم.

وی در واکنش به این پرسش که با توجه به این مسئله یعنی هیچ بازیکنی از این پس به دلیل انتشار مطلب شخصی به کمیته انضباطی احضار نخواهد شد؟ گفت: این مسئله هیچ ربطی به صحبت من نداشت.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه باشگاه استقلال فیلمی جدید از درگیری گادوین منشا و هوادار این تیم را منتشر کرده و آیا با توجه به این فیلم امکان تجدیدنظر درخصوص این بازیکن وجود دارد گفت: این باید از مرجعی که این بازیکن را محروم کرده سوال شود و آنها جواب بدهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/12/13
مرتیکه بی شرف یعنی شهرستانی ها نمیتونن از وزیر انتقاد کنن جون بچه تهران نیستن؟ مصداق بارز نژادپرستی است این حرف ها چطور وقتی ریس جمهور وفلان حاکم میخواد انتخابات برگزار شه واز طریق انتخابات بر مسند قدرت بشینه التماس میکنید ولی موقع انتقاد تهرانی ها میتونن؟ این چه استدلالی هست واقعا آخر، آزادی بیان وشعور وشخصیت هستین شماها نمیدونم کی هستی آیا قاضی هستی یا نه ولی با این حرفت آبروی نظام رو بردی همین حرف ها رو میزنید که غربی ها ما رو تو عصر توحش میبینن قاضی مملکت که این باشه دیگه از اون هوادار بیکار که حتی شماها براش مهیا نکردین امکانات رو که تا سوم راهنمایی درس بخونه انتظار فرهنگ دارین لعنت بهتون قضاوت کردنتون از حرف زدنتون مشخص شد دیگه
پاسخ ها
بینا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
وزیر هست که وزیر باشه.من پرسپولیسی هستم اما رحمتی که خوبه هرکس دیگه هم میتونه راجع به وزیر و گنده ترش نظر بده.پاچه خوار بدبخت.ترکمون تو اون کمیته اخلاقی که تو رئیسشی
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
افرین
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/12/13
چرا جواب نمیدی و فقط فرافکنی میکنی خودت چند وقته اصلا شهر رو دیدی من یه پرسپولیسی هستم اما حرف مهدی رحمتی درسته چرا باید توی دهاتی چند شغله باشی پس بجای زرزر جواب بده البته اگر سر سوزنی شرف داری
پاسخ ها
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
آفرین
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/12/13
توخودت مثلا بچه تهرانی لنگی پت پت میکنی صحبت میکنی زودتراین بساط حروم خوریتوجمع کن ...شرف ندارین شماهاکه فقط ازیه تیم خاص طرفداری میکنید
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/12/13
نگفتی آقای حسن زاده، دو شغله هستی یا نه؟
مردم در بیان آزادند، چرا با بیان تحقیر آمیز میخوای جلوی بیان حقیقت رو بگیری؟ گیرم که تهران رو هم هنوز نمیشناسه. مگر تهران شناسی ملاک گفتن حق و حقیقت است؟ شما دوشغله هستی یا نه؟ دو شغله خلاف قانون هست یا خیر؟
شما قاضی هستید دیگه ان شاء الله. یعنی مظهر اجرای عدالت
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1397/12/13
حرف حقیقت ازته خیارهم تلخ تره منظورتان وریاغفوریه ولی واقعیت روگفت همه هم پشتش دراومدن
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1397/12/13
رحمتی دو روزه اومده تهران مرد مومن مسجد ندیده رحمتی الان 20 ساله در سطح اول قوتبال ایران داره بازی میکنه تمام آسیا میشناسنش اونوقت تو در موردش اینجوری ور میزنی حیف مسعولیت ک با پارتی بازی ب شما دادن همینه ک وضعیت مملکت ما این شده با امثال توووو
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/12/13
به آقای حسن زاده بفرمایید که این جوونی که میگن دو روزه اومده تهران و تهران و هنوز خوب نمیشناسه علیه وزیر حرف نزده حرف دل مردم رو زده، چشماشو بیشتر باز کنه دو رو اطرافشو ببینه متوجه میشه
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/12/13
از نظر دوست عزیزمون حسن زاده کسی که تهران و بلد نباشه نباید از وزیر انتقاد کنه ...با پارتی رفته ریئس شده فک می کنه خیلی اطلا عاتش خوبه ..وقتی حرف می زنی بفهم چی باید بگی قرار نیس همه ادمها سطحشون یکی باشه ... اقای ریئس کمیته داوران مخصوص تهرانیا.....تو که اینقدر تهرانو خوب بلدی شماره بده گیر کردیم زنگ بزنیم ادرس بگیرم ازت اقای تهران شناس
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/12/13
مگه شما چند ساله تهرانی؟! چه ربطی داره؟! هر کسی میتونه کس دیگه رو نقد کنه! شما هم شفافسازی کن، چرا بهانه میاری و از جواب دادن شانه خالی میکنی؟!!!
United Arab Emirates
14:03 - 1397/12/13
رحمتی گفت حسن زاده غیرقانونی دو شغل دارد.. حسن زاده طفره می رود و مغالطه می کند .. شناخت تهران که نشد پاسخ ایراد!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
مملکت قطع الرجال هست که این آقا ادعای تهرانی بودن میکنه .لطفاقبل تعویض پلاک قبلیتو نشان بده
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1397/12/13
بزنید تو دهن این رحمتی اگه مردید چرا میزارید همچین عنتری صحبت نامربوط بزنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
لنگ خخخخ
خخخ لنگ
لنگ خخخ
خخخخ لنگ
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/12/13
واقعا برای آقای حسن زاده و فدراسیون فوتبال متاسفم با این طرز فکر همه ی شهرها جز؛ ایران عزيزمون هست نه فقط تهران
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1397/12/13
مگر وزیر با انتخاب مردم وزیر نمیشود حق دارد نظر دهد تمام وزرا روستایی هستند حتی شما این چه ادبیاتی است که دارید مثلا رسیدگی به اخلاق میکنید به اخلاق شما کی رسیدگی میکند؟
Norway
14:35 - 1397/12/13
مگه وزیر کیه که نباید در بارش صحبت کرد ؟؟؟ حرف حق زده به کجاتون برخورده که انقد میسوزی بیشرف ؟ حناتون واسه مردم رنگی نداره و فقط امیدوارم یه روزی مردم به خودشون بیان و حق شمارو بهتون بدن اون موقع بهت نشون میدم یه جوون چجوری باید بایه نخاله حرف بزنه
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/12/13
ای خاک به سرت،متاسفم برا ملتی که یکی مثل این یکی از مسئولینش باشه،واقعا جای تاسف داره،بدبختا اگه همین شهرستانیا نبودن که شماها آدم نمیشدین،بیخود کردی به شهرستانیا توهین میکنی مگه تهرون تهرون میکنی تهرون چه آش دهن سوزیه،فاسدترین ،نابهنجارترین،کثیفترین شهره،اینقد تهرون دو تو سر شهرستانیا نکوبین،وقتی تهرونتون یه دهکده وماءمن غارتگرا و دزدا بود شهرستانا تاج سر مملکت بودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
برادر من درمورد ایشون حق با شماست ولی چکار به ما تهرانیا داره در ضمن ایشون بچه تالش هستن تهرانی نیستن
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/12/13
چون کیلوئی و رنگی و حزبی برای هر خطا و اشتباهی بسته به رنگ مورد نظر رای صادر میشود در چنین مواقعی فدراسیون،کمیته انظباطی واخلاق از خودشان یه چیز جدید مطرح و تیم یا بازیکن را محروم یا جریمه میکنند.
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/12/13
حون خودت راست گفتی ماهم باور کردیم
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/12/13
از این حرف چرت تر مگه هست، کسی که تهرانو بلد نیست در مورد حرف وزیر نظر داده؟ الان مثلاً کسی که هنوز نیویورکو ندیده ،نمیشه به ترامپ انتقاد کنه یا مثلاً من دهاتی که تا حالا شهرو ندیدم باید خفه بسم؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/12/13
حسن زاده جان اگه رحمتی دروغ. میگفت زمینو زمانو ب هم میبافتی ولی وقتی ذوشغله هستی دهنت بسته هست و هیچ چیز برا گفتن نداری.
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/12/13
یعنی هر کس در تهران هست و خیابان و چاله چوله تهران را بلد باشه شعور و فرهنگ صحبت کردن را دارد متاسفم برای این افراد که چنین افکاره پوسیده دارن
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/12/13
تو مگه از کجا اومدی؟ تو که ظاهرت داد میزنه از دهات اومدی... تازه مگر بلدبودن تهران یا تهران شناسی نشانه باسواد بودنه؟؟؟
یا شهرستانی بودن نشانه نادانی و بیسوادیه؟؟
واقعا که برات متاسفم، آیا این است درک و درایت یک قاضی؟؟
United Arab Emirates
15:25 - 1397/12/13
پس چراکی روش به وزیراهانت کردهیچی نگفتی
البته لازم به توضیح نیست چون همه میدانندکی روش ازشماآتوداشت وشماشهامت برخوردقانونی باایشان رانداشتی
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/12/13
یعنی فقط تهرونیا میتونن در مورد وزیر حرف بزنن یا وزیر فقط مال تهرونیاست. بابا بچه تهرون.
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/12/13
خب آقای حسن زاده بالاخره مشخص نشد با شمایی که دوشغله هستید چرا برخورد نمیشه
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/12/13
حیف آقا که به شما گفته شود حرف حق زدن چه ربطی به شهرستانی بودن دارد مردک مثل کنه چسبیدید به میز و صندلی و ول بکن هم نییتی
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1397/12/13
عجببب...چقد خود جنابعالی حرف مفت میزنی...خود شما باید چند جلسه محروم بشی...با این ادبیات زشتت
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1397/12/13
وزیر،وزیره ورزش وزیره شطرنجم نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
این مرتیکه خودش بچه تالش هستش تهرانی نیست خودش هم تالش خیلیم بهتر از تهران است نمیدونم چی شده شهرستانیا رو دوست نداره
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/12/13
اولا رحمتی بچه تهرانه
دوما تو خودت شهرستانی هستی
سوما چه ربطی به تهرانی یا شهرستانی بودن داره که آدم بخواد حرف حساب بزنه؟
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1397/12/13
منکه آخرش نفهمیدم چی گفت. سوال شده فرق کمیته اخلاق و انضباطی چیه؟ جواب ایشان : باید اساسنامه هاشون بطور کامل مطالعه بشه ولی با یک نگاه اجمالی میشه فهمید.
بالاخره اولا کامل باید مطالعه کرد یا اجمالی؟ دوم اینکه شما هم که پیچوندی فرقشو نگفتی
سوال دوم اینکه گفتین نظر شخصی هرکسی ربطی به شما نداره و وقتی گفته شده پس بخاطر نظر شخصی کسی احضار نمیشه گفتید چه ربطی به جواب شما داشت؟ بالاخره چی؟ آره یا نه
من شک دارم که شما حتی شرح وظایف خودت رو هم بدونی
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1397/12/13
رحمتی که متولد تهران
داداش اشتباه زدی خودت متولد تهران نیستی
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1397/12/13
این مدل حرف زدن یعنی موضع تدافعی و انفعالی. یعنی نداشتن جواب و یعنی سرپوش گذاشتن به واقعیت
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1397/12/13
دوران شما هم به زودی به پایان میرسه.رئیس جمهور کشورت هم اصالتا شهرستانی هست
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/12/13
امیدوارم این مشکلات برای پرسپولیس هم پیش بیاد تابدونن تو روز روشن حق تون رو بخورن چه حالی داره ولی حیف پرسپولیس کاملا تحت حمایت دولته
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/12/13
فقط فقط خاك بر سرت كه اينجور داري در حقيقت به ملت توهين ميكني آقاي حقوقدان
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/12/13
این ادبیات رئیس کمیته انضباطیه؟!
به قرآن قسم خانه از پایبست ویرانه و هرگز وضع مملکت درست نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/12/13
ینی هنوز همچین مغزهایی وجود داره؟
والا من که همیشه افتخار میکنم به شهرم! و با افتخار شهرستانی ام!
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/12/13
حرف زدن بلد نیستین. حرف نزدن هم بلد نیستین؟
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/12/13
صبحت های حسن زاده ارزش خواندن ندارد ادم بی فرهنگ این حرف ها را میزند بیشترین جمعیت کشور شهرستانی هسند پس بی ادب نباش ودرست حرف بزن حسن زاده
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1397/12/13
من شهرستانی هستم و به شهرستانی بودم افتخار می کنم
حق خودم می دانم در خصوص عملکرد مسیولین کشورم اظهار نظر کنم و مطالبه گری کنم
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/12/13
وریا غفوری رو گفته نه رحمتی رو
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1397/12/13
من تراکتوری هستم اما به عنوان یک شهرستانی از رحمتی حمایت میکنم اینو بدونین این شهرستانی هستن از کشور دفاع میکنند جلوی دشمن متاسفانه تهرانی ها خودشون رو خیلی سرتر از شهرستانی ها میدونند شما هیچی تون از ما سرتر نیست اکثر نخبه ها و دانشمندها شهرستانی هستن اگر فقط تبریزیها سرمایه شون رو تهران خارج کنند تهران فرقی با شهرستان ها نمیکنه این جور نژادپرستی فقط تو ایران است من چند سال تو ترکیه زندگی کردم تو ترکیه به شهرستانیها احترام میزارن
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/12/13
حرف این آقا مصداق بارز نژاد پرستی و تحقیر شهرستانی هاست .کاخ نشینی و رفاه و تجمل با پول بیت المال به امثال این آقا ساخته.منظورشم از جوان شهرستانی وری غفوری هست. در آخرم واسه وزیر ورزش دم تکآن داده تا بازم ابقا بشه
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/12/13
من پرسپولیسیم ولی رحمتی بچه محل مابود خانی اباد تهران
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/12/13
آقای حسن زاده، دمت گرم، سر پیری بچه تهرون شدیا!!!
تو تهرون چه خبر داش!!!
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/12/14
چنین آدمی به درد کار تو فوتبال نمیخوره ما شهرستانی دیگه تو ایران نیست رحمتی تو آسیا همه میشناسن نیازی نیست که تهرانی باشه
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/12/14
اصلا خود تهران چه پوخی باشه آخه!؟ بعدشم همین تهران بعد از اینکه پایتخت شد از همه جا اومدن که تهران تشکیل شد و اصل و نصب هرکس هم ازمنطقه ایی هستش تهران قدمتش کلا حدود دویست و پنجاه سال هستش و قبلش وجود نداشته و فقط ری بوده که اونم جمعیت خاصی نداشته کلا پس چرت و پرت تلاوت نکنید!
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1397/12/14
همین تهران مصرفی ترین شهر ایرانه و اگرسایر استانها نباشن تهران نمیتونه حتی خودش رو سرپا نگه داره مخصوصا اینکه تو این چند دهه اکثر زمینهای کشاورزی و دامپروربش رو بخاطر تغییر کاربری و آپارتمان سازی از دست داده وکاملا تبدیل شده به یک پایتخت مصرف گرا برخلاف خیلی از پایتختها و شهرهای مهم دیگه مثل استانبول آنکارا پاریس لس آنجلس لندن و خیلیای دیگه پس چرت و پرت نگید!
همین بودجه تهران هم بخش اعظمش رو سایر استانها تامین میکنن از مالیاتهایی که به مرکز میدن پس سکوت کنی بهتره آقای متوهم بی دانش کم خرد
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1397/12/14
اونوقت مردم بسیاری از استانها باز بیان هوادار تیمهای بیت المال خور تهران باشن که بعدشم اینجور شرو ور بشنون!
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1397/12/14
آقای حسن زاده شما که خودتان را تهرانی محسوب می کنید یکبار می برمت دتو محله ای از تهران و ازت می خوام اگر تونستی راه خونه اتو پیدا کن اگر سر از شهریار در نیاوردی فوتبالو می بوسم می ذارم کنار.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج