خودروی متخلفان چهارشنبه‌سوری توقیف می‌شود
۸۳۸۷۳۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
۳۲۸۶
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: کسانی که در چهارشنبه آخر سال با وسیله نقلیه خود دست به اقدامات اوباشگری بزنند از چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات خودرو یشان در توقیف پلیس خواهد بود.

خبرگزاری فارس: ششمین مرحله طرح دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس با تلاش مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ رقم خورد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت با تلاش تلاش همکاران خود در پلیس امنیت ۹۵ پرونده به مرحله اجرا در آمد و با پاکسازی ۸۵ محله و ۲۹۷ قهوه خانه سفره خانه و باشگاه بدنسازی حدود ۲۸۰ نفر از مزاحمین مردم اراذل و اوباش ،عربده کشان و گردن کلفتان به دام پلیس افتادند.

وی گفت ۸۹ نفر از دستگیرشدگان در زمینه تخریب وشرارت ۱۵۳ نفر مزاحمین نوامیس و ۳۸ نفر در رابطه با توزیع اقلام ضد فرهنگی مشروبات و مواد محترقه دستگیر شده اند.

سردار رحیمی به چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت پلیس تهران تمهیدات ویژه‌ای در این خصوص اندیشیده و در آماده باش ۱۰۰ درصدی تا آن روز خواهد بود.

وی گفت برخورد جدی با توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز در دستور کار پلیس آگاهی, پلیس پیشگیری و پلیس امنیت است.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد کسانی که در چهارشنبه آخر سال با وسیله نقلیه خود دست به اقدامات اوباشگری بزنند از چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات خودرو یشان در توقیف پلیس خواهد بود همچنین واحدهایی که اقدام به فروش مواد آسیب‌زا کنند پلمپ خواهند شد.

برچسب ها: