چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده؟
۸۳۹۱۳۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
۱۵۷۴۳ 
اگر از سریال‌بین‌های قهار و قدیمی باشید بدون شک پزشک دهکده را دیده‌اید و خاطرات خوشی با این سریال دارید، اگر یادتان باشد پزشک دهکده حدود ۳ سال پیاپی از شبکه دوم سیما پخش می‌شد و در زمان خودش به‌یکی از پرمخاطبت‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل شد.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: اگر از سریال‌بین‌های قهار و قدیمی باشید بدون شک پزشک دهکده را دیده‌اید و خاطرات خوشی با این سریال دارید، اگر یادتان باشد پزشک دهکده حدود ۳ سال پیاپی از شبکه دوم سیما پخش می‌شد و در زمان خودش به‌یکی از پرمخاطبت‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل شد. این سریال سبکی درام و خانوادگی داشت و داستان زندگی زنی پزشک با نام مایکلا کوئین در آن روایت می‌شد که پس از به پایان رساندن تحصیل در رشته پزشکی به منطقه‌ای روستایی در کلورادو می‌رود تا بیماران را معالجه کند.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

تاریخ ساخت سریال پزشک دهکده به دهه ۹۰ میلادی باز می‌گردد و از آنجایی که داستان زنی پرتلاش و اجتماعی را روایت می‌کرد در میان کشور‌های مختلف دنیا با اقبال زیادی روبرو شد. اگر خاطرتان باشد ابتدای پزشک دهکده شاهد نمایش صحنه ورود یک قطار بودیم و مایکلا کوئین می‌گفت: من پزشکی اهل بوستون هستم که به‌عنوان یک پزشک، جامعه مرا قبول نکرد و برای طبابت به روستایی در کلورادو رفتم.

سریال پزشک دهکده در ۶ فصل و ۱۵۰ قسمت تولید شد و طولانی‌شدن این سریال باعث شد تا خاطره‌های خوش‌مان با پزشک دهکده بیشتر شود و همین خاطره‌های خوش بود که جین سیمور را به محبوبیت زیادی در میان ایرانی‌ها رساند. جالب است بدانید جین سیموری که ما او را با نام پزشک دهکده می‌شناسیم از اواخر دهه ۷۰ میلادی تاکنون در آثار مختلفی ایفای نقش کرده و بیشتر از ۳۰ فیلم و سریال بازی کرده است.

جین سیمور این روز‌ها ۶۸ سال سن دارد و از آنجایی که مطمئن هستیم شما هم همانند ما دلتان برای پزشک دهکده تنگ شده است در ادامه با هم قصد داریم خبری از جین سیمور بگیریم.

جین سیمور بازیگر بسیار فعالی است

بیشتر هواداران، جین سیمور را با سریال پزشک دهکده می‌شناسند، اما این بازیگر بریتانیایی تاکنون در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی ایفای نقش کرده است. سریال‌های معروفی مانند آشنایی با مادر، اسمالویل (Smallville)، جین باکره، نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه و کَسل (Castle) را می‌توان تنها قسمتی از ده‌ها مجموعه‌ای دانست که جین سیمور در آن‌ها هنرنمایی داشته است. هواداران جین سیمور، او را در برنامه معروف رقصیدن با ستاره‌ها نیز شاهد بودند و در طول این برنامه‌ها جین سیمور ثابت کرد که در کنار بازی نقش یک پزشک مهربان و فداکار، از عهده انجام نقش‌های دیگری نیز بر می‌آید.

در این زمینه می‌توان به فیلم‌ها کمدی مهمانان ناخوانده عروسی (Wedding Crashers) یا پنجاه طیف سیاه (Fifty Shades of Black) اشاره کرد. اگر اهل فیلم‌های جیمز باند باشید، احتمالاً بازی جین سیمور در فیلم زندگی کن و بگذار بمیرد را دیده‌اید. جین در این فیلم در کنار راجر مور افسانه‌ای ایفای نقش کرد.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

تلاش‌های جین سیمور در عرصه سینما و تلویزیون برای او دو جایزه گلدن گلوب را به همراه داشته است که یکی از این جایزه‌ها را در سال ۱۹۹۶ برای بازی در نقش پزشک دهکده دریافت کرد و گلدن گلوب بعدی خودش را در سال ۱۹۸۲ برای بازی در فیلم شرق بهشت (East of Eden) به خانه برد. بازی جین سیمور در فیلم اوناسیس، ثروتمندترین مرد جهان، محصول سال ۱۹۹۸ نیز جایزه امی را برای این هنرپیشه به ارمغان داشت.

با این حساب می‌توان گفت: جین سیمور از آن دسته بازیگرانی که با حضور در یک سریال به شهرت می‌رسند و پس از آن ستاره‌شان غروب می‌کند قرار ندارد و کارنامه درخشان پزشک دهکده از تلاش او حکایت دارد.

جین سیمور و ملکه الیزابت دوم

برای شما گفتیم جین سیمور رگ و ریشه‌ای بریتانیایی دارد و حضور او در سریال پزشک دهکده شهرت زیادی را در انگلستان برای این بازیگر به ارمغان آورد. آوازه شهرت جین سیمور به گوش ملکه الیزابت دوم نیز رسید و در سال ۲۰۰۲ نشان امپراتوری بریتانیا را به این بازیگر خوش‌قلب هدیه داد.

این نشان در بریتانیا افتخار بزرگی به حساب می‌آید و تنها به افرادی هدیه می‌شود که زندگی و کار آن‌ها تأثیر مهمی در جامعه داشته باشد. جین سیمور پس از دریافت این جایزه ارزشمند به خبرنگار گلوب اند مِیل (Globe) گفت: روز دریافت چنین جایزه ارزشمندی را هرگز فراموش نخواهد کرد، این جایزه در حضور مهمانان بسیار برجسته‌ای در کاخ باکینگهام به سیمور اهدا شد و پس از دریافت جایزه، مهمانی بزرگ و باشکوی به افتخار او برگزار شد.

طرفداران جین سیمور جالب است بدانند، هنرپیشه محبوب آن‌ها در پیاده‌روی مشاهیر هالییود نیز ستاره‌ای را از آن خود کرده است. به این ترتیب می‌توان گفت: جایزه‌ها و افتخار‌هایی که نصیب جین سیمور شده، حکایت از تأثیر این هنرپیشه در سینما و تلویزیون دارد و با توجه به چنین دستاورد‌هایی انتظار داشتیم جین سیمور شخصیت شناخته‌شده‌تری در هالیوود و سایر جوامع سینمایی باشد.

جین سیمور زندگی جالبی دارد

با نگاهی به کارنامه پر و پیمان جین سیمور احتمالاً به این فکر افتاده‌اید که پزشک دهکده، کار دیگری به‌غیر از بازیگری ندارد، اما جالب است بدانید جین سیمور در کنار بازیگری، ید طولایی در نقاشی نیز دارد و گاه و بیگاه نقاشی‌هایش را در گالری‌های معتبر به نمایش می‌گذارد و می‌فروشد.

جین سیمور در همین راستا به هافینگتون پست در سال ۲۰۱۳ گفت: از آنجایی که هوادارانش او را به عنوان یک بازیگر برجسته می‌شناختند، ابتدا حتی فکرش را نمی‌کرد که او را به‌عنوان یک نقاش نیز قبول کنند. اما جین سیمور به‌رغم اینکه احتمال می‌داد نقاشی‌هایش بازخورد خوبی را در بازار نداشته باشند چهار نقاشی خود را به یک کلکسیونر فروخت. این کلکسیونر شناخت زیادی نسبت به جین سیمور و آوازه‌اش در دنیای سینما و تلویزیون نداشت و در‌واقع این هنر سیمور در نقاشی بود که باعث جذب این کلکسیونر آثار هنری شده بود.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

فروش این نقاشی‌ها که اولین آثار جین سیمور بودند باعث شد تا اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا کند و در سال ۲۰۱۸ طی مصاحبه‌ای با ناپلز دیلی نیوز (Naples Daily News) از عزم خود برای نقاش‌شدن خبر دارد و مدعی شد در یک استودیو که بیرون از منزل‌اش قرار دارد مشغول نقاشی است. به گفته سیمور، نقاشی برای او اهمیتی بیشتر از تفریح دارد و نقاشی‌کردن به یک کشش روحی و ذهنی برای او تبدیل شده است.

جالب اینجاست که جین سیمور همان رویکردی که در فیلم‌ها و سریال‌ها داشت و نقش‌های مختلفی را بر عهده گرفته بود را در نقاشی نیز پیاده می‌کند و سبک‌های مختلفی را در نقاشی‌های او شاهد هستیم. جین سیمور در کنار نقاشی به طراحی، مسافرت و تهیه‌کنندگی نیز علاقه دارد و مدعی است همیشه سعی می‌کند از زندگی لذت ببرد و سبک زندگی جالب و مطلوبی داشته باشد.

از قرار معلوم جین سیمور به پیکرتراشی نیز علاقه دارد و مجسمه قلبی که به صورت باز ساخته شده را مدتی پیش در فلوریدا به نمایش گذاشت. سیمور در خصوص این مجسمه گفت: علاقه زیادی دارد بداند مشاهده این مجسمه تداعی‌گر چه چیزی در زذهن افرادی است که از کنار آن عبور می‌کنند.

جین سیمور دستی در نویسندگی هم دارد

اگر خاطر شما باشد جین سیمور در سریال پزشک دهکده تنها به طبابت مشغول نبود و هر کاری که از دستش بر می‌آمد را برای دیگران انجام می‌دهد. از قرار معلوم در زندگی شخصی نیز جین سیمور از آن دسته انسان‌های موفقی است که از هر انگشتشان طلا می‌بارد. به همین دلیل است که جین سیمور در کنار بازیگری و نقاشی، سابقه خوبی در نویسندگی نیز دارد و تاکنون چندین جلد کتاب منتشر کرده است.

خمیرمایه کتاب‌های جین سیمور بیشتر حالت انگیزشی دارد و سیمور در کتاب‌هایش سعی می‌کنند خواننده را به ساخت فردایی بهتر تشویق کند. ناشر کتاب‌های جین سیمور نیز بر این باور است که نگاه مثبت او به زندگی باعث شده تا کتاب‌هایی که می‌نویسد مورد توجه هوادارانش قرار بگیرد. جین سیمور کتابی در خصوص تربیت فرزند نیز دارد که در این کتاب تجربه‌های خود را در تربیت دو فرزند دوقلویی که دارد به اشتراک گذاشته است.

فهرست کامل کتاب‌هایی که تاکنون جین سیمور به رشته تحریر در آورده است را می‌توانید در وب‌سایت این هنرمند مطالعه کنید، این کتاب‌ها به زبان فارسی ترجمه نشده‌اند، اما بیشتر آن‌ها متن روانی دارند و اگر سطح زبان شما متوسط به بالا است پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به کتاب‌های جین سیمور بیاندازید.

جین سیمور هنرپیشه عاشق‌پیشه‌ای است

جالب است بدانید جین سیمور از آن دسته هنرپیشه‌های عاشق پیشه‌ای است که تاکنون ۴ بار ازدواج کرده و در سال ۲۰۱۵ نیز در مصاحبه‌ای با مجله اسکاتزمن (Scotsman) از آتش عشقی که دیوید گرین، کارگردان ۷۰ ساله انگلیسی در دل او روشن کرده خبر داد. به این هنرپیشه بااستعداد در ادامه مصاحبه خود اشاره کرد با توجه به سن و سالی که او و دیوید گرین دارند، عشق و عاشقی برایشان جذابیت پختگی بیشتری دارد و جین سیمور احساس می‌کند به دنیای جدیدی وارد شده است.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

به نظر او در سن و سال بالا که انسان‌ها سخت‌گیرتر می‌شوند، پیدا کردن فردی که تفاهم زیادی با او داشته باشد کار سختی است، اما دیوید گرین راز دل جین سیمور را به خوبی می‌داند و این دو عاشق کهنه‌کار تفاهم زیادی با یکدیگر دارند. جین سیمور در سال ۲۰۱۶ طی مصاحبه‌ای با تلگراف گفت: دیوید گرین را در یک مراسم ناهار دید و در همان لحظه اول متوجه شد مردی است که تا آخر عمر می‌توان در کنار او زندگی کرد.

دیوید گرین و جین سیمور به لحاظ کاری نیز سلیقه‌های مشترکی دارند و زمینه‌های کار آن‌ها نیز با یکدیگر شباهت‌های زیادی دارد، همین موارد باعث شده تا جین و دیوید ارتباط نزدیک‌تری پیدا کنند.

احتمال ساخت مجموعه‌ای جدید از پزشک دهکده وجود دارد

جین سیمور بیشتر از هر کس دیگری از محبوبیت پزشک دهکده باخبر است و به رغم اینکه سن و سال زیادی از او گذشته، اما باز هم با کمال میل حاضر است در قسمتی جدید از سریال پزشک دهکده حضور پیدا کند. در همین راستا جین سیمور به بازفید نیوز (Buzzfeed News) در سال ۲۰۱۸ گفت که علاقه زیادی برای ساخت نسخه‌ای جدید از سریال پزشک دهکده دارد.

او در ادامه گفت: مطمئن است این سریال هنوز هم هواداران زیادی دارد و به‌رغم اینکه چندین دهه از پخش آن گذشته است، اما هنوز هم سریال پزشک دهکده روزانه در ۹۸ کشور مختلف در حال پخش است که این امر از محبوبیت این سریال حکایت دارد. جین سیمور در ادامه صحبت‌های خود مدعی شد چنین آماری از تضمین موفقیت نسخه جدید سریال پزشک دهکده حکایت دارد.

جین سیمور به مشکلات سیاسی و اقتصادی دنیا نیز اشاره کرد و از آنجایی که سریال پزشک دهکده به ارتباط بین آدم‌ها و انسان‌دوستی تأکید دارد، در چنین شرایط دشواری بدون شک نسخه جدید این سریال قلب مخاطب را رئوف‌تر و انسان‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند.

با این حساب چه بسا در آینده‌ای نزدیک خبر‌های بیشتر از عزم جین سیمور برای ساخت نسخه‌ای جدید از سریال جذاب پزشک دهکده را شاهد باشیم.

جین سیمور مورد آزار جنسی قرار گرفته است

مدتی پیش جنبش مهمی در شبکه‌های اجتماعی پیرامون آزار‌های جنسی را شاهد بودیم، جین سیمور نیز به این جنبش پیوست و از تعرض جنسی که در گذشته به او شده بود پرده برداشت. از قرار معلوم جین سیمور به منزل یکی از تهیه‌کنندگان شناخته‌شده هالیوودی رفته بود تا برای اجرای نقشی در یک فیلم امتحان‌پس بدهد. اما این تهیه‌کننده به جین سیمور گفت: توانسته است تمامی عوامل فیلم را در خصوص حضور جین سیمور راضی کند و نیازی به آزمایش‌دادن نیست.

این تهیه‌کننده در عوض لطفی که به جین سیمور کرده بود، پیشنهاد بی‌شرمانه‌ای به او داد و جین سیمور به‌سرعت خانه این تهیه‌کننده را ترک کرد تا عفتش لکه‌دار نشود. جین سیمور در صحبت‌های خود هرگز به نام این تهیه‌کننده اشاره‌ای نکرد و تنها متذکر شد که وی یکی از موثرترین افراد تاثیرگذار در هالیوود بوده و کسی روی حرف او حرف نمی‌زده است. جین سیمور در ادامه اشاره کرد که این تهیه‌کننده نابکار مدتی است دستش از دنیا کوتاه شده و به دیار باقی شتافته است.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

ظاهراً ماجرای جین سیمور و این تهیه‌کننده خبیث به همین جا ختم نمی‌شود و پس از اینکه جین سیمور از دست این تهیه‌کننده می‌گریزد، تهیه‌کننده به او اخطار می‌دهد که اگر اتفاقی که افتاده را با کسی در میان بگذارد، کاری خواهد کرد که در هیچ‌کجای کره‌خاکی، جین سیمور فرصتی برای بازیگری پیدا نکند. جین سیمور مدعی است که این تهیه‌کننده فرد بسیار قدرتمندی بود و واقعاً کاری که می‌گفت: را انجام می‌داد، در نتیجه جین سیمور از این اتفاق سخنی به میان نیاورد و اگر اکنون پس از گذشت مدت‌ها به این قضیه اشاره کرد، تنها به این دلیل بود که ثابت کند حرف هیچ‌زنی نباید در گلویش خفه شود.

جین سیمور سن و سال را عدد و رقمی بیش نمی‌داند

جین سیمور زاده ۱۵ فوریه سال ۱۹۵۱ است و ۶۷ سال سن دارد، اما دل سرزنده‌ای دارد و همان‌گونه که گفتیم به‌تازگی برای پنجمین بار عاشق شده و از قرار معلوم نمی‌خواهد به این زودی‌ها تسلیم عدد و رقم‌های سن و سالش شود.

جالب اینجاست که حتی در این سن و سال بالا نیز جین سیمور همچنان با ظاهری آراسته و موقر جلوی دوربین عکاسان ظاهر می‌شود و هر از گاهی عکس او را روی صفحه اول مجله‌های معتبر شاهد هستیم. جین سیمور واقعاً هیچ اهمیتی به عدد و رقم‌های سن و سال خودش نمی‌دهد و معتقد است به جای اینکه خودش را پیر و فرتوت نشان دهد، سعی می‌کند همیشه شاداب و سرزنده باشد تا از این طریق هوادارانش نیز به راز شادابی و نشاط پی ببرند و از لحظه‌لحظه زندگی خود رضایت کامل داشته باشند.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

جالب است بدانید جین سیمور مدعی است در سن و سال بالا نسبت به دوران جوانی، زیبایی بیشتر پیدا کرده و هیچ مشکلی با افتادگی پوست یا چین و چروک‌های صورتش ندارد چرا که این موارد را کاملاً طبیعی می‌بیند و به نظر او باید با کار مادر طبیعت کنار آمد.

پزشک دهکده بر این باور است وقتی افراد پا به سن میگذارند دیگر کسی آن‌ها را تحویل نمی‌گیرد و عملاً نادیده گرفته می‌شوند، به همین دلیل است که جین سیمور نمی‌خواهد تسلیم پیری شود و سعی می‌کند همیشه روحیه‌ای شاداب و با نشاط داشته باشد.

کمک کردن در خانواده جین سیمور یک رفتار پسندیده است

اگر سریال پزشک دهکده را دیده باشید حتماً فداکاری‌ها و کمک‌هایی که جین سیمور در این سریال به بقیه می‌کرد را به خاطر دارید. از قرار معلوم انسان‌دوستی جین سیمور تنها به این سریال ختم نمی‌شود و جین سیمور سابقه درخشانی در کمک به دیگران دارد. در این زمینه می‌توان به راه‌اندازی بنیاد اُپن‌هارت (Open Heart Foundation) اشاره کرد. این بنیاد با اهداف انسان‌دوستانه‌ای راه‌اندازی شده و به کار و کاسبی‌های جدید کمک می‌کند تا سریع‌تر به سودهی برسند.

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

اینگونه که پیداست جین سیمور کمک کردن به دیگران را از مادرش یاد گرفته است، مادر او در جوانی به‌عنوان پرستار در جنگ‌جهانی دوم حضور پیدا می‌کند و اسیر ژاپنی‌ها می‌شود. این‌گونه که پیداست مادر جین سیمور ۳ سال و نیم در اسارت ژاپنی‌ها باقی می‌ماند و در این مدت تمام انرژی خود را به درمان بیمارانی که وضعیتی وخیم‌تر از خودش داشتند می‌پرداخت. این امر باعث شد تا روحیه انسان دوستی مادرش به جین نیز منتقل شود.

جالب است بدانید جین سیمور سفیر سازمان کمک‌رسانی چایدهِلپ (Childhelp)، نیز هست و از طریق این سازمان به کودکانی نیازمند کمک می‌کند. پزشک دهکده در مراسمی که در سال ۲۰۱۸ برزگرار شده بود گفت: از انجام کار‌های بشردوستانه سیر نمی‌شود و از هرفرصتی بهره می‌گیرد تا به سایرین کمک کند.

جین سیمور زاده انگلستان و بزرگ‌شده آمریکا است

پدر جین سیمور، جان بنجامین فرنکنبرگ نام داشت و پزشک زنان و زایمان بود، مادرش نیز همانگونه که گفتیم پرستاری اهل هلند بود. در نتیجه جین سیمور در بریتانیا زاده شد و نام اصلی او نیز جویس پنلوپه ویلهلمینا فرنکِنبرگ (Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg)، بود است تا اینکه در ۱۷ سالگی نام جین سیمور را انتخاب کرد.

از قرار معلوم این نام از نام همسر هنری هشتم، در قرن شانزدهم الهام گرفته شده بود. جین سیمور در مصاحبه‌ای با تلگراف گفت: از سال ۱۹۷۶ تاکنون در آمریکا زندگی کرده است، اما همیشه سنت‌ها و خاطراتی که از پدر و مادرش داشته را به یاد می‌آورد و سعی کرده تا فرزندانش را نیز با سنت‌های خانوادگی‌شان بزرگ کند.

سعی کردیم هر چیزی که از جین سیمور می‌دانستیم را با شما در میان بگذاریم، در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم اطلاعات جالبی از پزشک دهکده می‌دانید که ما به آن اشاره‌ای نکردیم، در قسمت نظرات این اطلاعات را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: nickiswift

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1397/12/22
خیلی دوستش دارم...
یادش بخیر...
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/12/22
دوست داشتنی ترین سریال تلویزیون و دوست داشتنی ترین بازیگر زن
انسانیت و خانواده دوستی تو این سریال موج میزد.به خاطر همین محبوب قلبهای همه شد
کاش ادامه ش ساخته بشه من یکی که طرفدار پروپا قرصسش میشم.
پاسخ ها
بی نام
United Kingdom
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
البته که بسیاری از صحنه هاش سانسور شد طبق معمول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
کدوم آدم عاقلی پیدا میشه که منفی میده؟ چقدر پول به این ارتش سایبری میدن ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
چقدر درگیر بخش های سانسور شده هستید یه عده تون
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/12/22
نقشش آرامش بخش بود..
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1397/12/22
عجیبه چند وقته تلویزیون نه پزشک دهکده رو پخش کرده نه جومونگ نه مختار،به نظر شما عجیب نیست؟!
Germany
13:11 - 1397/12/22
این سریال عالی بود، موقع پخشش من دبیرستانی بودم خیلی درس میخوندم خیلیاکه اتفاقاخانوم هم بودن بهم گفتن اینهمه میخونی چی بشه، برو شوهرکن اون خرجتو میده دیگه یااینکه درس به چه درد میخوره ، میخوای ریاضی شیمی بذاری جلوی شوهرت، برو اشپزی یادبگیر و ازاین حرفا من هیچوقت جواب اینارو ندادم درعوض خیلی تلاش کردم و جنگیدم الان بااینکه سی سالم نشده دانشگاه درس میدم شوهرم هم عاشقمه و به من افتخارمیکنه ، اون خانومام همیشه باحسرت نگام میکنن، خانوما قوی باشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
برو بابا.ندیده .اینقدر پز نده.
همه قرار نیست مثل تو استاااااد دانشگاه باشن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
برو بابا.ندیده .اینقدر پز نده.
همه قرار نیست مثل تو استاااااد دانشگاه باشن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
قوی بودن فقط به استاد دانشگاه بودن نیست عزیزم، اگر همسرت دوستت داره حتما صفات خوبی داری، اگر هم فقط بخاطر این که استادی دوستت داره که متاسفم برات. مهم اینه هر خانمی تو موقعیتی که هست، حالا خونه دار یا شاغل، قوی و مدبر باشه. من هم مترجم هستم و مدام مشغول کار، اما مسلما عشق همسرم دلیلش عشقیه که به همه ابعاد زندگیم دارم
Germany
13:12 - 1397/12/22
فقط میخواستم بگم این سریال تاثیربزرگی توی زندگیم داشت
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1397/12/22
امروز یادتون نره از ستاره های درخواستیه کاربران عکس بذارین.ممنون.
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/12/22
سریال پزشک سانسور دهکده....رنگ مردمک چشماش باهم فرق میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
چه ریییزبین
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/12/22
من ازهم نوع دوستی وشجاعتشدرسریال خیلی خوشممیآمد
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1397/12/22
عالیییییی بود.....
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1397/12/22
یادتون نره یک علت دوستداشتنی بودنش ،دوبله ی خوب و صدای زیبای خانم زهره شکوفنده بود .


مثل صدای ژاله کاظمی که خیلی از شخصیتهای خارجی رو ماندگار کرد در یاد ما با صدای فوق العاده اش
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/12/22
من هیجوقت از سریالش خوشم نمیومد به نظرمن خاله هتی و اینا خیلی قشنگتر بودن .
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1397/12/22
جایی گفته بود به هیچ عنوان میانه ای با بوتاکس و رفع چین و چروک صورت یا جراحی نداره و دلیلش هم منطقی بود
گفته بود یه هنرپیشه باید عضلات صورتشو در اختیار داشته باشه تا بتونه حالات نقشش رو طبیعی به مخاطب منتقل کنه و بوتاکس و جراحی این قابلیت رو نابود می کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
با تمام چروکهاش زیباست، چون درون زیبایی داره
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1397/12/22
اخییی رفتم تو خاطرات قدیم
این سریال زیبا بود یادش بخیر و خانم سیمور هم سلامت و موفق باشن
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/12/23
یادش بخیر چقدر فیلم خوبی بود
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/12/23
به کاربر 13:11
دوست محترم ،خواهر من فوق لیسانس پرستاری و سرپرستار است ،بسیار بسیار مهربان و دلسوز و البته در دسترس مردم ،بخصوص خانواده های ندار و تهی دست ،بجز ساختمون خودمون تمام ساختمونهای دوروبرمون خواهرم رو می شناسن ،هر ساعتی در شبانه روز کاری داشته باشن و خواهرم بتونه میره و کمک می کنه یا اونا میان خونه ی ما ،فامیل هم که اصلا جدا !!! براشون حکم مشاور و پرستار خصوصی داره

اینارو گفتم که بگم اما هیچکس بخصوص خانم های فامیل به خواهرم حسادت نمی کنند ،تازه دوستش دارن روز پرستار یکسره تلفن خونه ما اشغاله از بس بهش تبریک می گن و براش بعضا کادو میارن ،از دهات برامون ماست و شیر میارن ،چون خواهرم برای مردم کلاس نمی ذاره ،مردم باهاش راحت اند و می دونند این آدم به اوج فلک هم برسه همچنان خاکی و فروتن است ،پس از پیشرفت اش خوشحال میشن نه ناراحت !!!!

خیلی از خانم ها هم هستند کار گیرشون نمیاد وگرنه کاری اند ،خیلی هم زحمت کش اند ،استادی دانشگاه کار زیاد سختی نیست مگر اینکه اینجا ژاپن باشه که خیلی کار می کنند .

راستش خوشم نیومد گفتید بهم حسودی می کنند ،بعضی خانومای شاغل پز میدن و فکر می کنند بقیه باید بهشون تعظیم کنند ،خب کار می کنند برا خودشون پول اش هم تو جیب خودشونه .منتی سر کسی ندارند !!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
دقیقا. حرفای اون کاربر برا منم عجیب بود. نفهمیدم دقیقا داره پز چی میده.الان شرایط طوری شده که دانشگاه تدریس کردن مطلقا پز نداره. منم قبل از 30 سالگی دانشگاه تدریس میکردم. الانم 37 سالمه. با پست رییس گروهی الان مشغول به کارم. ولی تا الان این چیزایی که این خانوم گفتن به ذهنم نرسیده بود. اعتمادبنفس داشتن خوبه ولی دیگه دچار خودبزرگبینی نشین لطفا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
افتادگی آموز اگر طالب فیضی، متاسفانه خیلی از ارزش ها یادمون رفته. من هم بعد از فوق لیسانس پیشنهاد تدریس تو دانشگاه داشتم اما بخاطر بعد مسافت و دستمزد کم اصلا نرفتم و رفتم دنبال کاری که هم با روحیاتم تناسب بیشتری داشت و هم وقتم برای بودن در کنار همسرم بیشتر بود
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1397/12/23
خونه تهیه کننده رو ترک کرد تا عفتش از بین نره؟؟؟؟؟ واقعا خنده داره مگه اینا عفت میشناسن؟؟؟؟
Germany
12:23 - 1397/12/24
و اتفاقا از من بدشون مياد چون رفتارم باقبل خيچ فرقي نكرد ميگن يه سري كه تو اصلا فرق نكردي ، خودم از ادماي مغرور متنفرم درضمن هيچوقتم پز خودمو ندادم ولي اونايي كه هيچي نشدن و نيستن از تعريف از خودشون كم نميذارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
چی میگی تو؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
هیچی نگووووو استاد دانشگاه بیسواااد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
هیچی نگووووو استاد دانشگاه بیسواااد
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/01/12
توهین نکنین ایشون منظورش این بود که بگه شخصیت مایکلا که یه زن جسور و شجاع بود روش تاثیر گذاشته اینجا باید درباره سریال نظر بدید نه اینکه توهین کنین، پزشک دهکده سریال قشنگی بود سریالی که صداقت و درستی ، عشق و وفاداری ، رفاقت واقعی و اینکه برتری آدما به رنگ و نژاد نیست و در کل اندیشه ی زیبا داشتن رو به معنی واقعی نشون می داد خانوم سیمور هم اگر صحنه های غیراخلاقی توی فیلماش داشته به خاطر حرفه و شغلشه خطاب به اون دوستی که می گفت اینا عفت ندارن
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/01/21
خانوم جین سیمور هنوز هم با وجود اینکه پیر شده بازم دوست داشتنیه من پزشک دهکده رو حتی یه قسمتشم از دست ندادم اکثر فیلماشم دیدم واقعا بازیگر خوبیه من که عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/04/15
این سریال هر قسمتش پر از نکته های اخلاقی بود یه سریال به سبک وسترن که واقعا جالب بود فقط حالا همه ی اینا یه طرف و بازیگرای خوشکلش هم یه طرف مخصوصا سالی که خیلی خوشکل و جذاب بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج