چهار فیلم از اکران نوروز خط خوردند
۸۳۹۲۵۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
۹۵۸۲ 
مقایسه گزینه های اکران نوروز ۹۸ که دوشنبه و سه شنبه گذشته از سوی شورای عالی اکران مطرح شد، نشان از آن دارد چهار فیلم شانس قرار گرفتن در این ماراتن جذاب را از دست داده اند.

بانی فیلم: مقایسه گزینه های اکران نوروز ۹۸ که دوشنبه و سه شنبه گذشته از سوی شورای عالی اکران مطرح شد، نشان از آن دارد چهار فیلم شانس قرار گرفتن در این ماراتن جذاب را از دست داده اند. این چهار فیلم عبارتند از: «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار، «سامورایی در برلین» ساخته مهدی نادری، «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب و «پیشونی سفید۳» ساخته جواد هاشمی.

چهار فیلم از اکران نوروز خط خوردند

به جز «سامورایی در برلین» که یک فیلم کمدی است، ساخته های آبیار و عبدالوهاب به ترتیب به خاطر فضای خشن و جدیشان بعید نبود که از میان گزینه های نوروز خط بخورند. حذف فیلم «پیشونی سفید۳» اما با وجود تاکید قانونی برای اکران دست کم یک فیلم کودکانه در نوروز از میان فهرست نامزدها کمی عجیب است. مگر اینکه شورای عالی اکران قید اکران فیلم کودکانه در نوروز را به کل بزند.

از سویی به نظر می رسد برای فیلم آبیار با توجه به توفیقاتش در فجر امسال زمان اکران مناسب دیگری در نظر گرفته شده باشد. بویژه که مدیران سینمایی نشان دادند نگاه ویژه ای نسبت به این فیلم دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج