رویترز از اهداف سفر روحانی به عراق گزارش داد
۸۴۱۰۲۹
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
۴۹۹۰ 
خبرگزاری رویترز با اشاره به سفر 'تاریخی' حسن روحانی به بغداد به نقل از پخش تلویزیونی سخنان وی نوشت که ایران مصمم است تا روابط برادرانه خود با کشور همسایه عراق را تحکیم بخشد.

ایرنا نوشت: خبرگزاری رویترز با اشاره به سفر 'تاریخی' حسن روحانی به بغداد به نقل از پخش تلویزیونی سخنان وی نوشت که ایران مصمم است تا روابط برادرانه خود با کشور همسایه عراق را تحکیم بخشد.

رویترز به نقل از سخنان امروز(دوشنبه) روحانی در فرودگاه مهرآباد نوشت: ما بسیار علاقه مندیم تا روابط خود با عراق به خصوص همکاری ها در حوزه حمل و نقل را گسترش دهیم. پروژه های مهمی داریم که در این سفر به بحث گذاشته می شوند.

رویترز همچنین به نقل از ایرنا نوشت که در جریان این سفر سه روزه، تعدادی توافقنامه در حوزه هایی همچون انرژی، حمل و نقل، کشاورزی، صنعت و سلامت به امضا خواهند رسید.

رویترز نوشت: از زمانی که رئیس جمهوری آمریکا اردیبهشت امسال این کشور را از برجام خارج کرد، سران کشور به دنبال گسترش روابط تجاری با همسایگان هستند.

دیگر امضاکنندگان توافق هسته ای تلاش کرده اند تا پس از خروج آمریکا آن را نجات دهند ولی تحریم های واشنگتن تا حد زیادی شرکت های اروپایی را از مراوده با ایران ترسانده است.

اروپایی ها وعده داده اند مادامی که ایران به توافق هسته ای پایبند باشد به شرکت ها برای تجارت با ایران کمک کنند. ایران نیز به نوبه خود تهدید کرده که اگر قدرت های اتحادیه اروپا از مزایای اقتصادی برجام حفاظت نکنند، از این توافق خارج خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/12/20
حقوق کارگران تامین اجتماعی چه شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
برادرم حالتومیفهمم ولی ببخشید منتظر هیچ خیری ازاین بی ..... نباشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
فردا برو بگیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج