سعید آقاخانی و علی صادقی در سریال نوروز ۹۸
۸۴۱۱۰۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
۱۰۷۵۹ 
تصاویر جدیدی از سریال نوروزی "ن. خ" به کارگردانی سعید آقاخانی منتشر شده و با تصمیم مدیران شبکه عنوان این سریال نوروزی تغییر نمی‌کند.

ایران آرت: مهدی فرجی، تهیه‌کننده مجموعه "ن.خ" درباره تغییر عنوان این سریال گفت: با تصمیم مدیران گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، قرار بود عنوان مجموعه "ن.خ" تغییر کند اما خوشبختانه با جلساتی که برگزار شد، این عنوان برای این مجموعه تلویزیونی نهایی و تصویب شد.

سعید آقاخانی و علی صادقی در سریال نوروز ۹۸

این تهیه‌کننده زمان پایان تصویربرداری این سریال ۱۶ قسمتی را که ۲۴ آذر ماه در اطراف تهران کلید خورده است، پایان سال دانست و افزود: مراحل فنی کار هم‌زمان با ضبط در حال انجام است و طبق پیش‌بینی که داریم تا سال نو تصویربرداری این سریال ادامه دارد.

سعید آقاخانی و علی صادقی در سریال نوروز ۹۸

تدوین این مجموعه هم‌زمان با ضبط توسط شیبان خاقانی انجام می‌شود و صادق آزمند آهنگساز و خواننده مطرح کردستان نیز به‌تازگی به‌عنوان خواننده و آهنگساز به این سریال پیوسته است.

سریال "ن.خ" به نویسندگی امیر وفایی درباره "نورالدین معتمد" و "امین"، کشاورزان شهری است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی، شریک تجاری‌شان فوت کرده و دچار مشکلات متعدد می‌شوند.

سعید آقاخانی و علی صادقی در سریال نوروز ۹۸

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضا حنیفی، رؤیا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و… از جمله بازیگران اصلی این سریال نوروزی هستند.

"ن.خ" کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ تولید می‌شود.

سعید آقاخانی و علی صادقی در سریال نوروز ۹۸