دو چهره رحمتی؛ کلین‌شیت‌ داخلی، گل‌های خارجی
۸۴۱۶۴۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۸
۳۸۵۱
مهدی رحمتی در دومین بازی آسیایی نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه‌دارد.

وب‌سایت نود: مهدی رحمتی، مرد کلین‌شیت‌های استقلال در بازی‌های آسیایی نتوانسته استحکام لازم را برای دروازه آبی‌ها ایجاد کند.

 رحمتی که این فصل در لیگ برتر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته این انتظار را بوجود آورد که با تجربه‌اش بتواند خاطرات تلخ آسیا را برای شفر و شاگردانش جبران کند. او در دو بازی اول اما در این کار ناموفق بوده و نه تنها نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگه‌‌دارد بلکه نتوانسته به تیمش کمک کند که برنده از میدان خارج شود.

مهدی رحمتی در این فصل در لیگ برتر 12 بار مانع از باز شدن دروازه‌اش شده است. این در حالی است که او فقط 16 بازی در لیگ انجام داده و بیشترین کلین‌شیت را با کمترین بازی نسبت به رقبایش یعنی بیرانوند و فروزان ثبت کرده است. مهدی رحمتی در 8 بازی آخر فقط یک گل دریافت کرده و آن گل هم روی ضربه استثنایی اشکان دژاگه بوده که شاید کمتر دروازه‌بانی می‌‌توانست آن را مهار کند.

آمار او در آسیا اما کاملا برعکس آمار داخلی‌اش است. رحمتی این فصل را در آسیا با 2 بازی، یک مساوی و یک باخت و 4 گل خورده شروع کرد. یعنی همانطور که از آسیا در دوره گذشته خداحافظی کرد. او در بازی‌های آخر استقلال در لیگ قهرمانان درون دروازه ایستاد. چهار بازی آخرش 7 بار دروازه‌اش را بازشده دید.

گلی که مهدی رحمتی در این بازی مقابل العین دریافت کرد آمار او در آزادی را هم خراب کرد. رحمتی از ابتدای شروع لیگ هجدهم در ورزشگاه آزادی طعم گل خوردن را نچشیده اما در اولین بازی که در آسیا در آزادی بازی کرد این رکوردش را هم از دست داد تا خاطرات خوشی از بازی‌های قاره کهن نداشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج