سایپا به یک قدمی قهرمانی لیگ‌ برتر والیبال رسید
۸۴۲۳۲۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
۴۹۳۷ 
تیم سایپا توانست با پیروزی در بازی نخست فینال لیگ‌برتر والیبال، به یک قدمی قهرمانی در این رقابت‌ها برسد.

ایسنا: از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ نخستین بازی فینال رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور پس از کش و قوس‌های فراوان به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و با حضور ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی برگزار شد که در پایان، تیم سایپا با نتیجه ۳-۱ مقابل شهرداری ورامین پیروز شد تا به یک قدمی قهرمانی لیگ‌برتر والیبال برسد.

ست اول این دیدار با برتری سایپایی‌ها آغاز شد و شاگردان پیکان اکبری توانستند اختلاف ۵ امتیازی را با حریف خود ایجاد کنند. بازیکنان شهرداری پس از وقت استراحت فنی اول تلاش زیادی برای جبران این نتیجه کردند اما با درخشش حمزه زرینی از تیم سایپا در پایان با حساب ۲۵-۲۲ نتیجه را واگذار کردند.

اما در ست دوم این بازی که دو تیم به صورت پایاپای پیش می‌رفتند، تیم شهرداری ورامین توانست استراحت فنی اول و تیم سایپا نیز توانست استراحت فنی دوم را از آن خود کند. در ادامه نیز دو تیم با امتیازات برابر پیش می‌رفتند اما در پایان این شاگردان رحمان محمدی‌راد بودند که با نتیجه ۲۶-۲۴ مقابل سایپایی‌ها به برتری رسیدند.

در ست سوم این بازی نیز دو تیم تا امتیازات ۱۰ نزدیک با یکدیگر پیش می‌رفتند اما از این امتیاز به بعد تیم سایپا اختلاف امتیاز را زیاد کرد و در پایان با حساب ۲۵-۱۷ در این ست به برتری رسید.

ست چهارم این بازی نیز با امتیازات خیلی نزدیک پیگیری شد اما در پایان این تیم سایپا بود که با حساب ۲۳-۲۵ به برتری رسید تا در مجموع سه بر یک پیروز بازی نخست فینال باشد.

بازی دوم فینال روز یکشنبه هفته آینده به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج