آکادمی سینمای ایتالیا از تیم برتون تجلیل می‌کند
۸۴۲۶۹۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
۱۸۴۵ 
تیم برتون جایزه افتخاری «دیوید دی دوناتلو» را یک روز پیش از اکران لایواکشن «دامبو» جدیدترین ساخته خودش در کشور ایتالیا دریافت می کند.

خبرگزاری صبا: تیم برتون جایزه افتخاری «دیوید دی دوناتلو» را یک روز پیش از اکران لایواکشن «دامبو» جدیدترین ساخته خودش در کشور ایتالیا دریافت می کند.

آکادمی سینمای ایتالیا از تیم برتون تجلیل می‌کند

تجلیل آکادمی سینمای ایتالیا از تیم برتونبه گزارش صبا به نقل از هالیوود ریپورتر، تیم برتون فیلمساز مشهور دنیا قرار است جایزه یک عمر دستاورد «دیوید دی دوناتلو» را برای تعالی سینما دریافت کند.

برتون این جایزه را در شصت و چهارمین دوره جوایز دیوید دی دوناتلو؛ بالاترین مراسم اهدای جوایز کشور ایتالیا دریافت می کند. جوایز دیوید دی دوناتلو از سوی آکادمی سینمای ایتالیا اهدا می شود و پخش آن را نیز کانال RAI۱ در روز ۲۷ مارس برعهده دارد.

برتون این جایزه را یک روز پیش از اکران لایواکشن «دامبو» جدیدترین ساخته خودش در کشور ایتالیا دریافت می کند.

«دامبو» که داستان یک فیل پرنده در سیرکی فرسوده است از بازیگران مطرحی چون اوا گرین، کالین فارل، مایکل کیتون، دنی دویتو، آلن آرکین و نیکو پارکر بهره می برد.

پیش از این یک بار برتون با فیلم «ماهی بزرگ» در سال ۲۰۰۴ نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی جوایز دیوید دی دوناتلو شده بود.

پیر دتاسیس رییس و دبیر هنری آکادمی سینمای ایتالیا در بیانیه اهدای این جایزه به برتون چنین نوشت: افتخار بزرگی برای ما است که جایزه افتخاری سال ۲۰۱۹ را به برتون یکی از بزرگترین نوآوران تاریخ سینما اهدا می کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج