داورزنی: ۱۰۰ درصد سهام سرخابی‌ها واگذار می‌شود
۸۴۳۲۷۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
۴۴۷۸ 
پس از پایان انتخابات فدراسیون ناشنوایان داورزنی: معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع انتخابات فدراسیون ناشنوایان گفت: مهران تیشه گران باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کند تا این فدراسیون بتواند در مسیر درستی گام بردارد.

ایسنا: محمدرضا داورزنی پس از انتخاب مهران تیشه گران به عنوان رئیس این فدراسیون افزود: من به مهران تیشه گران تبریک می‌گویم که با رأی اعضای مجمع توانست مسئولیت جامعه ناشنوایان را بر عهده بگیرد. همچنین از سایر دوستانی که احساس وظیفه کردند و در مسیر انتخاب ناشنوایان وارد شدند تشکر می‌کنم و معتقدم باید تیشه گران از ظرفیت علی مرادی نیز به نحو احسن استفاده کند.

وی گفت: فدراسیون ناشنوایان باید از ظرفیت‌های اعضای هیأت رئیسه و همچنین مصطفی کریمی رئیس پیشین این فدراسیون نهایت استفاده لازم را داشته باشد و در تأمین منابع مالی پشتش تنها به وزارت ورزش و جوانان گرم نباشد و از ظرفیت‌های سایر بخش‌ها به جز بخش دولتی نیز بهره‌مند شود.

داورزنی خاطرنشان کرد: ناشنوایان نیاز به ترحم کسی ندارند بلکه نیاز به احترام دارند و باید مانند سایر ورزشکاران مورد توجه و احترام قرار گیرند تا نیازهای آنان مرتفع گردد.

معاونت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی خاطرنشان کرد: ما باید تلاش کنیم در برخورد با جامعه ورزش ناشنوایان در هر شرایطی حامی آنها باشیم و با حساسیت بیشتری با این قشر برخورد کنیم. وقتی مسئولیت جایی را قبول می‌کنیم باید سنگ صبور آنها باشیم و با تحمل کارها را پیش ببریم تا ورزشکار ناشنوا احساس نکند با سایر ورزشکاران تفاوت دارد.

وی افزود: امروز آخرین مجمع سال ۹۷ بود. ما نباید کاری کنیم که در سال آینده ورزشکاران احساس ناامیدی و یاس داشته باشند. در چهار دهه گذشته استکبار جهانی سعی کرده شرایط را به گونه‌ای رقم بزند تا ما اینگونه احساس کنیم که در شرایط بد اقتصادی قرار داریم. ما باید بتوانیم در شرایط سخت ورزشکاران خود را آماده کنیم تا پیروز میدان شویم. اگر مسئولین صحبتی را مطرح می‌کنند که در جنگ اقتصادی قرار داریم به این معنا نیست که ما تسلیم دشمن شویم. ما در شرایط سخت می‌توانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. اگر تذکری داده می‌شود در حقیقت این تذکر به رؤسای فدراسیونهاست تا تلاش خود را برای تأمین منابع مالی بیشتر کنند و منابع را به درستی مدیریت کنند.

داورزنی تصریح کرد: باید برنامه‌های خود را طوری مدیریت کنند که به هیچ کدام از برنامه‌ها آسیبی وارد نشود و جایی که نیاز به هزینه است منابع خود را هزینه کند و در حقیقت حداقل ۱۰ تا ۱۵ درصد از هزینه‌های فدراسیون را صرف هزینه‌های جاری کند. آنها باید بتوانند اصل مأموریت خود را انجام دهند و از تمام ظرفیت‌ها به درستی استفاده کنند.

وی در پایان گفت: ما باید بتوانیم در جنگ نابرابر پیروز شویم و با برنامه ریزی درست بتوانیم از تمام ظرفیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم تا بتوانیم برنامه‌ها و اهداف خود را به درستی پیش ببریم. این فدراسیون باید به شعارهایی که توسط ورزشکاران داده می‌شود نظارت کند تا در چند ماه آینده مسیری را برای آنها ترسیم کند تا جوابگوی نیاز ورزشکاران باشد. مجموعه فدراسیون باید از ظرفیت قانونی مجمع به خوبی استفاده کند. مجمع یک کار نمایشی نیست بلکه رئیس فدراسیون باید در مجمع بعدی پاسخگوی اعضای مجمع باشد.

داورزنی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: این که بعضی‌ها می‌گویند در ابتدا پنج درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس واگذار می‌شود، این طور نیست بلکه سهام این دو باشگاه باید صد درصد واگذار شود در غیر این صورت این دو باشگاه با مشکل مواجه می‌شود.
وی افزود : وزارت ورزش و جوانان برای جذب مربی و سرمربی فدراسیون فوتبال در سال آینده بودجه جداگانه ای اختصاص نمی‌دهد و همانند سایر فدراسیون‌ها تنها بخشی از بودجه فدراسیون فوتبال را پرداخت خواهد کرد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/12/26
مگه قرار نبود قبل از سال واگذار شوند
Germany
15:32 - 1397/12/26
روح مرحوم قل مراد شاد و یادش گرامی باد حرف حق گفتی
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/12/26
باید نابود شن که فساد فوتبال به میزان بسیار زیادی پشت این دو تیم پنهان شدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج