کارگردان «گرگ و میش»‌: برخی سریال می‌بینند که فقط سوتی بگیرند
۸۴۳۴۸۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
۶۱۴۰ 
همایون اسعدیان می گوید : یک عده هستند که پای تلویزیون سریال را ضبط می‌کنند یک بار هم با دور کند می‌بینند که سوتی بگیرند. این‌ها اصلا لذتی از دیدن یک سریال نمی‌برند. دنبال این هستند که بگویند فلان‌جا پلاک ماشین فرق می‌کرد و ... قطعا ما از این سوتی‌ها زیاد داریم و من منکرش نمی‌شوم.

خبرآنلاین: همایون اسعدیان کارگردان سریال «لحظه گرگ و میش» درباره اینکه انتقادهایی که به این سریال می شود را مطالعه می‌کند یا خیر توضیح داد.

او با تاکید بر اینکه انتقادها به دو دسته تقسیم می‌شوند، گفت: «انتقاداتی که به سریال می‌شود را می‌توانید دسته‌بندی کنید.

یک عده هستند که پای تلویزیون سریال را ضبط می‌کنند یک بار هم با دور کند می‌بینند که سوتی بگیرند. این‌ها اصلا لذتی از دیدن یک سریال نمی‌برند. دنبال این هستند که بگویند فلان‌جا پلاک ماشین فرق می‌کرد و ... قطعا ما از این سوتی‌ها زیاد داریم و من منکرش نمی‌شوم.

یک عده دیگری هم دنبال این هستند که بگویند شما نگاهی را تبلیغ می‌کنید که با نگاه یک عده محدودی فرق می‌کند. اینجا اختلاف اساسی داریم.»

این کارگردان ادامه داد: «من نگاهی را ترویج می‌کنم که نگاه من است و من بیانگر نگاه هیچ گروه یا دسته خاصی نیستم. قرار هم نیست سبک زندگی خاصی را در تلویزیون بخواهم تبلیغ کنم.

اینجا است که می‌گویند این سریال کلمبیایی است و شبیه جم است و ... عده دیگری هم هستند که مثلا با رابطه عشقی یاسمن و حامد جلو آمدند و فکر می‌کنند من این سریال را ساختم که مثلا این قصه عشقی را نشان بدهم. نه هدف من این نبود. من می‌خواستم داستان یک خانواده را بگویم که یک بخش آن قصه عشقی دختر خانواده است.»

اسعدیان با بیان اینکه برای تمامی اتفاقات سریال فکر شده است، بیان کرد: «بعضی وقت‌ها از بعضی اظهارنظرها حرص می‌خورم. ما برای هرکدام از اتفاقات سریال فکر کردیم و دلیل داریم. برای من می‌نویسند چه کسی به تو مدرک کارگردانی داده؟

اولا که من دانشجوی اخراجی‌ام و مدرک کارگردانی ندارم و کارگردانی را از سیزده، چهارده سالگی ذره ذره یاد گرفتم ولی فکر نمی‌کنم کار ما آنقدر هم بد باشد که اینگونه درباره‌اش بنویسند. یک عده هم تحلیل‌هایی درباره سریال دارند که حالم را خوب می‌کند. یک مقدار از لایه رویی قصه فراتر رفتند و سعی کردند لایه‌های دیگری از کار را ببینند.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/12/26
اخه این سریالن که شما میسازین؟افتضاح و تکراری!
بیخود نیست مردم دیگه پای تلویزیون نمی شینن.
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1397/12/26
من به شخصه به اقای اسعدیان خسته نباشید میگم و به نظرم شاید اولین سریال تلویزیونی بوده که تونسته بخش کوچیکی از فساد تو جامعه پزشکی و همچنین فسادی که بعد از جنگ به واسطه شرکت در اون خیلیا دارن انجام میدن رو نشون بده و به نظرم جا داشت حتی با شدت بیشتری به این دوطیف از مردم جامعه انتقاد بشه چرا که دارن باعث رنج و عذاب و حسرت مردم عادی میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
دقیقا...یک نفر جرات کرد از این قشر خاص انتقاد کنه...خیلی ها زمان جنگ جون و جوونی شون رو دادن...ولی به هر حال یک عده ای هم از این موقعیت شون سواستفاده کردن...خودشون یا فرزندانشون ناعادلانه پیشرفت کردن...
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/12/26
دمت گرم، من که با سریالت حال کردم. کاستی، اندک کج سلیقیگی و کمبودهای پرداختی هم موجود بود اما منی که فیلم بینم و تئاتر خوندم باهاش ارتباط برقرار کردم. درضمن خیلی ایرانی بود!!! مخصوصا منی که تهرانی بودم با بعضی مسائلش بیشتر احساس نزدیکی داشتم.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/12/26
آقای اسعدیان خسته نباشی سریال خوبی بود خیلی جالب بودخصوصن دهه شصتی بوداز رزمندگان اسلام شهیدان عزیز وزندگی روزمره ۷۰و بقیه سالها،درود به شرفت خسته نباشی مدرک مهم نیست کارمهمه،دکترفوق دکتر زیاد داریم بکارنمیان
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/12/27
نه جناب اسعدیان روی چه معیاری پسران وپدران آشناتون اومدن توفیلم هیچ! ستاره های یک شب معروف می شوند(حال به هردلیل!)هیچ
ولی سناریو تکراری حرافی زیاد وشخصیت ها خلاف واقع ۱۸۰درجه به خاطر معروف شدن ودرآینده نقش خوب گرفتن (یوسف یاحسینی)به واسطه دوستی بااسعدیان نقش کلیدی می گیرند!
دریک کلام خواسته اندبعضی نقش هارابخاطرپارتی بزرگ کنند.
هدف فیلم فقط ستاره سازی آخر فیلم گنگ ونامفهوم مثل عاقبت اون شرکت کلاه بردار(اوتادی)مشخص نشد.
تکلیف دوست پسر دختردکتر روشن نشد!
برادرمنشی دکترکه زنش شده طبق گفته های اول فیلم ولنگاربود ولی بعدا حامی مادرش برخلاف خواهرش
وخلاصه به نظرم خواستند یک فیلمی رابه آخرسال برساندوترجیحا باستارگانی که خواستند بسازند واحتمالا مثل پشت پرده سینما رسیدبازی رابابرگه سفید امضا ازشون گرفته اند!
Canada
00:11 - 1397/12/27
اینا سه ریال نیستند که پخش میشن ، دو ریال نیستند چه برسه به یک ریال .
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/12/27
یعنی انقدر مهمی؟ چه تحفه ای هستی که بخوان ازت سوتی هم بگیرن؟ خودتو خیلی دست بالا گفتی
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1397/12/27
با وجود اینکه من سریال های تلویزیونی رو زیاد نمیبینم ولی باهاشون موافقم
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1397/12/27
به نظرم سریال خوبی بود و ارزش دیدن رو داشت من که لذت بردم
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1397/12/27
اگه سریال خوب باشه سوتی به چشم نمیاد ، سریال ضعیفی بود و از همه بدتر توهین به شئور مخاطب در مورد مسائل حقوقی بود
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1397/12/27
سریال تو مفت نمی ارزه.هیچ نکته اموزنده نداره هیچ سراسر بد اموزیه
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1397/12/27
راستی دوست عزیزچرااکثرا غذاشون یاماکارونی بودیاکوکوسبزس
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1397/12/27
فیلم جذاب نبود بازیگرانشان حتی معروف ترینشان خیلی بد بودن.
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/12/27
دختر لات بی اخلاق دختر ی که اعمال شنیع وزنا انجام داد ودزدی کرد وقتل انجام داد شخصیت پستی داشت قهرمان داستان بود وهنگامی که از زندان بیرون شد انگار از مکه برمیگشت یا قهرمان المپیک بود .واقعا این واقعیت زندگی یک ایرانی ومسلمان هست.یا نویسنده توهمچین خانواده ای بزرگ شده که عادی شده براش از نظر جامعه اون دختر حقش زندگی تواون رفاه نبود ونباید ازاد میشد خیلی بداموزی داشت خجالت بکشه کل عوامل این سریال .چه معنی داره دختر دوست پسر بگیره جای خلوت بره و.....شرم باد
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1397/12/27
دمت گرم اسعدیان واقعا سریال خوبی بود همه چیزرو درنظر کرفته بودی وواقعا یه سریال ایرانی بود ماکه خانوادگی ماهواره داشتیم این سریال رو تا اخر دیدیم ولدت بردیم . ازاین سریالهای ابکی ماهواره حالم بزن دیگه نگاه نمیکنیم راسیاتش بستیم دیگه جم رو
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1397/12/27
اخه بنده خدا شما اومدی در سطح رسانه ملی سریال ساختی اصلا نباید تو سریالت سوتی بدی اگه قرار به سوتی باشه همه میتونن بیان سریال بسازن
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/12/27
چرا مثل گنجشک فقط یک شاخه درخت رو می‌بینید یک لحظه عقاب باشید و نگاه از اوج داشته باشید تا خیلی چیزهای دیگر که کمی دورتر هستند را ببینید
United Arab Emirates
11:17 - 1397/12/27
بعدازمدت ها سریال خوبی از تلویزیون پخش شد،به هرحال هرکاری کاستی هایی داره،خسته نباشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج