واکنش فرمان‌آرا پس از تماشای «آشغالهای دوست داشتنی»
۸۴۳۶۸۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
۳۱۸۵ 
بهمن فرمان آرا پس از تماشای فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» با اشاره به عدم نمایش فیلم در چند سال گذشته گفت: به هیچ وجه توقیف چند ساله‌ی این فیلم را درک نمی کنم.

ایسنا: بهمن فرمان آرا پس از تماشای فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» با اشاره به عدم نمایش فیلم در چند سال گذشته گفت: به هیچ وجه توقیف چند ساله‌ی این فیلم را درک نمی کنم.

واکنش فرمان‌آرا پس از تماشای «آشغالهای دوست داشتنی»

این کارگردان سینما ادامه داد: فیلم اخیر محسن امیریوسفی را به تازگی دیدم، فیلم بسیار خوبی بود و کارگردانی درجه یکی دارد.

او ادامه داد: مسائلی که این فیلم مطرح می‌کند، مسائلی است که خیلی از افراد مملکت با آن درگیر هستند و علاقه‌مند آن را مطرح کنند.

فرمان آرا با بیان اینکه "هیچ زمانی سانسور را درک نکرده است"، ادامه داد: همچنین دلایل سانسور را هم برای جلوگیری و پیشگیری از نمایش یک اثر هنری درک نمی‌کنم.

فرمان‌آرا با اشاره به بازی‌های خوب بازیگران فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» از شیرین یزدان‌بخش به عنوان بازیگری که بازی فوق العاده دارد نام برد و گفت: ای کاش این فیلم در رقابت جشنواره‌ی فیلم فجر شرکت می‌کرد تا بازی بازیگران علی الخصوص شیرین یزدان بخش دیده می‌شد.

این کارگردان با اشاره به نامه ای که چند وقت قبل به وزیر ارشاد نوشته‌ است، ادامه داد: در نامه‌ای که به وزیر ارشاد نوشتم گفتم که ما در روزنامه‌ها و جراید بارها درباره آشغالهای منفور که مال مردم را خورده‌اند، می خوانیم حالا در این فیلم با کاراکترهایی مواجه هستیم که باید درباره‌ی آنها حرف بزنیم و اینها آشغال نیستند و ما باید آنها را دوست داشته باشیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج