پیشنهاد افزایش ۱۳ درصدی تعرفه‌های پزشکی
۸۴۳۷۱۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
۲۷۳۸
رئیس کل سازمان نظام پزشکی نیز گفت: با پیشنهاد نظام پزشکی برای تعرفه های پزشکی سال 98 که از سوی شورای عالی بیمه به دولت فرستاده شده است، حدود 13درصد افزایش هزینه خدمات سلامت پیشنهاد شده است.

خبرگزاری ایرنا: رئیس کل سازمان نظام پزشکی نیز گفت: با پیشنهاد نظام پزشکی برای تعرفه های پزشکی سال 98 که از سوی شورای عالی بیمه به دولت فرستاده شده است، حدود 13درصد افزایش هزینه خدمات سلامت پیشنهاد شده است.

محمدرضا ظفرقندی، افزود: رشد تعرفه پزشکی سال 98 در شورای عالی بیمه به تصویب رسیده است و وزیر بهداشت هم تغییراتی را در این تعرفه ها اعمال خواهد کرد و با این تغییرات را به دولت ارائه کرده است.

وی ادامه داد: در این یکی دو روز باقیمانده از سال، قاعدتا در دولت باید تصمیم گیری شود و باید مصوبه نهایی از سوی دولت اعلام شود، اطلاع دارم که این موارد به دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری ارائه شده است که باید ارزیابی و اعلام شود.

ظفرقندی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید تعرفه ها تا پایان فروردین 98 اعلام شود،گفت: فکر می کنم بر اساس وعده وزیر بهداشت زودتر از این زمان باشد و شاید هم در همین هفته یا هفته آینده باشد.

وی خاطرنشان کرد: در تعرفه پیشنهادی در مجموع افزایش هزینه بخش سلامت حدود 13 درصد پیشنهاد شده است که توسط شورای عالی بیمه به دولت هم اعلام شده است.

ظفرقندی افزود: پیش از این 15درصد افزایش پیشنهاد شده بود اما در حال حاضر این افزایش 13 درصد پیشنهاد شده است که در ابعاد مختلف در زیر مجموعه های خدمات مختلف پزشکی فرق می کند و به عنوان مثال در بخش هتلینگ ممکن است این رشد تعرفه بالاتر باشد، اما در بخش دارو همان حدود 13درصد است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/12/27
ولله این پولها خوردن نداره شما نانتان را تو خون مردم میزنید و میخورید مسئولین هم برای بقای خودشان هیچ وقت مخالفت نمیکنن مریض درد خودش کمه که درد بی پولی و نداری بهش اضافه میکنید پزشکان ما واقعا مسلمان هستند آیا به قسمی که خوردن عمل میکنن؟
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
والله به جرات میگم اکثر دکترا اعتقادی به اسلام ندارند ولی فقط مسلمان را میچاپند.
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1397/12/27
خوبه هر صنفی برای خودش تعرفه ها را بالا میبرد دولت هم فقط نگاه میکند البته به دولت مالیات بدهد هر کی هر کاری خواست انجام دهد
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/12/27
به خدا ریس جمهور و وزیرانش دارن در حق این ملت ظلم میکنن اینها دلسوزان این ملت نیستن فقط به فکر جیب های خود و خانواده هاشون هستن ....باید با صدای بلند بگیم ای خدا کجایی به فریاد دل این ملت برس
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1397/12/27
این تعرفه ها خون بیمار که شما می خورید بخورید و لذت ببرید آخر خدایی هم هست
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/12/27
انصافا مگه دکتر چقد زحمت میکشه برای معالجه یک بیمار ، چقد انرژی یا برق و قلم کاغذ استفاده مصرف میکند ، چقد وقت برای هر بیمار میگذارد، درس خوانده درست ، هزینه کرده درست، ولی خب همه این موارد طی یک یا دوسال تمام هزینه های مصرف کرده را بدست می اورد چرا این همه ویزیت دکتر باید بالا باشه مردم از کجا این همه پول دوا دکتر بیاورند؟
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1397/12/28
همین الان هم تعرفه ها خیلی گرونه. دلتون به حال مردم نمیسوزه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج