کشف محموله ۱۸ تنی پیش ساز هروئین در هرمزگان
۸۴۳۸۳۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
۳۲۰۰
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف محموله 18 تنی پیش ساز هروئین در استان خبر داد و گفت: اقدامات پلیسی در جهت شناسايي و دستگيري افراد مرتبط با این پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد.

خبرگزاری فارس: عزیزاله ملکی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر در پوشش کالای گمرکی اقدام به ورود پیش‌ساز مواد مخدر از طریق بنادر استان و ترانزیت به کشورهای همسایه شرقی می‌کنند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با همکاری گمرک بندر شهید رجایی در بازرسی از تعدادی کانتینر حاوی مواد شیمیایی به یک دستگاه کانتینر که طی اسناد گمرکی «اسید کلراید» اظهار کرده و به دلایل نامعلومی قصد مرجوعه کردن محموله را از بندر شهید رجایی داشت مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه برابر اظهارنامه می‌بایست این کانتینر حاوی 18 تن اسید کلراید باشد، اظهار داشت: طی نمونه‌برداری از محموله مشخص شد بر خلاف شرح کالای اظهار شده، کانتینر موصوف حامل 18 تن پیش‌ساز مواد مخدر هروئین است.

ملکی با تأکید بر اینکه برابر ماده 40 قانون مبارزه با مواد مخدر کانتینر مذکور پس از تنظیم صورت جلسه و با هماهنگی مقام قضائی پلمپ شد، خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی در جهت شناسایی و دستگیری افراد مرتبط با این پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج