احتمال آبگرفتگی گنبدکاووس بر اثر سرریز سد‌ها
۸۴۴۱۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
۵۵۵۱ 
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان با رد شایعات آسیب رسیدن به سدهای بوستان و گلستان گفت:آبگرفتگی شهرستان گنبد کاووس به علت سر ریز شدن سدهای بوستان و گلستان دور از انتظار نیست و ستاد بحران برای کاهش خسارات حوادث احتمالی در حال بررسی موضوع است.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان با رد شایعات آسیب رسیدن به سدهای بوستان و گلستان گفت:آبگرفتگی شهرستان گنبد کاووس به علت سر ریز شدن سدهای بوستان و گلستان دور از انتظار نیست و ستاد بحران برای کاهش خسارات حوادث احتمالی در حال بررسی موضوع است.

 علی نظری ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد بحران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آبگرفتگی شهرستان گنبد کاووس به علت سر ریز شدن سدهای بوستان و گلستان دور از انتظار نیست و ستاد بحران برای کاهش خسارات حوادث احتمالی در حال بررسی موضوع است.

وی افزود: حجم ذخیره آب در سد بوستان 37 میلیون مترمکعب و در سد گلستان 48 میلیون متر مکعب است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان اظهار کرد: هم‌اکنون در سد بوستان بیش از ظرفیت و در سد گلستان حدود 2 برابر آب وارد شده و در حال ورود به شهر گنبدکاووس است.

نظری با بیان اینکه سد گلستان، سالم است و مردم آرامش خود را حفظ کنند، افزود: برای پخش سیلاب در دشت استاندار گلستان در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران استان در گنبدکاووس مجوز ایجاد فیوز یا همان راه‌های فرعی انتقال آب را صادر کرده است.

از ساعاتی پیش شایعاتی مبنی بر ترک برداشتن سد گلستان و خطرات آن در فضای مجازی منتشر شده بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج