یوونتوس، پا را از روی گاز برندار!
۸۴۴۲۱۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
۳۹۷۶ 
یوونتوس در روز یکشنبه شکست غیرمنتظره ای را برابر جنوا متحمل شد.

وبسایت نود: به نقل از آاس، بعد از گذراندن هفته ای جادویی و خاطره انگیز که در آن یوونتوس با هت‌تریک کریس رونالدو شکست برابر اتلتیکومادرید را جبران کرد و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید، آن ها در این آخر هفته سقوط سختی را تجربه کردند.

یوونتوس که روز یکشنبه به جنوا رفته بود، در روزی که کریس رونالدو مشغول استراحت بود با 2 گل مغلوب حریف خود شد تا بالاخره آخرین تیم شکست ناپذیر لیگ های معتبر اروپایی نیز تسلیم شود. با این حال، این شکست خللی در روند شاگردان مکس آلگری ایجاد نخواهد کرد.

یوونتوس همچنان 15 امتیاز با نزدیک ترین تعقیب کننده اش، ناپولی، فاصله دارد و کمتر کسی در هشتمین اسکودتوی متوالی بیانکونری تردید دارد. اما یوونتوس در راه این قهرمانی می‌تواند 3 رکورد را تغییر دهد.

یووه بعد از گذشت 28 هفته از رقابت های فصل 19-2018، 75 امتیاز کسب کرده و 10 بازی نیز در پیش دارد. رکورد بیشترین امتیاز در طول یک فصل در تاریخ سری آ در اختیار یوونتوس آنتونیو کونته در فصل 14-2013 با 102 امتیاز است. پیروزی در هر 10 بازی باقی مانده شاگردان آلگری را به امتیار 105 خواهد رساند و 9 برد و یک تساوی، آن ها را 103 امتیازی خواهد کرد.

رکورد بعدی مربوط به زودهنگام ترین قهرمانی است. رکورد سریع ترین قهرمانی در سری آ متعلق به اینتر فصل 07-2006 است که پنج هفته زودتر از پایان رقابت ها قهرمانی خود را مسجل کرد. اگر همه چیز مطابق خواسته بانوی پیر پیش برود، یووه می‌تواند 6 یا 7 هفته زودتر جشن قهرمانی را بر پا کند. البته باقی ماندن همین اختلاف 15 امتیازی، یوونتوس را همانند اینتر در فاصله 5 هفته تا پایان به قهرمانی خواهد رساند. (با توجه به مزیت بازی رودررو)

2 گلی که یوونتوس در ورزشگاه لوییجی فراریس دریافت کرد، شمار گل های خورده یووه در فصل 19-2018 را به عدد 19 رساند. البته این کاری بسیار غیرممکن به نظر می‌رسد اما چنانچه یووه تا پایان فصل هیچ گلی را دریافت نکند، می‌تواند رکورد کمترین گل خورده در طول یک فصل را از آن خود کند. این رکورد با 20 گل مشترکا در اختیار یوونتوس فصل های 12-2011 و 16-2015 است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج