فیفا به سود ایران رای نمی‌دهد
۸۴۵۰۱۴
۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۱۲۵۲۸ 
فدراسیون فوتبال جهان (فیفا) به رغم دریافت رونوشت مکاتبات فدراسیون فوتبال ایران با باشگاه شارلوا و عدم حضور یونس دلفی در اردوی تیم زیر 23 سال ایران رایی را به سود ایران صادر نخواهد کرد.

ورزش سه: فدراسیون فوتبال جهان (فیفا) به رغم دریافت رونوشت مکاتبات فدراسیون فوتبال ایران با باشگاه شارلوا و عدم حضور یونس دلفی در اردوی تیم زیر 23 سال ایران رایی را به سود ایران صادر نخواهد کرد.

بر اساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال ایران یونس دلفی در تماس با اردوی تیم امید مصدومیت خود را تایید کرد و باشگاه شارلوا هم مدارک مستندی در مسیر تایید مصدومیت یونس دلفی به فیفا ارایه داده است. البته طبق قانون باشگاه بلژیکی می بایست به یونس دلفی اجازه حضور در اردوی تیم امید را می داد اما با توجه به مصدومیت این بازیکن و تاکیدی که برای طی شدن سریع دوران نقاهت این بازیکن دارد با سفر وی به تهران مخالف کرده است.

البته فیفا مایل است دو طرف را ترغیب به همکاری بیشتر در ماه های آینده کند و در این باره رایی را به ضرر تیم شارلوا صادر نخواهد کرد.

تیم امید درگیر بازی های مقدماتی در تهران است و در صورت صعود حتما از یونس دلفی در بازی های نهایی بهره خواهد برد. بازی هایی که با حضور 16 تیم برتر بازی های مقدماتی در تایلند برگزار می شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج