حکم سه قاچاقچی میلیاردی صادر شد
۸۴۶۰۴۹
۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
۶۸۵۳ 
مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: حکم سه نفر قاچاقچی میلیاردی کالا در این استان صادر شد.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: حکم سه نفر قاچاقچی میلیاردی کالا در این استان صادر شد.

علی اکبر مختاری افزود: این قاچاقچیان به جرم قاچاق توتون ، سیگار و تنباکو دستگیر و از انبار آن ها بیش از 85 هزار کارتن کالای قاچاق مربوطه کشف شد.

وی اضافه کرد: قاچاقچیان به حدود 270 میلیارد ریال محکوم شدند.

مختاری خاطرنشان کرد: اجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق و قاچاق کالا به صورت ویژه دراین استان درحال اجرا است.

وی گفت: از فعالان بخش واردات، انبار، توزیع، خرید و فروش بخصوص تجار و صنوف مرتبط درخواست می شود نسبت به رعایت قوانین و مقررات موضوعه از جمله قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز وهمچنین رعایت ضوابط گمرکی و توزیع فروش کالاهای قاچاق توجه داشته باشند.

وی یادآورشد: در صورت مشاهده تخلف ، علاوه بر ضبط کالاها، وسایل حمل و نقل و همچنین انبار یا مکان نگهداری و عرضه، مالکان و حاملان کالاها را به پرداخت جزای نقدی سنگین و سایر مجازات های قانونی محکوم می شوند.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/01/08
فکر کردند برای کاری داره ده برابر این پول را از جیب جوانهای مردم در می آورند دست قاچاق چی را باید قطع کرد جریمه نقدی تا حالا چه دردی را دوا کرده جز این است که پولها ی گرفته شده معلوم نیست کجا هزینه میشود
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/01/08
فقط جریمه !!!!!ما هم برویم کالا انبار کنیم ، کشور هرته .
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/01/08
باید ریشه ها خشک بشود وگنه تنه را بزنید وشاخ وبرگ دیگه میاد بالا
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/01/08
جریمه نقدی دردی را دوا نمیکند مجازات قاچاقچی باید فقط از نوع پول نباشد باید مانند دزد با آنها رفتار شود تا بقیه به فکر قاچاق نیفتند.شما را به خدا ریشه این از خدا بیخبر ها را خشک کنید.اینها از دشمن بدترند بادشمن همدستند دارند کشور را نابود میکنند.نباید در مقابل آنها کوتاه آمد.درشرایط سخت ملت به فکر انباشت ثروت برای خود و هفت پشت خود هستند.باید قانونی تصویب شود تا این قاچاقچیان مانند شرایط جنگی بعنوان خائن به کشور محاکمه شوند.
United Arab Emirates
01:32 - 1398/01/09
وقتی دولت به بهانه اینکه مردم سیگار نکشند دخانیات رو گران میکنه چجوری میخواد با قاچاق سیگار مقابله کنه اگر راست میگن دلشان بحال مردم بخصوص جوانها میسوزه کارخانه های تولید دخانیات رو تعطیل کنن بعد بگن واردات سیگار جرم داره آخه مگر یه قاضی معتاد میتونه یه معتاد رو محاکمه کنه .
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/01/23
اینها را سیخ داغ بهشان فرو کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج