آزادی ۲۲ ملوان ایرانی بازداشت شده در پاکستان
۸۴۶۱۲۶
۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
۱۱۳۹۷ 
سومین گروه از ملوانان ایرانی شامل 22 نفر که چندی پیش به دلیل ورود غیرارادی به آبهای پاکستان بازداشت شده بودند، با پیگیری سرکنسولگری ایران در شهر بندری کراچی آزاد و به میهن اسلامی بازگشتند.

انتخاب: سومین گروه از ملوانان ایرانی شامل 22 نفر که چندی پیش به دلیل ورود غیرارادی به آبهای پاکستان بازداشت شده بودند، با پیگیری سرکنسولگری ایران در شهر بندری کراچی آزاد و به میهن اسلامی بازگشتند.

 همزمان با ایام عید نوروز، 22 ملوان ایرانی بازداشت شده از سوی گارد ساحلی پاکستان، با تلاش و پیگیری های نمایندگی کشورمان در کراچی و همچنین مساعدت مقام های محلی آزاد و از طریق پرواز ایران ایر به تهران عزیمت کردند.

ملوانان آزاد شده حدود 5 ماه پیش به طور ناخواسته وارد آب های ساحلی پاکستان شده بودند و در این مدت در بازداشت بسر بردند.

این سومین گروه از ملوانان زندانی در دو سال اخیر است که با تلاش و پیگیری های سرکنسولگری کشورمان در کراچی آزاد شدند.

پیش از این نیز در دو مرحله 19 ملوان ایرانی دیگر آزاد شده بودند.

در دو سال گذشته با اقدامات و هماهنگی های سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کراچی، 50 شهروند ایرانی محبوس در زندان های ایالت سند پاکستان آزاد شده و به میهن اسلامی بازگشته اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/01/08
ورود غیر ارادی رو خوب اومدی
چطور نزدی ورود غیرقانونی؟؟

اگ ما صیادان پاکستانی رو دستگیر میکردیم
می نوشتید ورود غیر قانونی ...
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1398/01/08
آنها هم وطن های ما را چندین ماه ویا سال بخاطر خرابی قایق سرگردان در اب یا راه دریا را اشتباه یا کم شدن در دریا که به سواحل انا وارد شدن را زندان می کنند محکم سنگین زندان به آنها می دهند ولی در ایران چی کت و شلوار تن نظامی های امریکا که برای جاسوسی وارد ابهای ایران شدن با بدرقه ریس جمهور به کشورشان رفتن قایق های سر گردن درآب های ایران را کمک قایق انها.ر ا درست چند روز پذیرای می کنند اجازه می دهند بروند باید همان رفتاری که همسایگان ما ما دارند با آنها داشته باشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج