خون‌ریزی مغزی شوماخر را به کُما برد
۸۴۶۲۱
۰۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶
۶۸۴۷
حادثه تلخ برای اسطوره فرمول‌ یک
اسطوره رقابت‌های فرمول یک جهان در اثر ضربه‌ای که به سرش وارد شده دچار خونریزی مغزی شده و در وضعیت حادی به سر می‌برد.
خبرگزاری تسنیم: اسطوره رقابت‌های فرمول یک جهان در اثر ضربه‌ای که به سرش وارد شده دچار خونریزی مغزی شده و در وضعیت حادی به سر می‌برد.

مایکل شوماخر قهرمان 7 دوره رقابت‌های فرمول یک جهان و رکورددار کسب قهرمانی متوالی در این مسابقات در روزی که برای اسکی روی برف به دامنه‌های آلپ در فرانسه رفته بود، دچار حادثه شد.

به گزارش روزنامه دیلی‌میل انگلیس راننده آلمانی پیشین تیم‌های فرمول یک فراری و مرسدس در اثر این حادثه دچار خونریزی مغزی شده و در حالت کُما به سر می‌برد.

این اتفاق در شرایطی برای شوماخر 44 ساله که همراه با پسر 14 ساله‌اش به این پیست اسکی رفته بود رخ داده است که طبق گفته شاهدان حادثه او حتی کلاه ایمنی به سر داشته اما شدت ضربه وارد به سرش پس از برخورد با یک صخره باعث خونریزی مغزی‌اش شده است.

به دنبال رخ دادن این حادثه شوماخر به وسیه هلی‌کوپتر به نزدیک‌ترین بیمارستان در فاصله 80 مایلی شمال‌غرب محل حادثه انتقال داده شد و این در شرایطی بود که او در آن لحظه هنوز به هوش بود اما طبق گزارشی که بعدها پزشکان بیمارستان اعلام کردند وضعیت اسطوره فرمول یک رفته رفته رو به وخامت رفته تا اینکه او بیهوش شده است.

طبق گفته مسئولان دلیل رخ دادن این حادثه برای شوماخر آن بوده که او خارج از محدوده پیستی که برای اسکی‌بازان در نظر گرفته شده است مشغول اسکی بوده است.


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج