جدیدترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی
۸۴۶۷۷۸
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
۱۲۳۵۰ 
اکران فیلمهای نوروزی در حجالی وارد هفته دوم شده که فروش سه فیلم رحمان ۱۴۰۰، متری ششو نیم و چهار انگشت به‌صورت محسوسی افزایش پیدا کرده است.

خبرگزاری ایلنا: اکران فیلمهای نوروزی در حجالی وارد هفته دوم شده که فروش سه فیلم رحمان ۱۴۰۰، متری ششو نیم و چهار انگشت به‌صورت محسوسی افزایش پیدا کرده است.

 اکران فیلمهای نوروزی از ۲۵ اسفند سال ۹۷ با نمایش ۷ فیلم آغاز شده است و هرچند فیلمهای در حال اکران در هفته اول فروش خوبی نداشتند اما در هفته دوم تعطیلات نوروز استقبال از انها افزایش پیدا کرده است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی

فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ به کار گردانی منوچهر هادی به دراختیار داشتن ۱۳۸ سینما به فروشی حدود ۹ میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومان دست یافته است و فیلم سینمایی متری شش و نیم به کارگردانی سعید روستایی با در اختیار داشتن ۱۳۸ سینما به فروشی حدود ۶ میلیاردو و ۷۰۰ میلیون تومان دست یافته است متری شش و نیم به دلیل زمان ۱۳۰ دقیقه‌ای از تعداد سانسهای کمتری نسبت به فیلمهای دیگر برخوردار است.

فیلم سینمایی چهار انگشت به کارگردانی حامد محمدی نیز با در اختیار داشتن ۹۰ سالن سینما به فروشی حدود ۲ میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی زندانی‌ها ساخته مسعود ده نمکی به در اخیتار داشتن ۱۱۷ سالن سینما به فروشی حدود یک میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان، فیلم پیشونی سفید ۳ به کار گردانی سید جواد هاشمی به در اختیار داشتن ۱۱۴ سالن سینما به فروشی حدود ۷۲۵ میلیون تومان ، فیلم سینمایی ژن خوک ساخته سعید سهیلی با در اختیار داشتن ۶۷ سالن سینما به فروشی حدود ۶۰۳ میلیون تومان، فیلم سینمایی غلامرضا تختی با در اختیار داشتن ۹۲ سالن سینما به فروشی حدود ۵۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج