ارائه تسهیلات ویژه به سیل‌زدگان شیراز تعلق می‌گیرد
۸۴۷۰۵۲
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
۴۲۷۰ 
مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از ارائه تسهیلات ویژه برای سیل‌زدگان منطقه سعدی، نصرآباد و سلطان‌آباد شیراز خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از ارائه تسهیلات ویژه برای سیل‌زدگان منطقه سعدی، نصرآباد و سلطان‌آباد شیراز خبر داد.

فرهاد لطفی در جمع خبرنگاران گفت: شهروندان اهالی منطقه سعدی، نصرآباد و سلطان‌آباد می‌توانند با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت منطقه سعدی با پرداخت مبلغ 2 هزار ریال دفترچه المثنی بیمه سلامت دریافت کنند.

وی با تصریح این‌که «این طرح تا پایان روز 20 فرودین‌ماه ادامه دارد»، گفت: براساس آمارها جمعیتی بالغ بر هزار نفر از اهالی منطقه سعدی تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

وی گفت: این خدمت ویژه سیل‌زدگانی است که اسناد آنان در سیل مخدوش شده و به همین منظور با هماهنگی که از سوی رئیس مرکز بهداشت شهدای والفجردانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شده ساکنین مناطق سیل زده می‌توانند با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت منطقه سعدی از این خدمت ویژه برخوردار شوند .

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس یادآور شد: این تسهیلات در حالی ارائه می‌شود که در تعرفه جدید سال 98 بیمه‌شدگان برای دریافت المثنی دفترچه بیمه سلامت مبلغ 90 هزار ریال و صدور دفترچه مبلغ سی هزار ریال پرداخت و دفترچه دریافت می‌کنند.

وی عنوان کرد: دیگر خدمتی که برای اهالی این منطقه در نظر گرفته شده ارائه خدمات دارویی و بیمارستانی است که بستری شدگان بیمه سلامت بدون دفترچه با اعلام کد ملی مدمت دریافت کنند و در خصوص خدمات دارویی نیز تنها با پرداخت 30 درصد فرانشیز دارو دریافت می‌کنند .

وی گفت: هم اینک جمعیتی بالغ بر دو میلیون و 960 هزار نفر در استان فارس تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار دارند و چنانچه مشکلاتی مشاهده شود آنان می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی 1666 مشکلات خود را مطرح کرده تا پیگیری شود .

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج