شفر: فردی که نژادپرستی را مطرح کرد، زندانی شود!
۸۴۷۳۴۱
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
۹۰۲۷ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز کسانی هستند که در مورد پنالتی استقلال حرف می زنند.

خبرگزاری فارس: وینفرد شفر در نشست خبری در حالی که با شال آبی رنگ به محل کنفرانس خبری آمده بود اظهار داشت: می خواهم مقداری در مورد پنالتی حرف بزنم، شاید کسانی باشند که هنوز درباره آن پنالتی حرف می زنند و ادامه می دهند. ما یک تیم فوتبال هستیم و فردا به کارمان ادامه می دهیم. هر مشکلی هم داشته باشیم داخل خودمان آن را حل می کنیم نه بیرون. باشگاه هم تصمیمات انضباطی گرفته که شما در جریان آن هستید.

شفر: فردی که نژادپرستی را مطرح کرد، زندانی شود!

*کسانی که بحث نژاد پرستی را مطرح کردند از تهران خارج نشده اند!

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: شما من و سبک کاری ام را می شناسید، ما همه با هم می بریم و با هم می بازیم. مساله ای که از آن شوک شدم این بود که شنیدم رسانه ها در مورد نژادپرستی در استقلال نوشته اند. من در خیلی از کشورها کار کردم، کسانی که این حرف ها را مطرح می کنند شاید از تهران خارج نشده باشند ولی من در جامائیکا کار کردم، نه فقط یک ماه بلکه 3 سال. در جام های مختلف هم موفقیت های زیادی کسب کرده ام.از نژادپرستی متنفر هستم و نمی خواهم اصلا در مورد آن حرفی بزنم.

*کسی که بحث نژادپرستی را مطرح کرد باید به زندان برود!

وی ادامه داد: بعد از مطرح شدن چنین بحثی رحمتی، منتظری و حیدری با من صحبت کردند و این موضوع خیلی خیلی بد بود که مطرح شد. نمی دانم چه کسی این بحث را مطرح کرد ولی کسی که این کار را کرد به ایران ضربه زد. این بحث در اروپا هم با واکنش منفی رو به رو می شود. من بارها گفته ام شغل و کار شما بسیار مهم است، الان به خاطر اینترنت و تبادل با سرعت اطلاعات در اروپا در مورد استقلال و نژادپرستی حرف می زنند و اعتبار ایران را زیر سوال برده است. ما باید این فرد را پیدا کنیم و به مدیرعامل باشگاه هم گفتم که باید به دادگاه برود و حتی به زندان برود. این نوع حملات در مورد استقلال خیلی وقت ها در مورد من و تیمم انجام شده ولی این بار زیاده روی شد و باید از این فرد شکایت شود.

*گرو و کولی هرگز نژادپرستی در ایران ندیده اند

شفر ادامه داد: امروز دیدم گرو که الان در سوئد است مدعی شده هرگز در ایران و باشگاهش با او چنین رفتاری نشده است. همینطور دستیار من (کولی) هرگز در هیچ کجای ایران چنین موضوعی را ندیده است. شما مصاحبه ایسما و پاتوسی را هم دیدید. بیش از یک سال است که در ایران هستم و هرگز بدی از مردم ندیدم ولی هر کسی این بحث را مطرح کرده باید پیدا شود.

*استقلال را شماره 1 ایران و آسیا می خواهم

سرمربی تیم استقلال با اشاره به شرایط تیمش گفت: قبل از بازی دربی و بعد از آن گفتم که ما تیم بسیار خوبی داریم و شخصیت بالایی در تیم ما وجود دارد. این تیم برای آینده است و نگرانی برای آینده ندارم.کار ما تازه شروع شده است، سه ماه پیش ما پایین جدول بودیم اما حالا در بالای جدول هستیم و از این هم بهتر می شویم. تیم های دیگر مثل پرسپولیس و سپاهان الان صد در صد آماده هستند ولی تیم ما با توجه به تغییرات بازیکنان 80 درصد آماده است. ما برای سال های آینده استقلال برنامه ریزی کردیم و این چیزی است که من می خواهم. من می خواهم استقلال در ایران و آسیا شماره 1 باشد. من به تیمم مثبت فکر می کنم و به آنها اعتماد کامل دارم.

*می دانم همه از باخت دربی ناراحتند ولی هیچکس نمی تواند برای ما مشکل درست کند

وی تاکید کرد: برای بازیفردا یکسری بازیکن را در اختیار نداریم ولی آنهایی که بازی می کنند مطمئنا با تمام توان برای مردم بازی می کنند. با وجود همه مشکلاتی که داشتیم مطمئن هستم هیچکس نمی تواند برای تیم ما مشکل درست کند. ما اگر ببریم بهترین هواداران را داریم و اگر ببازیم، هم باز هم هوادارانمان بهترین هستند.می دانم فردا آنها به ما کمک می کنند و شاید برای بازی با الهلال هم خیلی ها در قطر به ما کمک کنند. بعد از دربی و باختی که داشتیم هم من و هم بازیکنان و هم هواداران ناراحت هستند ولی مطمئنا مردم فردا ما را تنها نخواهند گذاشت.

*توضیح مدیر روابط عمومی استقلال در مورد مصاحبه پاتوسی و ایسما

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با اشاره به صحبت های علی خطیر، ایسما و پاتوسی که بحث نژاد پرستی در این تیم را تکذیب کردند گفت: یک فایل صوتی از مدیر برنامه این بازیکن به بیرون آمده که آن را تکذیب کردند.

*از فدراسیون خواستیم برنامه های ما را تغییر دهد

شفر در خصوص اینکه با کم شدن شانس قهرمانی آیا شانسی برای تیمش قائل است، گفت: هنوز 7 بازی باقی مانده است،این شرایط برای همه تیم ها سخت است به خصوص برای ما و پرسپولیس که هم در آسیا بازی داریم و هم در لیگ. مرتب باید در پرواز باشیم و این کار ما را سخت می کند.به خاطر همین ما با فدراسیون فوتبال صحبت کردیم که اگر هر تیمی از ایران به مرحله بعد لیگ قهرمانان برود برای فوتبال ایران خوب خواهد بود. ما از فدراسیون خواستیم کمی برنامه هایمان تغییر کند، البته این مشکل از برنامه ریزی ای اف سی است که شروع و پایان بازی های ما با لیگ قهرمانان آسیا هماهنگ نیست.الان می بینید که این برنامه به نفع سپاهان و پدیده است چون در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند. بازیکنانی که بازی می کنند یا نیمکت نشین هستند باید آماده باشند چون فاصله بازی ها خیلی کم است. بازیکنان باید شرایط روحی و جسمی خود را خوب نگه دارند و دیدید که سهرابیان در بازی قبل با وجود اینکه چند بازی به میدان نرفته بود خوب کار کرد. شاید فردا هم چند بازیکن را عوض کنم.

*صیادمنش 99 درصد هم آماده باشد، نباید بازی کند!

وی با اشاره به محرومیت فرشید باقری گفت:او فعلا از حضور در تمرینات ما محروم است، در مورد مصدومان تیم هم از الان نمی توانم نظر قطعی بدهم و باید با دکتر تیم حرف بزنم. البته برای بازگشت صیادمنش کمی زود است که اقدام کنیم.اگر 99 درصد هم آماده باشد نباید بازی کند و فقط باید صد در صد آماده باشد که به زمین برود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/01/13
برو بابا موقشنگ تو فقط خوب حرف میزنی ، خوشحالی لنگیها مسببش خود این شفره
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/01/13
این شفر چقد حاشیه میره !
خوب معلومه دیگه ، همه ایرانیان با نژادپرستی مخالف هستن ، اینکه گفتن نداره!
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/01/13
جامائیکا.عجب افتخاری مرحبا...کیسه اول ایران.اول آسیا
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/01/13
دوباره وعده سرخرمن میده اینم خوب کیسه کشارو شناخته
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/01/13
بعله شوفور جون به فکر سال های آینده استقال هستند امسال ک دیگ گذشت سال اینده به جایگاه واقعیش برسون شوفور
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/01/13
یکی بهمیخ صدتا به سندون میزنه ! مستقیم داره میگه رسانه مینویسن و کنارش میگه ......اولا که بحث نژادپرستی ویاخبر راجب ان را بگید بعد مصاحبه کنید و دراینده رسانه ها چنان منفور میشن در دنیا توسط همین سرمربی کثیف !؟ بترسید و بخاطر کشور را به فنا میده !؟ مردم خبر ندارن چه گذشته ومنم پشت پرده را خبر ندارم چون سانسور هست ! فقط در خصوص تهدیدش ؛ المان نژادپرستان افراطی که........زندان میکنن؟ کمتر ک ....شر بگو تو دلقک تا جنگ جهانی راه نندازی ول کن نیستی.
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/01/13
این نادانی خبرنگاران هست که باهرعنوان دوست دارن با بیگانه مصاحبه کند یا عامدانه؟ نژاد پرستی و فوتبال منسوخ شده ایران هم نبوده اب را گل الود بعد میخواهید ماهی نگیرن! ایرانی بگه اصلا چاپ نمیشه و حرف دلال براتون سند شد؟! خجالت اوره پرت ش کنید .بدبخت فدراسیون ذلیل ما که چون لات المان ...چیزی نمیگن باسر میره توشیشه ، برانکو چون ساکت هست اون یارو فحاشی کرده قبلشو نمیگن! دستش خورده روسینه حتاک قیامت کبرا؟!!!
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/01/13
برترین قبل ازاینکه این فرد مدعی حتی جای قاضی هم حرف بزنه خبر دیروز و مدیر برنامه پاتوسی را بااینکه نامفهموم بود گفتم فردا تکذیب و یا واقعا یارو اصلا مصاحبه نکرده ! چرا باید ابصار روزنامه ها سیاسی دست حاج حسین و ورزشی فتل کلاهبردار باشه ؟! شما ازشون چاپ نکنید .ضمنا این منافع خودشو حفظ میکنه چون دلار بالا رفته مثل بقیه بازیکناش و منشا که چرتکه انداختن دیدن پول مهمتره ! اصلش همینه ولی جوابشو میخواید بدید بگید خسرو حیدر چرا باید بیرون باشه؟
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/01/13
بهدا این ادم هیچی نمیفهمه....واقعا قیافش به الزایمریا شباهت داره...خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/01/13
موافقم.. باید از یک جایی جلوی نشر اکاذیب و شایعات گرفته شود.
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1398/01/13
فقط چرت وپرت میگه تا بابت باخت دربی تقصیر را گردن کسی دیگری بیاندازد سیستمی که دارید بکش زیر توپ تو به درد لای جرز لای دیوار هم نمخوری تو در استفراغ مثل مترسکی
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1398/01/13
خودشم معکومش کرد حکم زندانی هم صادر کرد
جناب شفر فقط نفرمودین چند سال باید برن زندان
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/01/14
برترین مدیر برنامه پاتوسی مدارک مستند داده کمیته که شفر بیست متر با صحنه فاصله داشته و چهاردقیقه زمان گرفتن پنالتی تا زدن فرصت داشته دخالت نکرده ! رحتمی صدمتر دویده اومده ....دستور داده! اگر هوادار حرف حق میزند این نصفه نوشتن توهین به ایران هست ! تا اونجاکه اسماعبلی بجز فحاشی حمله فیزیکی میکنه که رفیق پاتوسی دخالت میکنه واز داخل رختکن ویس میده سریع منو از ایران ببر بیرون ، چه کرده رحمتی و اسماعلیی پررو؟! شان استقلا بالا برود به نفع همه هست .
France
16:01 - 1398/01/14
واقعا مردی اقای شفر.بااین حرفت یعنی اول اخلاق بعد ورزش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج