چینی: شفر باید بهترین تصمیم را بگیرد
۸۴۹۱۸۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
۱۴۶۱
مربی سابق استقلال گفت: شفر باید حواسش را حسابی جمع کند و بهترین ترکیب ممکن را از داشته‌هایش انتخاب کرده و مقابل الهلال به میدان بفرستد.

خبرگزاری مهر: علی چینی ظهار داشت: قبل از هر چیز به عنوان یک استقلالی امیدوارم آبی پوشان هم در این بازی بزرگ برنده شوند تا به طور کامل از این بحرانی که در آن قرار گرفتند خارج شوند. امیدوارم مردان بزرگی که در هیأت مدیره استقلال حضور دارند همه تلاش شأن را کرده باشند تا قبل از این بازی بزرگ، تمرکز و آرامش به استقلال باز گردد.

وی اضافه کرد: الهلال تیم کوچکی نیست و آنها هم مثل استقلال در آسیا پر آوازه هستند. استقلال و الهلال روی هم چهار بار قهرمان آسیا شدند و هر دو از غول‌های فوتبال در غرب آسیا هستند.

مربی سابق آبی پوشان گفت: شفر باید همه تلاشش را بکند تا حتماً از این بازی امتیاز بگیرد. گرفتن یک امتیاز بهتر از نگرفتن امتیاز است. اگر شد هر ۳ امتیاز بازی را بگیرند که چه بهتر، اگر نشد باید لااقل یک امتیاز را بگیرند. چون همین یک امتیاز ممکن است روز آخر به کمک تیم بیاید.

چینی تاکید کرد: انتخاب ترکیب و حتی تعویض‌های استقلال در یکی دو بازی اخیر قابل نقد بود و شفر باید سعی کند اشتباهاتی که در دو بازی گذشته انجام را در این بازی از بین برده و یا به حداقل برساند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج