هاشمی طبا: مدیریت دولت در سیل خوب بود
۸۴۹۱۸۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
۸۴۳۴ 
سیل، زلزله و اینگونه حوادث طبیعی مستقیما به کسی ارتباط پیدا نمی‌کند. البته شاید بخشی از مسائل سیل مربوط به کل سیاست‌های حاکم بر کشور در طول سال‌های دراز باشد.

آرمان امروز: سیل، زلزله و اینگونه حوادث طبیعی مستقیما به کسی ارتباط پیدا نمی‌کند. البته شاید بخشی از مسائل سیل مربوط به کل سیاست‌های حاکم بر کشور در طول سال‌های دراز باشد.

وقتی مسیل رودخانه‌ها اشغال می‌شود، جنگل‌ها از بین می‌رود، در نقاط نامناسب خانه‌سازی انجام می‌شود و مسئولان حساسیتی نشان نمی‌دهند، اشتباهات تاثیرگذاری مثل داستان دروازه قرآن شیراز و متعاقبا آن حادثه به‌وجود می‌آید و طبیعتا این مسائل به مدیریت جامعه ارتباط پیدا می‌کند.

حال اینکه مخالفان دولت آقای روحانی را مورد هدف قرار می‌دهند کاملا بحثی سیاسی است. برای مخالفان دولت آقای روحانی اگر دست خود را آغشته به عسل کرده و در دهان آنها نیز بگذارد آنها باز هم ناشکری کرده و دست او را گاز خواهند گرفت.

لذا این نوع مخالفت‌ها اتفاقا مخالفت‌هایی است که همسو با دشمنان در خارج؛ علیه مدیریت کشور انجام می‌شود و این جریانات در این شرایط حساس و خطیر با اینگونه مخالفت‌ها با دولت در حقیقت نظام را زیر سوال می‌برند. این در حالی است که شعارهای نظام‌مند داده و از علاقه و پیوند خود به نظام می‌گویند. اتفاقا برخی مقامات دولت نیز در این باره گفته‌اند که سیاسی کردن مساله سیل خیانت به کشور محسوب می‌شود.

این مسائل نیز در شرایطی صورت می‌گیرد که فعلا در شرایط هجوم غیر نظامی آمریکا با تحریم مواجه هستیم و بزرگترین مشکلات و محدودیت‌ها برایمان ایجاد شده است. با این حال برخی در کشور بر علیه دولت اقداماتی می‌‌کنند. البته این سخنان بدین معنا نیست که دولت آقای روحانی بی‌عیب و نقص است، اما همه دولت‌ها از این نقصان‌ها برخوردار بوده‌ و شاید برخی دولت‌ها خیلی بیشتر نقص داشته‌اند. اتفاقا دولت آقای روحانی دولتی است که عاقلانه و سنجیده عمل و حرکت می‌کند ولو اینکه اشتباهاتی نیز داشته باشد.

نباید از یاد ببریم دولت‌هایی داشتیم که سرتاپای عملکردشان اشتباه بوده و مسائل مختلفی در کشور ایجاد کردند، اما همین کسانی که اکنون به مخالفت با دولت می‌پردازند آن زمان از دولت وقت تعریف و تمجید می‌کردند! از طرف دیگر در طول وقوع سیل اخیر که اکثر استان‌های کشور را فراگرفته همه دستگاه‌ها اعم از دولت، هلال احمر، سپاه پاسداران، استانداری‌ها و ارتش بسیار خوب عمل کردند.

مدیریت سیل در کشور با حداقل تلفات را می‌توان از عملکرد خوب دولت دانست. درآمریکا یک طوفان می‌آید بیش از هزار نفر کشته می‌شوند در حالیکه اکنون در خوزستان با مشکلات عجیب و عظیمی که دارد بالاخره مسائل مدیریت می‌شود و دستگاه‌های مختلف همکاری می‌کنند. لذا اینگونه برخوردهای تخریبی علیه دولت و سایر نهادها، کفران نعمتی عجیب است که برخی جریانات انجام می‌دهند.

البته باید اذعان داشت که در حالت کلی به دنبال اینکه مشکلات کشور خاتمه پیدا کرده و ایرادها بر طرف شود نیستیم. همه دولت‌ها به نوعی می‌خواستند برای مردم کار کنند حتی دولت احمدی‌نژاد، اما اگر به دنبال کشوری آزاد، توانمند و توسعه یافته هستیم باید بایسته‌ها و مولفه‌های آن را نیز پذیرفته و رعایت کنیم که مردم نیز از آن منتفع گردند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/01/19
خخخ جوک سال بود
پاسخ ها
BBBBBBBBBB
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
ززاااااررررررت
مردم سیل زده که همه شاکی هستن فقط نیروهای مسلح آنجا حضور دارند مسعولان در مرخصی.
ضد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
سپاه، ارتش ، بسیج و کمک های مردمی
دولت فقط تماشاچی
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/01/19
نوش دارو .چقدر خوب افرین
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1398/01/19
تعریف مادر از دختر خودش.
نگی دوغتون ماسته.
دو روها.
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/01/19
دولت درخواب تشریف دارن آقای ماله کش.
France
09:24 - 1398/01/19
با این حرفها دارید نون به هم قرض میدید.؟
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1398/01/19
دولت نه ...نیروهای نظامی و مردم خوب مدیریت گردند ...احمق نباشید .
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/01/19
عمو مدیریت ارزش پول ملی چه
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/01/19
به یاروگفتندشاهدت کیه ؟ گفت دوم!!!
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/01/19
داداش چی میزنی فقط نیروهای نظامی و مردمی کمک کردند دولت کجا بود چند روز طول کشید بیارنشون ایران خود پرزیدنتم که کیش گردی میکردن
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/01/19
دولت یاارتش وسپاکپک دولت کیه خانوم ابتکارکه مجوزساخت وسازغیرمجازداده باعث این بلاهاشدوایشالا اه ملت یقش ومیگیرزودتر وزشست وطن دوستی هم میگیرهمه شناختنش
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/01/19
هاشما طبا ، مدیریت دولت نه ، مدیریت نظامیان و مردم هست که خدمت رسانی می کنند .
دولتی ها معلوم نبود هفته اول سیل کدوم گوری بودند
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/01/19
هاشمی طبا خجالت هم خوب چیزی هست مرد باش حیله گری نکن
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/01/19
پروردگارا باز این پیداش شد اینو از کجا اوردن من از وجودش خجالت میکشم
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/01/19
کدام مدیریت.رییس دولت یک هفته پیداش نبود.نمایندکان هم کل ایام عید در خواب تشریف داشتند.
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/01/19
ایشون لابد به ۴تا سفر تبلیغاتی میگه مدیریت.برو بابا
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/01/19
جون خودت حرف مفت نزن حالم ازت بهم میخوره تو چی تو چنته داری فقط دفاع از دولت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج