كلاهبرداری از اصفهانی‌ها با آگهی بليط کنسرت
۸۵۰۴۷۴
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
۳۰۸۰ 
رئيس پليس فتا استان اصفهان، از شناسايي و دستگيري فردی خبر داد كه با درج آگهی دروغين فروش بليط کنسرت، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد.

پایگاه خبری پلیس: سید مصطفی مرتضوی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در یکی از سایت‌های واسطه‌گر با ترفند فروش بلیت کنسرت، اقدام به دریافت وجه و رزرو تلفنی می‌نماید و در نهایت هیچ‌گونه خدماتی ارائه نمی‌دهند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در روند رسیدگی به پرونده مشخص شد که متهم با استفاده از این ترفند به ازای هر درخواست مبلغ یک میلیون ریال دریافت می‌کرد که در نهایت مشخص شد تاکنون مبلغ 35 میلیون ریال از این طریق از شهروندان کلاه‌برداری کرده است.

وی عنوان داشت: با استفاده از اقدامات تخصصی، متهم مورد نظر پرونده شناسایی و با دستور مقام قضائی دستگیر شد.

مرتضوی در پایان به شهروندان توصیه کرد: بسیاری از صفحات و تبلیغاتی که بدون مجوز فعالیت در سایت‌های واسطه‌گر یا شبکه‌های اجتماعی با عناوینی مانند فروش بلیت نیم‌بها، تخفیف‌دار لحظه آخری اقدام به دریافت وجه می‌نمایند کلاه‌برداری بوده و شهروندان باید صرفاً از طریق شرکت‌های مربوطه و نمایندگان فروش آن‌ها درخواست خدمات کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج